Çatlaklardan ve kırmızı çizgilerden kurtulmak için Bio-Oil Gebelik Yağı

Hamilelik döneminde kadınlar kırmızı çizgiler ve melazma dışında çatlaklar gibi birçok sorundan da muzdariptir ve bu sorunlar hamile bir kadının güzelliğini kaybettiğini hissettiği için ruh halini etkiler, bu nedenle bu sorunlardan kurtulmak için Bio-Oil Hamile Yağı olan ideal çözüm güvenilebilir.

Hamileler için Bio-Oil

Bu konu içerir …

Hamileler için Bio-Oil

Hamile bir kadın için hamilelik sırasında kırmızı çizgilerin ortaya çıkmasının nedeni, cilt liflerinin kopması ve vücut ağırlığının onu kaplayan cildin büyümesinden daha fazla artması sonucu çatlaklara ve dolayısıyla çatlakların ortaya çıkmasına ve iyileşmeye başladığında izlere dönüşen bazı çizgilerden kaynaklanmaktadır.

Kadın bu izleri tedavi etmek için acele etmezse beyazlaşır ve bu nedenle bu beyaz çizgileri tedavi etmek zordur çünkü onları tedavi etmek uzun zaman alır.

Bu kırmızı çizgilerin veya çatlakların şiddetlenme düzeyini azaltan besinler açısından zengin olduğu için birçok doktor hamilelik sırasında Bio-Oil kullanılmasını önermektedir.

Bio-Oil Hamile Yağı cildin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur, ancak tamamen ortadan kaldırmadığı unutulmamalıdır, bu nedenle kadınların bu yağın kullanımı ile dermaroller veya dermapen gibi başka çözümlere başvurması gerekir.

Bio-Oil, antioksidan özelliklere sahip olan ve serbest radikallerle savaşabilen ve böylece hamile kadınların cildine zarar vermeyen E Vitamini içerir.

Bio-Oil, hücrelerin yeniden güçlenmesine yardımcı olan ve kolajen bağlarının maruz kaldığı yırtılma problemleriyle yüzleşmeye yardımcı olan ve kırışıklıkların görünümünü engelleyen vitaminlerden biri olan A Vitamini ile birlikte gelir.

Bio-Oil, sağlık yararları açısından zengin Calendula özü ile aşılanması nedeniyle sağlıklı cildi destekler ve yağ, cildi rahatlatan ve sakinleştiren papatya özü içerir.

Bio-Oil, en önde gelenleri ayçiçek yağı, biberiye yağı ve lavanta yağı olmak üzere cilt hücrelerini nemlendiren ve canlandıran geniş bir yağ yelpazesi içerir ve hafif olması bakımından en iyi yağlardan biri olarak kabul edilir, en hızlı emilen yağlardan biri olduğu için hamile bir kadının cildinde yağlı bir tabaka bırakmaz. .

Bio-Oil, kuru cildi çok etkili bir şekilde tedavi eden ve aynı zamanda birçok hamile kadının yaşadığı farklı cilt renginin düzeltilmesine katkıda bulunan gelişmiş malzemelerden biri olarak kabul edilen porselen yağı özü ile birlikte geldiği için hamile kadınlar için birçok uzman tarafından övgüyle karşılanmaktadır.

Bio-Oil hamile kadınlar için nasıl kullanılır

 • Hamilelerin dördüncü aydan başlayarak üç aylık bir süre boyunca düzenli olarak Bio-Oil kullanmaları en iyisidir. Hamile bir kadın için yağ kullanmak, hamile kadın veya fetüs için herhangi bir risk oluşturmamaktadır.
 • Yağı uygularken, uyluk veya karın gibi çatlakların göründüğü yerlere az miktarda yağ uygulayın.
 • Yağı tamamen emilene kadar günde iki kez ovalayın.
 • Haftalık olarak Bio-Oil kullanmaya ek olarak kırmızı çizgilerin görüldüğü bazı yerlerde kolajen liflerini uyarmak için bebeğinizi huzur içinde doğurduktan sonra dermaroller veya dermapen kullanabilirsiniz ve hamile bir kadın acele etmemeli ve sonuçların ortaya çıkmasını beklememelidir çünkü her cildin tepkisi arasında bir uyuşmazlık vardır.

Hamile kadınlar için Bio-Oil kullanırken alınacak önlemler

 • Hamile bir kadın bu yağın sadece harici kullanım için olduğunu ve cildi çatladığında kullanılamayacağını bilmelidir.
 • Bio-Oil, yağın bileşenlerine alerjisi veya tahrişi hissederse hamile kadınlar için kontrendikedir ve günlük olarak uygulamaya ve kullanmaya başlamadan önce alerji testi yapmak en iyisidir.
 • Yağın gözlerinize temas etmesi durumunda hemen su ile yıkamalı, yanma veya kaşıntı hissederseniz doktora gitmelisiniz.
 • Ürün, güneş ışığının doğrudan ulaşmayacağı kuru bir yerde saklanmalı ve çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklanmalıdır.

Bio-Oil bileşenleri

Bio-Oil, hamile kadınların cildine fayda sağlayan birçok doğal bitki ve vitamin içerir, örneğin:

 • Ayçiçek yağı, lavanta yağı, biberiye yağı, officinalis çiçeği özü, soya fasulyesi yağı, mineral yağ, sıvı parafiniyum izopropil miritat.
 • Trisononan, setil etil heksanoat, benzil salisilat, linalol, antimus nobilis, retinil palmitat.
 • Alfa-İzometil İyonil, Farnesol, Hidroksitronellil, Tokoferil Asetat, Sitronellol, Limonen.
 • BHT, Coumarin, Amyl Cinnamal, Geraniol, Porselen Yağı.

Bio-Oil Gebelik Yağı Deneyimi

Madame Nira diyor ki:

“Hamilelik sırasında çok kötü bir psikolojik durum yaşadım. Hamileliğin zorluğu ve acısının yanı sıra, melazma yanında çatlaklar ve kırmızı izler gibi cildimin dönüştüğü durumdan da çok rahatsız oldum.

Sosyal medya gruplarında hamile kadınlar için Bio-Oil’i öven bazı gönderiler gördüm ve daha önce duymuştum ama denemeyi umursamadım, bu yüzden ürünü aradım ve dünyadaki cilt problemlerini tedavi eden en popüler yağlardan biri olduğunu gördüm.

Doktora kullanma olasılığını sordum ve bana bunun bana herhangi bir zarar vermeyeceğini söyledi ve ürünü gerçekten denedikten sonra beni rahatsız eden çatlaklardan ve kırmızı çizgilerden kurtulmamda yardımcı olduğunu gördüm.

Bio-Oil’in yüksek bir fiyatı olduğunu düşünmeme rağmen, gerçek şu ki, etkili sonuçlarını gördükten sonra, onu almak için ödediğim her pound değerinde ve diğer hamile kadınlara onu kullanmalarını tavsiye ederim. “

Bu makalenin sonunda Bio-Oil’in hamile kadınlar için faydalarını gözden geçirdik, nasıl kullanılacağını açıkladık, dikkate alınması gereken en önemli uyarılar, içeriklerinin yanı sıra kullanıcılardan biri için gerçekçi bir deneyim, hak ettiğiniz faydayı size sağladığımızı umuyor, sorularınızı ve yorumlarınızı her zaman bekliyoruz.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

İnce dergi indirim kuponunu kullanarak tüm alışverişlerinizde% 15 indirim kazanın ( uxy ) VogaCloset mağazasından