Çevrimiçi Sears Kredi Kartı Başvurusu, Gereklilikleri ve Faydaları

Muhtemelen Sears’ı ve bağlı kuruluş müşterileri için sunduğu teklifleri duymuşsunuzdur. Bu teklifler hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, sizi çaba göstermeye davet ediyoruz. Sears kredi kartı için başvur, size daha sonra öğreteceğiz.

Sears kredi kartı başvurusu için gerekenler nelerdir?

Aşağıda size tüm gerekli gereksinimleri içeren bir liste göstereceğiz. Sears kredi kartı için başvur. Tüm gereksinimleri elinizin altında bulundurmanızı öneririz, çünkü bunlardan herhangi birine ihtiyacınız olursa, başvurunuz büyük olasılıkla reddedilecektir.

 • İlki ve en önemlisi reşit olmanız gerektiğidir.
 • Daha sonra kredi kartı başvurusunu tüm kişisel ve finansal bilgilerinizle doldurup göndermelisiniz.
 • Öte yandan, en az 5000 dolarlık bir geliri doğrulamanız gerekiyor, bunun için hesap ekstrelerinizi eklemeniz yeterli olacaktır.
 • Ayrıca yapmalısın evde kök salmak ve bir yıldır çalışıyor.
 • Talebe bir banka veya ticari referans ve süresi dolmamış kimlik belgenizin bir kopyasını eklemelisiniz.

Sears kredi kartı başvurusu için adımlar

Şimdi, bu ikinci bölümde size yapmanız gereken tüm adımları göstereceğiz. Sears kredi kartı için başvurweb sitesinden veya fiziksel bir mağazadan. Şüphesiz, bu ünlü mağazadan kredi kartı başvurusu süreci çok sezgisel ve hızlıdır, tamamlamanın 10 dakikadan fazla sürmeyeceğini garanti ederiz.

sears sosyal yardım gereksinimleri

İnternet üzerinden

 • Yapmanız gereken ilk şey, resmi Sears web sitesine erişmek için istediğiniz tarayıcınızı açmaktır.
 • Ardından, sayfadaki ürünler için arama çubuğunun hemen üzerindeki seçenekler çubuğuna gitmeli ve ‘Kredi kartı’ yazan seçeneği seçmelisiniz. Ardından, seçeneğe tıklamanız gereken küçük bir menünün görüntülendiğini göreceksiniz. ‘Şimdi Uygula’.
 • Artık ‘Sears Kartı’ veya ‘Sears Mastercard’ arasında seçim yapabilirsiniz. Sadece ‘Şimdi başvur’ yazan seçeneği seçmeniz gerekiyor ve ardından sayfa devam etmek için kullanıcı hesabınızla oturum açmanızı isteyecektir.
 • Sears sayfasına daha önce kaydolmadıysanız, ‘Ücretsiz katılın‘. Kaydı tamamlamak için kişisel verilerinizi girmeli, hüküm ve koşulları kabul etmeli ve ‘Katıl’ seçeneğine tıklamalısınız.
 • Şimdi, bir hesabınız varsa, ancak şifrenizi kaybettiyseniz, seçeneğe tıklayın ‘Şifremi Unuttum’.
 • Kullanıcı hesabınızla oturum açtıktan sonra, doğrulama ve kredi departmanına göndermek için başka bir formu doğru şekilde doldurmanız gerekir.

Bir dükkandan

Bilmiyorsanız, size bir Sears mağazasına da gidebileceğinizi söyleriz. kredi kartı başvurusu. Bu, isteği rahatça göndermeye çalışan ancak web sayfasında bu tür bir hata yaşayan kişiler için daha fazla tavsiye edilir.

sears üyelik başvurusu

Sears kredi kartı başvuru formunu gönderdikten sonra ne yapmalı?

Tipik olarak, Sears size en fazla 7 iş günü içinde bir yanıt gönderecektir, bu nedenle bu tür onaylar Citibank’ın sorumluluğunda olduğundan, biraz beklemeniz gerekir. Bu varlık, kredi geçmişi bilgilerinizi doğrulamak için zaman alır.

Ancak, Sears kredi kartı başvurusu formu gönderdikten sonra 24 saatten daha kısa bir süre içinde onaylanır. Ancak bu nadiren olağandır.

Sears’ın Citibank ile yaptığı anlaşma nedeniyle şunları yapabilirsiniz: kredi kartınızı kullanın Bu mağazanın finansal anlaşmaları olan çok çeşitli kuruluşlarda. Kuşkusuz bu, diğer ünlü mağazaların kredi kartlarına göre bir avantajdır.

Bugünlük işimiz bitti! Bu bilgiler sizin için yararlı olduysa, lütfen bunları sosyal ağlar aracılığıyla tüm kişilerinizle paylaşmayı unutmayın, böylece onlar da Sears’ın sunduğu promosyonlardan yararlanın sadık kullanıcılarına.