Bu, Motorola Moto G10 Play’e ilk bakışımız olabilir

Motorola’nın Moto G serisi, 2013’te piyasaya sürüldüğünden beri büyük bir başarı elde ederken, şirket hala Google’ın elindeydi. Motorola Lenovo’ya satıldıktan sonra bile, serinin genel DNA’sı yıllar içinde pek değişmedi. Bazı tartışmalı dönüşler yaptılar, artık en iyi güncelleme desteğinden yararlanmıyorlar, ancak genel olarak, hala başından beri oldukları gibi: işi sorunsuz bir şekilde yapabilen bütçe akıllı telefonlar. Moto G akıllı telefonlar, son nesil Moto G9 serisi olmak üzere dokuz kuşaktan uzun süredir devam ediyor. Yine de Moto G10 serisi yakında geliyor ve meşhur sızıntı OnLeaks (Voice.com’da) sayesinde Moto G10 Play’in nasıl görüneceğine ilk elden bakabiliriz.

Cihazdan “Moto G9 Play’in halefi” olarak bahsediliyor, bu nedenle henüz kesin bir isim belirlenmedi. Ancak cihaz XT2117 model numarasına sahip (kısa süre önce Moto G 5G’nin XT2113 model numarasına sahip olduğunu öğrendik) ve Redmi Note 9 serisinde gördüklerimize çok benzer bir tasarıma sahip olacak, arka ortalanmış kare kamera kurulumu ile Motorola logosunun üzerinde. Kameraların kendileri hakkında hiçbir bilgimiz olmamasına rağmen, kamera kurulumunun kendisi üçlü bir kamera kurulumudur. Bununla birlikte, sahip olduğumuz birkaç özellik arasında, sol köşeye ayarlanmış bir delikli kamera kesimi olan 6,5 inçlik bir ekran var. Ekranın ayrıca oldukça büyük bir çenesi var, ancak bunun başlamasını beklediğimiz fiyat noktası göz önüne alındığında daha iyi bir şey beklemiyoruz.

Moto G10 Play’deki parmak izi sensörü, bazı insanlar için bu telefonların piyasaya sürüldüğü arka parmak izi sensöründen daha uygun bir yerleşim olan arka yerine güç düğmesine taşındı. Cihaz ayrıca, her geçen gün daha da nadir hale gelen 3,5 mm kulaklık jakına sahip. Bu cihaz zaten FCC sertifikalı ve ayrıca TÜV Rheinland sertifikası aldı: Bu, telefonun orta menzilli / bütçe özellikleriyle nasıl başlatılacağı göz önüne alındığında bol miktarda enerji sağlayacak olan 4.850 mAh bataryaya sahip olacağını ortaya koydu.

Bu cihaz için heyecanlı mısınız?

Bir cevap yazın