Bvlgari’nin Serpenti Elyaf Koleksiyonu

Bulgari Serpenti Engerek yüzük

Bvlgari, son sürümlerinde Serpenti Fiber halkada güzellik ve ihtişamın bir kombinasyonunu sunuyor!

Bvlgari markası, en nadir ve en tehlikeli hayvanlardan biri olan Viper yılanından esinlenen Serpentine yılanı Serpenti Viper halkasından birçok ikonik parçadan ilham alırken, Bvlgari korkutucu şekline rağmen güzelliğinin bir kısmını pullar şeklinde temsil ederek yakalayarak katacak zarif bir parça yaratmayı başardı. Görünümünüzde bir güzellik dokunuşu.

Engerek yılanı, ölümsüzlüğün, gücün ve baştan çıkarmanın sembolü olduğu için Roma medeniyetinde uzun zamandır kutsal bir varlık olarak kabul edildi. Bir elyaf yılan terazisi şeklinde tasarlanan Serpenti Elyaf halka, Bvlgari markasına zarafet ve güç veren bir parça sunuyor.

Yılan şeklinden esinlenen ilk saat koleksiyonundan, Bvlgari markası her yıl yılan gibi bir tasarımla, ancak yeni bir ruhla mücevherler yaratmak için üretti ve bu Serpenti Viper yüzük koleksiyonunda bulduğumuz şey ve böylece her yıl bir yılan gibi cildini yeniliyor. Bulgari engerek yılanının sembolünü gücü ve gizeminden dolayı seçti ve grubu aşırı şıklıkta bir yılan gibi renk yelpazesinde canlı bulabilmek için yüzük tasarımlarına renkler ekledi.

Bulgari, benzersiz bir zarafet arayan bir Bulgar kadınının kalbine hitap eden yüzüğü, farklı renklerde ve çeşitli değerli taşlarla tek bir tasarımla sundu. Bu koleksiyondaki sarı ve beyaz altın ve pırlanta loblarla süslenmiş tüm yüzükler, düğün ve nişan yüzükleri için mükemmel bir seçimdir.

Serpenti Elyaf Yüzük koleksiyonu, bir elyaf yılanın canlılığını, gücünü, rengini ve büyüsünü somutlaştırmayı başaran Romalı kuyumcunun dehasının yüksek kaliteli işçiliğiyle oyulmuş hassas detaylarla öne çıkıyor.

Farklı ve alışılmadık bir nişan yüzüğü arıyorsanız, Bulgari markasının yüzük koleksiyonunda sunduğu değerli taşların temsil ettiği şık ve eşsiz tasarım ve lüksten, alyansınızda aradığınız her şeyi içinde bulacağınız Serpenti Elyaf yüzük, bu yüzden kıymetli pırlanta lobların siyah incilerle harika kombinasyonunu buluyoruz. Yüzük, mücevherlerinizde zarif ve cesur bir parça olarak parlak elmaslarla değiştirilebilir kırmızı ve siyah tonlarında da mevcuttur.

Bvlgari’nin Serpenti Fiber koleksiyonu, görünümünüze güç ve gizem katacak canlı bir koleksiyon.