Bu yıl OnePlus 8T Pro modeli olmayabilir

OnePlus hype treni, varış noktası OnePlus 8T başlatma etkinliğine ayarlanmış olarak istasyondan bir kez daha ayrıldı. Son birkaç gün içinde, cihazın kısmi bir özellik sayfasını ve sızdırılan bir render sayesinde telefonun ön yüzünün nasıl görüneceğini gördük. Telefonun Qualcomm Snapdragon 865 Plus, 6.55 inç 120Hz OLED ekran, 48MP dörtlü kamera kurulumu ve OxygenOS 11 ile kutudan çıkan Android 11’e sahip olmasını bekliyoruz. Ayrıca şirketin OnePlus Watch olarak adlandırılabilecek ilk akıllı saatini duyurmayı planlayabileceğini de öğrendik. Ancak OnePlus 8T için belirgin bir sızıntı eksikliği var Pro model. 8T render’ın bulunduğu OnePlus’ın OxygenOS 11 ürün yazılımında bile böyle bir cihazdan söz edilmiyor. Görünüşe göre 8T Pro modeli hiç olmayabilir.

Bu olasılığı geçen hafta sızdırılan 8T teknik özellik sayfasıyla ilgili yazımızda gündeme getirdik. OnePlus 8T “kebap” modeli için “kebap” (muhtemelen ABD T-Mobile) varyantı için pek çok kanıt bulmuş olsak da, diğer “kebap” varyantlarına, en önemlisi ” kebap “veya” kebab2. ” Son ikisi, OnePlus’ın kod adı adlandırma şemasında olduğu gibi bir “Pro” modelinin varlığının göstergesi olacaktır.

Bilinen bilgi sızıntısı Max J, “kebap2” olmayacağını doğrulayarak bugün Twitter’a gitti. Sonra, birine cevap verdi OnePlus 8T Pro modelinin eksikliğinden bahsettiğini doğruladı. Bunu, henüz bir Pro model için herhangi bir sızıntı görmediğimiz gerçeğine ekleyin ve her şey daha mantıklı olmaya başlar. Bir Pro model için sızıntı olmamasını, henüz hiçbir şeyin basitçe keşfedilmemiş olma olasılığına bağlayabilseniz de, kendi kazmamızın gösterdiği gibi, lansman tarihine yakınlığı ve Max J’nin yıldız geçmişi gibi olasılıklar oldukça korkunç görünüyor. OnePlus sızıntılarında.

Geçen yılki OnePlus 7T Pro, incelemesinde belirttiği gibi Adam’a “aynısı” gibi geldi. Çok az iyileştirme ile OnePlus 7 Pro ile hemen hemen aynı telefondu. OnePlus 7T, OnePlus 7 üzerinde belirgin bir yükseltme olarak gösterinin gerçek yıldızıydı. Aynı durumun bir OnePlus 8T Pro ile gerçekleşmiş olması muhtemeldir, belki de bu yüzden şirket onu hurdaya çıkarmış olabilir. McLaren ortaklığı da birkaç ay önce sona erdi, bu nedenle 8T Pro gerçekten gün ışığını görseydi, bunun bir McLaren sürümü olmayacaktı.

OnePlus 8 Pro, pek çok açıdan zaten mükemmel bir cihaz. Bu nedenle, bir Pro modeliyle birlikte gelen ekstralara gerçekten ihtiyacınız varsa, bunun yerine ona bakmayı düşünebilirsiniz. Sonuçta, OnePlus 7T Pro, DNA’sının% 95’ini OnePlus 7 Pro ile paylaştı, bu yüzden gerçekten çok şey kaçırmazsınız.