Bu tatil sezonunda ev dekorunuzu Crate & Barrel ile yenileyin

Şimdi yeni yıl kutlamaları ve tatil sezonu için hazırlanıyoruz ve evde hazırlanmak için bir dizi dekorasyona ihtiyacınız olacak, böylece eviniz o vesileyle tamamen uyumlu olacak. İşte yıl sonunda bazı Crate & Barrel dekorları. Keyifli aksesuarlardan ve iç mekanlardan evinizin ihtiyacı olan her şeyi bulacağınız yer.

Evinizde özel bir akşam yemeği için akraba ve arkadaşlarınızı ağırlamayı düşünüyorsanız yemek masanız en lezzetli yemeklerden hazırlanmalı, ancak kendine özgü süslemeler dışında tamamlanmış olmayacak ve burada Crate and Barrel, yeşil ve kırmızı dekor fikirlerini zarif ve modern bir tarzda sunuyor. Her yemeği süslemesi gereken kırmızı kaseler ve yeşil bitkilerle birlikte eğlenceli. Ve mum ışığında, bu gecenin romantizmi tamamlandı.

Soğuk kışla daha alakalı bir atmosfer için tabak, bardak ve masa örtülerinden metalik kış aksesuarlarıyla süslenmiş Crate ve Barrel tasarımlarını tercih edin, gümüş aksesuarlar ve kırmızı yatak örtüleri ile bu cam kombinasyonu sofralarınıza gereken canlılığı verecektir.

Daha lüks ve göz kamaştırıcı bir dokunuş için, bayram mevsimine de uygun altın süslemeleri deneyin ama Crate and Barrel’de, ister tabak ve yemek takımlarında ister üstteki masa örtüleri ve süslemelerde yenilikçi ve alışılmadık görünmesi için gümüş bir dokunuş kattığı için farklı buluyoruz.

Sadece yemek masasında değil, aynı zamanda mutfakta da tatilinizi kendiniz kutlayabilirsiniz! Evet, ünlü marka size yemek pişirirken giyebileceğiniz bir önlük ve sıcak şeyleri tutmaya yarayan aletlerden oluşan, nereye giderseniz gidin şenlik havasını devam ettirecek bir set sunuyor.

Ve tatil için uygun dekorasyona ihtiyaç duyan oturma odası ya da misafir kabul odasına geçiyoruz.Bu nedenle Girit & Barrel, rengarenk ve desenli yastıkları çeşitli bayram dekorasyonlarıyla tanıttı.

Tatil sezonuna uygun nakışlarla canlı bir atmosfer için kırmızı ve yeşili tercih edin.

Ve Yeni Yıl kutlamalarının ana sembolü olduğu için kutlamanın tamamlanmayacağı şenlikli ağacı da unutmayın.

Create and Barrel ile bu yıl kutlamanın özel bir tadı olacak, bu yüzden bu fırsatı kaçırmayın.