Burcunuza göre alyans taşları

 • “benimle evlenirmisin?” Bu soruyu dile getirme anı, yıllar boyunca kendi unutulmaz kokusunu taşımaya devam edecek, bu da onu gerçekten özel bir an haline getirmesi gerekebilir!

  Yaz sezonu ile birlikte artık sizin için doğru alyansı seçerek evliliğinizi planlayabilirsiniz. Beyaz altın alyanslar ve pırlanta loblar, özellikle farklı ve farklı parçaları sevenler tarafından tercih edilmeyebilecek geleneksel parçalar haline geldi. Renkli değerli taşlı alyanslar özel bir çekiciliğe sahiptir, sadece kişiliğiniz için doğru değerli taşı seçtiğinizden emin olun ve bir alyans ve kişisel niteliklerinize uygun mükemmel bir mücevher parçası almak için imzalayın ve evlilik hayatınızın başlangıcında sizi negatif enerjiden kurtarın.

  İşte burcunuza ve kişilik özelliklerinize göre en güzel renkli alyanslar.

 • Terazi burcu kadın için pembe turmalin taşı

  Tiffany Soleste

  Tiffany Soleste ile parmaklarınızı pembe bir dokunuşla şımartın.

  Tiffany & Co kraliyet yüzüğü. Yüzük beyaz altındır ve ortasında 2.91 karat ağırlığında pembe bir turmalin lobu vardır ve iki sıra elmas lobla çevrilidir. Turmalinin rengiyle ilişkili birçok niteliği ve faydası olduğu söyleniyor.

  Pembe turmalin Uygun Terazi burcu bir kadın için Büyüleyici, göz alıcı kişiliğiyle tanınan, duygusal ve zihinsel yaşamını dengeleyebilen her zaman ılımlı ve diplomatik bir figürdür, bu nedenle pembe turmalin taşı onun için ideal seçimdir. Pembe turmalin taşı stresi azaltmaya yardımcı olur ve aynı zamanda birçok olumlu davranış değişikliğini uyarmaya yardımcı olur, bu nedenle evlilik hayatınızın başlangıcı için ideal bir seçimdir. Pembe turmalin ile ilişkilidir Tutkulu, ruh halini ve mutluluk duygusunu iyileştirmeye yardımcı olur ve romantik ilişkilerde neşe getirdiğine inanılır.

 • Başak kadını için safir taşı

  ÇANTA SAFİR ÇİZGİLERİ

  Chanel’in en son yüksek mücevher koleksiyonu Flying Cloud koleksiyonundan, sizin için BAGUE SAPPHIRE STRIPES yüzüğünü seçtik.

  Yüzük, Flying Cloud koleksiyonunun bir parçası olan ve yelkencilikten, suyun güzelliğinden, gökyüzünden ve Coco Chanel’in Flying Cloud yatında geçirdiği tüm güzel anlardan ilham alan SUMMER CRUISE koleksiyonundan. Yüzük beyaz altından olup, armut biçimli bir taşın ortasında elmas loblarla çevrili bir safir vardır. Halka topuz, tellerin ve iplerin şeklinden esinlenerek üç şerit halinde gelir.

  Mavi safir, stresi ve korkuyu gidermeye yardımcı olan, odaklanmayı artıran ve mutluluk duygularına neden olan bir değerli taştır. Mavi safir taş, kişiliğin ve zekanın gücü ile ayırt edilen Başak kadını kadar yok edilmesi zor olan güçlü taşlardan biri olduğu için Başak kadını için mükemmel bir şekilde uygundur.

 • İkizler Kadını İçin İnciler

  BAGUE ENDLESS KNOT perles

  İnciler, İkizler kadınının hak ettiği zarafet ve yumuşaklıktır.

  BAGUE ENDLESS KNOT perles yüzüğü, ENDLESS KNOT koleksiyonunda, Flying Cloud koleksiyonunda, elmas ve incilerle süslenmiş beyaz altın yüzük.

  Hazırlamak İnciler Mükemmel bir değerli taş değilİkizler kadın Bu tamamen kişiliğine benziyor, çünkü inci küçük bir kum tanesinin bir deniz kabuğuna girmesinden dolayı rahatsız oluyor ve bu da inciyi en güzel taşlardan biri olan inciyi yaratıyor ve onu rahatsız ediyor. İstiridyelerden inci üretme sürecindeki bu çelişki, İkizler kadınının kişilik ikililiğini ifade eder ve incilerin İkizler burcuna sakinlik ve kendini kabul etme hissi verdiği söylenir.

 • Kova burcu kadını için mor taş

  Gabriel ve Co

  Morun, özellikle Kova kadını olmak üzere kimsenin karşı koyamayacağı bir çekiciliği vardır.

  Gabriel & Co markasından, sizin için çok hassas elmas loblarla çevrili büyük bir mor taş loblu 14 ayar beyaz altın bir yüzük seçtik. Mor, eğlenceli, heyecan verici ve mantıklı, bağımsız bir kadın olan Kova kadını için mükemmel bir taş ve onun ne düşündüğünü tahmin etmek zor. Ve mor taş, Kova burcu kadınına zihinsel ve fiziksel denge sağlamaya yardımcı olur. Mor taş, şarap tanrısının sevgilisi için ağlamasından gözyaşları olduğu söylenen eski bir Yunan efsanesiyle ilişkilendirilir.

 • Akrep kadını için topaz taşı

  Mavi Nil

  Beyaz altın Mavi Nil topaz turkuaz yüzük.

  14 ayar beyaz altın, elmas loblarla çevrili kare turkuaz topaz kalpli Mavi Nil yüzüğü. Topaz, kontrolcü ve inatçı bir kadın olduğu ve aşırı dürüstlüğü ve zekası ile tanınan, gizem ve heyecanla karakterize edilen Akrep kadınının taşıdır. Topaz taşı, Akrepli sahibinin rahat hissetmesine, gerginlikten kurtulmasına ve etrafındaki insanları daha iyi anlamasına yardımcı olur.

 • Parاتم Renkli Geçit Töreni

  Renkli Geçit Töreni

  Koç ile doğduysanız, kırmızı tam size göre!

  Beyaz altın Parade yakut kırmızısı oval yüzük. Harika ve canlı renkleriyle öne çıkan Parade in Color grubundan yüzük, pırlantalı beyaz altın ve zarif klasik tasarımlı bir yüzük. Kırmızı safir Cesareti, kararlılığı ve cesareti simgeleyen, gücü ve macerayı ifade eden taşlardan biri, bu yüzden ideal taştır. Koç kadını için Macerayı ve heyecanı seven tutkulu, tutkulu bir kadın ama çok inatçı ve çabuk öfkelenen ama sonunda affedicidir.

 • Zümrüt yeşili Maple Lake yüzük

  Maple Gölü

  Yeşil renk dünyanızı tazeleyecek, onu canlılıkla dolduracak ve özellikle Boğa burcunda doğduysanız enerjinizi artıracaktır.

  Trompet ve Korna’dan 1950’lerden ilham alan klasik bir yüzük. Yüzük beyaz altından, güzelliği ve canlılığı ile atan bir kalbi ile Zümrüt yeşili 12 lob elmasla çevrili. Zümrüt yeşili, şeffaflık, hassasiyet ve aşkta dürüstlükle ilişkilendirilen değerli bir taştır ve Boğa burcu bir kadın için mükemmel bir taştır. Zümrüt, güzellik tanrıçası Venüs’ün gözyaşlarından geldiğini söyleyen bir Yunan efsanesiyle ilgilidir, bu nedenle Boğa kadınını karakterize eden güçlü duygunun bir sembolü olarak kabul edilir ve dürüstlük ve aşkla bilinen toprak burçlarından biridir, ancak sertlik ve inatla karakterizedir. Emerald yardımcı olur Boğa kadını Aşk hayatını stabilize etmek ve iç gücünü artırmak için.

 • Agate Camellia, Chanel yüzük, kalsedon

  Chanel Agate Kamelya Pırlanta Yüzük

  Kamelya kalsedon çiçeği parmağınızı benzersiz bir zarafet ve yumuşaklıkla kaplayacak.

  House’un ikonik favorisi Madame Coco Chanel Kamelya çiçeği tarafından tasarlanan zarif Chanel yüzüğü. Yüzük 18K beyaz altındır. Kamelya çiçeği çok taştan yapılmıştır Kalsedon ve o Yengeç taşı. Yengeç kadını, ilişkilerinde doğrudan ve açık sözlü olma eğilimindedir, ikiyüzlülük veya övgüde bulunamaz, duygularını gizleyemez ve açıklığı tercih ettiği için tam tersini göstermeye çalışmaz, bu da granatın beyaz renginin saflığına yansır. Onyx, kötü rüyaları savuşturma yeteneğiyle de bilinir.

 • Bluenile Peridot Halo Yüzük

  Peridot ve Elmas Halo Yüzük – Mavi Nil

  Aslan kadını için: Peridot Halo Yüzük, peridot.

  18 ayar beyaz altın mavimsi yüzükAquamarine yeşil taş Elmas loblarla çevrili. Akuamarin yeşil taş, cezbeden büyüleyici bir renge sahiptir. Leo kadın Kişiliğinin gücü, cüretkarlığı ve etrafındakilerin dikkatini çekebilme yeteneği ile ayırt edilir. Aslan kadını, duygularını tereddüt etmeden ifade etmesi ve öfkeyle ona karşı tarafını göstermesiyle de tanınır. Aslan kadını, mutluluk duygusunu artıran ve umutsuzluğa direnmeye yardımcı olan akuamarin taşının rengine karşılık gelen yoğun yaşam, eğlence ve oyun sevgisiyle de ayırt edilir. Peridot taşı, Leo tarafından giyildiğinde dinginliği hissetmenize ve çevredeki insanları daha iyi anlayıp anlamanıza yardımcı olduğu söylenir.

 • Nilüfer yüzük, THEO FENNELL, sarı safir

  THEO FENNELL Nilüfer

  Elly olarak bilinen zambak çiçeğinden ilham alan bir yüzük … hayatınızı sarı safirin ışıltısıyla renklendirmek için.

  Sarı safir Bu bir taş Yay kadın Siz bu tabelada doğduysanız, ortası sarı safir kalpli çiçek tasarımlı THEO FENNEL markasından bir yüzük seçtik. Yay burcu kadını, merakı ve bilgi ve yeni şeyler arayışının yanı sıra düşünme esnekliği ve planlarını kendisi için daha iyi hale getirme yeteneği ile bilinir. Yay burcu kadını, başarıyı arayan ve yeni fırsatları araştıran açık fikirli bir kadın olduğu için felsefi bir yanı var, bu da sarı safiri zihni düzenlemeye, zihinsel yeteneklerini geliştirmeye, düşünme düzeyini yükseltmeye ve ona denge ve iç huzuru vermeye yardımcı olduğu için kendisi için ideal taş yapıyor.

 • David Yurman Dy Signature yüzük kırmızı akik

  Kırmızı Oniks ve Elmaslarla David Yurman Dy İmzası

  Oğlak burcu kadını için kırmızı akik taşlı alyans.

  Agat taşının kırmızı rengi nişan ve alyans için alışılmadık görünse de farklı desenler ve cesur renkleri tercih eden gelinler için uygundur. Yüzük beyaz altından, yüzük tasarımlı ve ortasında büyük oval bir loblu Kızılcık Küçük dairesel elmas loblarla çevrili. Kırmızı lal taşı, Oğlak burcu kadınının gücü, metanet, denge ve enerjisi veren taşıdır. Kırmızı granat taşı, ciddiyet, bağımsızlık ve sertliğin yanı sıra güçlü irade ve güçlü özgüvenle tanınan Oğlak burcu bir kadın olarak sertliği ile ayırt edilir. Meslekler Oğlak kadını İlk sınıflar, planlar koyabilen ve düzen koyabilen pratik bir kadındır. Öte yandan, Oğlak kadını, ışığın değişmesiyle renkleri çarpıcı bir şekilde değişen kırmızı lal gibi ruh hali değişimleriyle tanınır.Kırmızı lal, Oğlak burcundaki bir kızın davranışını değiştirmeye başlamasına ve yaşamda istikrarlı bir hızda ilerlemesine yardımcı olur.

 • خاتم Aquamarine Lotus Flower من Parlak Dünya

  Akuamarin Lotus Çiçeği Parlak Dünya

  Brilliant Earth, beyaz altın bir yüzüğe ve yeni yaşamı, bereketi ve güzelliği simgeleyen bir lotus çiçeği tasarımına sahiptir, bu nedenle mükemmel bir alyans seçimidir.

  Akuamarin taşı Veya Aquamarine olarak bilindiği gibi Balık kadın taşı Bu bir su burcudur, dolayısıyla suyun berraklığı ile akuamarin mavisinin saflığı arasındaki ilişkiyi buluruz. Bir Balık kadını mavi bir akuamarin giydiğinde, ona güç ve güç verir ve stresi ve endişesini gidermesine yardımcı olur. Peridot taşı, tıpkı Balık kadınının romantik ve narin doğası gibi rüya gibi rengiyle ayırt edilir, ancak peridot, onu giyenlere verdiği sertlik ile ayırt edilir. Balık kadını çekiciliği, kadınlığı ve aşırı duyarlılığı ile karakterizedir ve duygusal ilişkiler düzeyinde sahip olduğu her şeyi sunar ve ruhunu tamamen içine alır ve açıklık ve açıklığı tercih eder. Akuamarin, Balıkların zihnini berraklaştırmaya yardımcı olur ve sinirleri yatıştırır, eski denizcilerin eskiden giydikleri taşlardan biridir, okyanus ve denizlerle ilişkili olduğuna ve onlara güvenlik hissi verecek ve deniz dalgalanmalarını önleyeceğine inanmaktadır.