Burun Botoksu ünlülerin daha güzel bir burun ve daha çekici bir yüz için tercihidir.

Burun görünümünde ünlülerin ağırlıklı olarak güvendiği son teknolojilerden biri olan burun botoksu, burun şeklini kötüden güzele ve çekiciye dönüştürmek için en kolay ve en hızlı işlemlerden biridir.

Dünyada burnunun görünümünden% 100 memnun olan bir kişiyi nadiren bulursunuz, bu nedenle birçok insan, ister kozmetik pudralarla ister önceki ameliyat ve enjeksiyonlarla burnun görünümünü değiştirmenin yollarını arıyor.

Tıp, güzel ve çekici bir görünüm arayan milyonları gözden kaçırmadı, sadece onlara burun ve yüz görünümünü iyileştirmenin en iyi ve en güvenli ve güvenilir yollarından biri olan burun botoksunu uygun fiyata ve birçok kişinin ulaşabileceği bir şekilde verdi.

Burun Botoksu ünlülerin daha güzel bir burun ve daha çekici bir yüz için tercihidir.
Burun Botoksu ünlülerin daha güzel bir burun ve daha çekici bir yüz için tercihidir.

Ayrıca şunu okuyun: mide botoksu, kilo vermenin ve mükemmel bir vücuda sahip olmanın yoludur.

Bu konu içerir …

Burun botoksu:

Proteinden yapılan ve bakterilerden ekstrakte edilen bir bileşiktir ve botoks, felç durumunda kasları yaralayarak sinirleri gevşeterek çekici bir görünüm kazandırır ve enjeksiyon anestezi olmaksızın kullanılabilir. Yaklaşık on sekiz ay sürer.

Botoks birçok kozmetik işlemde kullanılmasına rağmen burun estetiğinde kullanılan en önemli tekniklerden biri haline gelmiş ve Botox, kahkaha sırasında ortaya çıkan burunda eğrilik veya genişleme veya burundaki yara ve yara izlerinin etkileri gibi çeşitli burun problemlerini tedavi etme yeteneğini kanıtlamıştır. Burun düşüklüğü, burun deliklerinin genişlemesi veya burun çevresindeki kırışıklıkların görünümünü tedavi etmenin yanı sıra.

Burun botoksu enjeksiyonunun maliyeti:

Arap dünyasında ve yabancı ülkelerde pek çok merkez botoks ile burun enjeksiyonu gerçekleştiriyor ve botoks fiyatları yüz elli dolar ile 900 dolar arasında değişirken, Arap dünyasında 150 ile 600 dolar arasında, Ürdün ve Mısır’da, Katar ve BAE’de ise 900 doları bulabilir. .

Botoks Burun Ünlülerinin daha güzel bir burun ve daha çekici bir yüz tercihi
Botoks Burun Ünlülerinin daha güzel bir burun ve daha çekici bir yüz tercihi

Botoks enjeksiyon prosedürleri:

Birincisi: Yüzü antiseptik sabunla yıkayıp sonra iyice kurutarak hazırlık ve ardından hasta diş hekimindekine benzer bir koltukta gevşer.

İkincisi: Sadece kişinin enjeksiyon korkusu varsa kullanılan anestezik krem ​​sürmek, ancak gerekli değildir, bu nedenle mesele artık iğne batma hissi ile ilgilidir.

Üçüncüsü: Burun içinde veya burun çevresinde enjeksiyon.

Hasta şişlik, kızarıklık veya uyuşukluk gibi bazı yan etkiler gösterebilir, ancak bu bir endişe değildir ve soğuk kompres uygulandığında geçer ve bu belirtiler günler içinde geçmezse derhal doktora başvurmalısınız.

Komplikasyonlar veya çeşitli riskler ile ilgili herhangi bir problemden kaçınmak, temiz ve verimli uygun yeri seçmenin yanı sıra Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı ve kalite belgesine sahip profesyonel bir doktor seçmelisiniz.

Enjeksiyondan önce enjeksiyondan en az 48 saat önce herhangi bir kozmetik veya herhangi bir krem ​​türü, enjeksiyondan en az bir hafta önce ve enjeksiyondan sonra bir hafta sonra alkol ve sigara koymaktan kaçınılması tercih edilir.

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin