Bu VPN ve bulut depolama aboneliklerinde% 90’ın üzerinde tasarruf edin

Verilerinizi gerçekten güvende tutmak için, iyi bir çevrimiçi güvenlik sağlamanız ve dosyalarınızın yedeğini birden çok konumda depolamanız gerekir. Diğer bir deyişle, sağlam bir VPN ve sağlam bir bulut depolamaya ihtiyacınız var. İşte göz önünde bulundurmanız gereken bazı abonelikler, şimdi XDA Developers Depot’ta% 96’ya varan indirim.

Degoo Premium: Ömür Boyu 2 TB Yedekleme Planı

Dropbox, OneDrive ve Google Drive’ın toplamından daha fazla depolama alanıyla, Degoo Premium yedekleme oluşturmak için mükemmeldir. Platform ayrıca 256 bit AES şifreleme ve otomatik dosya değişikliği algılama özelliklerine sahiptir.

Almak Ömür Boyu 2 TB Yedekleme Planı 59,99 $ için (kayıtlı 1.200 $),% 95 tasarruf.

SurfShark VPN: 2 Yıllık Abonelik

61 ülkede sınırsız trafik ve 1.200 sunucu seçeneği sunan, SurfShark VPN sörf güvenliği için harika. The VPN Lab tarafından 8/10 olarak derecelendirilen bu sağlayıcı, izleri engeller, IPv6 sızıntı korumasını kullanır ve katı bir kayıt tutmama politikası uygular.

Al SurfShark VPN iki yıllık abonelik bugün 56,99 $ (normal 290 $),% 80 tasarruf.

Polar Cloud Yedekleme: Ömür Boyu Abonelik (5 TB)

Birden çok makineyi ve sürücüyü yedeklemek mi istiyorsunuz? Polar dosya sürümü oluşturma ve AES 256 şifreleme dahil olmak üzere bulut depolamayı gerçekten ekonomik hale getirir. Windows ve Mac’in yanı sıra harici ve ağ sürücüleriyle çalışır.

Al Polar Cloud Backup ömür boyu 5 TB aboneliği 79,99 $ için (normal 990 $),% 91 tasarruf.

KeepSolid SmartDNS: Ömür Boyu Abonelik

Gizlilik korumalı HD filmler ve TV izlemek istiyorsanız, KeepSolid SmartDNS harika bir seçenektir. Bu hizmet, sınırsız trafik ve hızlı bağlantılarla coğrafi kısıtlamaları aşmanıza olanak tanır.

Al KeepSolid SmartDNS ömür boyu abonelik 39,99 $ (normal 239 $) için% 83 tasarruf.

KeepSolid VPN Unlimited: Ömür Boyu Abonelik

Güçlü özellikler ve güvenilir bağlantılar söz konusu olduğunda, VPN Sınırsız yenmek zor. PC Mag’in En İyi VPN’i olarak adlandırılan bu torrent dostu hizmet, çoğu platformda kayıt tutmadan askeri düzeyde şifreleme sağlar.

Al VPN Sınırsız ömür boyu abonelik 39,99 $ için (normal 199 $),% 80 tasarruf.

ThunderDrive Bulut Depolama: Ömür Boyu Abonelik

Gelişmiş veri merkezleri sayesinde, ThunderDrive Amazon bulut depolamadan altı kat daha hızlı çalışır. Sınırsız cihazlarda 256 bit AES şifreleme ile herhangi bir mobil veya masaüstü tarayıcıda çalışır.

Al ThunderDrive ömür boyu abonelik 59 $ için (reg. 1.200 $),% 95 tasarruf.

Degoo Premium Mega Yedekleme Planı: Ömür Boyu Abonelik

Degoo Ayrıca, onlarca yıllık verileri tek bir hesapta kaydetmenize ve dosyaları arkadaşlarınızla güvenli bir şekilde paylaşmanıza olanak tanıyan devasa bir 15 TB plan sunar. TechRadar buna “Fotoğraflara vurgu yapan hızlı, basit yedekleme” diyor.

Almak Degoo Premium Mega Yedekleme Planı 149,99 $ için (normal 4,320 $),% 96 tasarruf.

Essential NordVPN ve Password Manager 2 Yıllık Abonelik Paketi

Bu paket iki harika uygulamayı birleştirir. NordVPN, kurşun geçirmez 2048 bit şifrelemesi ve 5.508 hızlı sunucudan oluşan ağı nedeniyle PC Mag’den nadir “Üstün” derecelendirmesini aldı. Ayrıca, iyi incelenmiş bir şifre yöneticisi olan NordPass’a da sahip olacaksınız.

Almak Temel NordVPN ve Parola Yöneticisi Paketi 99,99 $ için (normal 406 $),% 75 tasarruf.

Değişebilir fiyatlar

Bir cevap yazın