Bugün Best Buy’da Vizio OLED 4K 55 inç TV’de 400 $ tasarruf edin!

Eminim Black Friday satışlarının çoktan başladığını fark etmişsinizdir. E-postalarımın çok sayıda anlaşmayla dolup taştığını duyduğumu biliyorum. Ama değil Gerçekten mi Katil TV anlaşmalarını görmeye başlayana kadar Kara Cuma. TV setinizi yükseltmek için yılın en iyi zamanı ve perakendeciler bunu biliyor. Aksi halde çok pahalı olan setler için harika fırsatlar sunuyorlar ve en iyi fırsatlardan bazılarını bildiğinizden emin olacağız. Yani bugün, Best Buy’da Vizio OLED 4K TV’den tasarruf edebilirsiniz!

Bu 55 inç TV, oldukça sade bir şekilde harika. Üstün OLED ekrana sahip, 4K’ya sahip, Smartcast TV işlevselliğine sahip. Bu Vizio OLED hiçbir şekilde aptal bir TV değil! Yenileme hızı 120Hz’dir, bu nedenle izlediğiniz her şeyin pürüzsüz olacağını bilirsiniz. TV ayrıca neredeyse çerçevesiz bir çerçeveye sahiptir, bu nedenle duvara asılı harika görünecektir. Yani The Frame’e benzemeyecek ama yine de harika görünecek. Son olarak, dört HDMI girişiyle, ihtiyacınız olan her şeyi takmak için yeterli girişe sahip olacaksınız.

Bu Best Buy olduğundan, satın aldığınız 900 ABD doları değerindeki yeni TV satın alımınızı varsa bir mağazadan alabilir veya size ücretsiz olarak teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Ben şahsen teslimatla giderdim – 55 inçlik bir TV’nin çoğu arabaya sığması pek kolay değil.

    Vizio OLED 4K Smartcast TV (55 inç)

    Best Buy’ın Black Friday indiriminin bir parçası olarak 55 inç Vizio 4K OLED TV’de 400 $ tasarruf edin! Harika bir 1200Hz yenileme hızı ve güzel bir ekran ile hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

55 inç sizin için yeterince büyük değil mi? 65 inçlik Vizio OLED TV de satışta! Yine de ekstra on inç size mal olacak, indirimden sonra TV 1.500 dolar olacak. Bu, istenen fiyattan 500 $ indirimli ve eğer yükselteceksen, büyük ol ya da eve git, değil mi?

    Vizio OLED 4K Smartcast TV (65 inç)

    Best Buy’ın Black Friday indiriminin bir parçası olarak 65 inç Vizio 4K OLED TV’de 500 $ tasarruf edin! Harika bir 1200Hz yenileme hızı ve güzel bir ekran ile hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Best Buy’ın Black Friday anlaşmalarının neredeyse tamamı başladı, bu nedenle daha fazla fırsat arıyorsanız, ana sayfalarına gidin ve alışverişe başlayın!

Bir cevap yazın