Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Centilmen Saç Kesimi ile Nasıl Keskin Görünür?

Bazı saç stilleri gelip geçerken, beyefendi saç kesimi onlarca yıldır takılıyor. Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantılarına sahip olabilir, bu da bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alımlarda küçük bir komisyon kazandığımız anlamına gelir (size hiçbir ekstra ücret ödemeden). Bu bizim fikrimizi değiştirmez, ancak siteyi desteklemeye yardımcı olur. Teşekkür ederim! Genel düzeyde, beyefendi kesimi doğru notaları tutturur. Güçlü […]

11 Kasım 2020 - 14:38 'de eklendi ve 37 kez görüntülendi. A+A-

Centilmen Saç Kesimi ile Nasıl Keskin Görünür?

Bazı saç stilleri gelip geçerken, beyefendi saç kesimi onlarca yıldır takılıyor.

Fernweh Editions Mumlar

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantılarına sahip olabilir, bu da bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alımlarda küçük bir komisyon kazandığımız anlamına gelir (size hiçbir ekstra ücret ödemeden). Bu bizim fikrimizi değiştirmez, ancak siteyi desteklemeye yardımcı olur. Teşekkür ederim!

Genel düzeyde, beyefendi kesimi doğru notaları tutturur. Güçlü bir yan kısma ve değişken uzunluğa sahip, çağa bağlı olarak kısa ila orta uzunlukta bir stildir. Tek başına, solma ile aynı derecede bakım gerektirmez – gerçekten yapmanız gereken tek şey birkaç haftada bir düzeltme yapmaktır – ve bir pomad veya jel dokunuşu hepsini bir araya getirir.

Sırasıyla, keskin görünmek sadece saçınıza bir tarak geçirmenizi gerektirir. Ve doğal dokunuz ne olursa olsun, bir beyefendi saç kesimi her zaman işe yarıyor gibi görünüyor. Bir dahaki sefere berbere gittiğinizde bunu talep etmeden önce bilmeniz gerekenler burada.

Gentleman_Haircut_3

Centilmen Saç Kesimi nedir?

Bir bakışta, beyefendi saç kesimi, tanımlanmış bir yan kısma sahip daha kısa bir stildir. Saçınızın bir tarafı diğerine kıyasla kısa kesilir, bu daha uzundur ve bir combover içerebilir. Geleneksel olarak, daha kısa bir uzunluk genel olarak centilmen kesimi karakterize eder, ancak modern versiyonlar vücut ve kontrast ile oynar.

Bu oldukça basit doğası nedeniyle, centilmen kesimi, doğru araçlarla asla kolay görünmeyen veya güvenli oynuyormuş gibi görünen, az bakım gerektiren bir itibar geliştirdi.

Fernweh Editions Mumlar

İlk olarak, aklınızda hangi saç uzunluğu olursa olsun, ürünü düşünmeniz gerekir. Bir beyefendi saç kesimi biraz tutmayı gerektirir; aksi takdirde, gün boyunca birkaç kundaklama veya başıboş sonlarla karşılaşacaksınız. Kısa ila orta kesim için, aşağıdakilerden bir veya daha fazlasına sahip olmak istersiniz:

Gentleman_Haircut_8 _-_ Klasik
Klasik centilmen kesimi.
  • Pomat: Pomat, her şeyi yapan yolun ortası saç şekillendirme ürünüdür. Kısa saçların kaygan görünmesini sağlar, biraz doku verebilir ve yıkanması çok zor olmadan yeterli tutuşa sahiptir. Özellikle daha çok klasik bir beyefendi kesimine gidiyorsanız, pomad işi günlük olarak halleder.
  • Balmumu: Bazen daha güçlü bir tutuş istersiniz veya kesiminize hacim ve doku görünümü kazandırmak istersiniz. Ağda, pomad gibi devam eder, ancak daha güçlü ve daha sert bir tutuş sağlamak için daha küçük miktarlarda kullanılmalıdır. Pomadın aksine, bir fön makinesiyle üzerinden geçmeden önce saçınıza ağda sürmek isteyeceksiniz.
Gentleman_Haircut_10 _-_ Kıvırcık
Beyefendinin kıvırcık saçlı kesimi.
  • Mousse: Saçın zaten dokulu mu? Kıvırcık saçlı bir beyefendi saç kesimini salladığınızda, köpüğün doğru miktarda tutuş, cila ve tanım eklerken kilitlerinizi düzleştirme veya kırma olasılığı daha düşüktür.

Son alet olarak, ürünü uyguladıktan sonra elinizde ince dişli bir tarak bulundurduğunuzdan emin olun. Bir saç, bir centilmen kesimiyle yerinde görünmemelidir ve standart bir fırça, bu hassasiyet düzeyine tam olarak ulaşmanıza yardımcı olmaz.

Gentleman_Haircut_2 _-_ Solmaya
Beyefendi saç kesimi kayboluyor.

Tüm bunlarla birlikte, bir beyefendi kesimi, oradaki en evrensel saç stillerinden biridir. Siyah ve Asya saç dokuları için çalışır ve kapıyı birden çok varyasyona açar. Bugün, bu üstte veya yanlarda bir saçak, hafif bir ponpon veya hatta daha uzun bir tepeye giden solma gibi görünebilir.

Beyefendi Saç Kesimi Stilleri

Şu anda beyefendi kesimi tek bir stil değil. Aksine, daha kısa ve parçalanmış saçları daha uzun boylara ve daha fazla vücuda sahip olmakla birlikte bu tanıdık desen ve tanıma sahiptir. Bir dereceye kadar, oradaki varyasyonları genişleten daha fazla hibrit seçeneğe sahiptir.

Fernweh Editions Mumlar

Bu noktaları aklınızda tutarak, bir beyefendi saç kesimi istediğinizi söyleyen bir berbere asla görünmeyin. Muhtemelen geleneksel stile sahip olacaklar ve büyümesine izin verebiliyorsanız, bir resim binlerce kelime söyler ve daha güçlü bir referans noktası sağlar.

Beyefendi kesimleri aşağıdakiler arasında bölünme eğilimindedir:

Klasik Centilmen Saç Kesimi Stilleri

Gentleman_Haircut_9 _-_ Klasik
Klasik centilmen kesimi.

Bazı çevrelerde “sarmaşık ligi” olarak da adlandırılan klasik bir centilmen saç kesimi, üstte, parçanın her iki tarafında daha kısa bir uzunluk ve konik kenarlarla karakterize edilir. Bu, kesme makineleri, makaslar veya bunların bir kombinasyonu ile sağlanabilir ve en düşük düzeyde bakım sunma eğilimindedir. Kısa tuttuğunuz sürece, gerçekten yapmanız gereken tek şey biraz pomadla çalışmak ve içinden bir tarak geçirerek tanımlı bir kısım bıraktığınızdan emin olmaktır.

Özellikle iş yeri için, klasik centilmen kesimi, herhangi bir sınırı test ediyormuşsunuz gibi görünmesini sağlamaz. Ek olarak, buradaki uzunluk en fazla sayıda saç dokusunu barındırır – düz ila dalgalı ve kıvırcık ve ince ila kalın.

Modern Beyefendinin Saç Kesimi Stilleri

Gentleman_Haircut_4 _-_ Modern
Modern beyefendi kesimi.

Pompadour’un kendisi geliştiği gibi, beyefendi kesimi, daha mürettebat benzeri kökenlerinden uzaklaşan daha modern bir form aldı. Günümüzde güncellenmiş stil, üstte daha uzun, daha orta uzunlukta olup, daha geniş bir stil seçenekleri yelpazesine olanak tanır:

Gentleman_Haircut_6 _-_ Uzun
Beyefendi uzun saçlı kesti.
  • Beyefendinin pompadour ile saç kesimi: Bu, beyefendiye biraz daha fazla vücut verirken, bir pompadour ihtiyaç duyduğu bakımı azaltan daha çok melez bir tarzdır. Genel olarak, bu stil bir tarafta kısa kalır ve diğer tarafta orta uzunlukta olup, dokulu, düzleştirilebilir veya geleneksel bir pompadour gibi şekillendirilebilir.
  • Beyefendi saç kesimi soldu: Bugünün soluk saç kesimleri, üstte daha fazla uzunluk ve kontrast oluşturan ancak neredeyse gradyan benzeri bir ilerlemeye sahip olan tanımlanmış kenarlar sunuyor. Tek, tanımlanmış bir parça çok basit görünüyorsa, bu hibrit seçenek sonuçta daha fazla açıya sahiptir ve solmaya klasik ama modern bir dokunuş verir.
Gentleman_Haircut_5 _-_ With_Sakal
Beyefendinin sakallı saç kesimi.
  • Beyefendinin sakallı saç kesimi: Çoğu erkek için sakal, saç kesiminize neredeyse ikinci planda gelir. Yine de, daha modern bir centilmen kesiminin sağladığı hacimle, özellikle bir pompadurla, karışımda sakalınızı da göz önünde bulundurmanız gerekir. Genel bir kural olarak, sakalınızın saç kesiminize göre oranlarını düşünün: Eğer saçınız bakımlı ve belirgin ise sakalınız da öyle olmalıdır. Ayrıca, uzun süre üstte tutmaya karar verirseniz, sakalınızı uzatın. Benzer şekilde, daha klasik bir beyefendi saç kesimi tercih ediyorsanız, son birkaç yılın oduncu benzeri sakalı dengeyi bozacaktır.
Fernweh Editions Mumlar
Fernweh Editions Mumlar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
En iyi 10 erkek şampuanı sıralaması En iyi 10 erkek şampuanı sıralaması

Erkekler için en ucuz bakım şampuanları Orta fiyat kategorisindeki en iyi erkek şampuanları Kepek önleme için en iyi erkek şampuanları ...

En iyi erkek şampuan markaları En iyi erkek şampuan markaları

Harika saç isteyen erkekler için en iyi 15 şampuan Beyler, göz alıcı saçlar sadece bayanlar için değil, bu yüzden erkeklerin öne çıkma ...

Klasik Erkek Saç Modeli Klasik Erkek Saç Modeli

Çok Yönlü Bir Klasik Daha azının daha çok olduğunu söylüyorlar – ve en az çabayla güzel görünen saçlara gelince, Fransız mahsulün...

Şapka  Kelliğe Neden Olabilir Şapka Kelliğe Neden Olabilir

Bunu okuyarak şok olabilirsiniz. Ama bu gerçek. Araştırmacılar şapka takmanın kelliğe yol açabileceğini belirtiyorlar. Gerçek şu ki, ay...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/