Bu Teknik Aksesuarlarda% 51’e varan indirimden yararlanın

XDA Developers Depot her zaman bazı harika fırsatlara ev sahipliği yapar. Ancak geçen hafta, en iyi teknolojide gerçekten göz alıcı fiyatlar oldu. Bunları kaçırdıysanız, işte öne çıkanların bir özeti – şu anda MSRP’de sınırlı bir süre için% 51’e varan indirim.

Gotek Kablosuz Şarj Müzik İstasyonu

Bu retro tarzı LED çalar saat Qi kablosuz şarj cihazı ve Bluetooth hoparlör olarak iki katına çıkar. Saat kadranında üç parlaklık ayarı varken FM radyo, AUX girişi veya hafıza kartı aracılığıyla da müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Normalde 59 $ ‘dır, 47 $ ‘dan MSRP’de% 20 indirim.

RokBlok: Dünyanın En Küçük Kablosuz Plak Oyuncusu V1.5

Sadece 4 x 2 inç ölçülerinde, RokBlok vinil kayıtları Bluetooth veya yerleşik bir hoparlör aracılığıyla çalar. Dört saatlik pil ömrü ile hem 33⅓ hem de 45 rpm kayıtlarda çalışır. TechCrunch’ın sözleriyle, “bir düğme kadar sevimli, [and] cehennem kadar zeki. ” 99 dolara satılıyor, ancak 89,99 $ karşılığında hemen edinin.

Amazon’da 4,5 / 5 yıldızla derecelendirilen JOT Pil Tabanı sekiz saatlik taşınabilir oyun süresi sağlamak için Google Home Mini’nize takılır. Bağlanması kolay ve süper şık. Genellikle fiyatı 34 ABD doları olan taban şimdi sadece 16,99 $.

MOGICS Güç Simidi: Seyahat Güç Şeridi

Benzersiz bir tasarım sayesinde, Power Bagel aynı anda yedi cihazı şarj etmenizi sağlar. Şerit, beş AC çıkışı (İngiltere, AB, AU ve 2 ABD) ve iki USB bağlantı noktası içerir. Bu Kickstarter başarı öyküsü artık 36,95 $ ‘da MSRP’de% 24 indirim.

10 ″ Halka Işık ve Tripodlu U-STREAM Ev Yayın Stüdyosu

Bir zil ışığı ve standı, bir uzaktan kumanda ve bir telefon tutucusunu birleştiren U-STREAM stüdyosu vlog ve video görüşmeleri için mükemmeldir. Halka ışığının 10 parlaklık ayarı vardır ve stand 52 inç yüksekliğe kadar uzanır. Kit şu anda bir 49,99 $ ‘dan yarı indirimli.

Android ve iOS için Sinji Esnek Borescope Kamera

DIY için ideal, bu minik boroskop kamera boruları, boşluk duvarlarını ve diğer dar noktaları incelemenizi sağlar. 2 metrelik kablo, ayarlanabilir LED ışıkları ve Wi-Fi bağlantısıyla su geçirmezdir. Normalde 38 dolar, şimdi sadece 29,95 $.

CharbyEdge Pro 6’sı 1 arada Evrensel Kablo

Altı konektör ile CharbyEdge Pro kablosu Apple, USB-C ve Android cihazlara güç vermenizi sağlar. 100W taşıyabilir ve 6,5 fitlik kablonun 30.000’den fazla viraja dayanabildiği kanıtlanmıştır. Genellikle fiyatı 30 ABD dolarıdır, kablo şimdi 24,99 dolar.

FusionX Isıtmalı Masaj Tabancası

Hızlı titreşimleri ve ısıyı birleştiren bu profesyonel kalitede masaj tabancası Sıkı ve ağrılı kasları rahatlatmaya yardımcı olur. Amazon’da 4,8 yıldız olarak derecelendirilen FusionX, beş hız ve beş farklı masaj başlığı ile beş saatlik pil ömrü sunuyor. Normalde 299 dolar, şimdi 199,99 $ ‘dan MSRP’de% 33 indirim.

Değişebilir fiyatlar

Bir cevap yazın