Chromebook kullanıcıları artık ŞİMDİ 3 aylık NVIDIA GeForce talep edebilir

Bir Chromebook’ta oyun oynamak genellikle harika bir deneyim olmamıştır. Aslında, Chrome OS’ye çok az oyunun taşınmış olması ve Steam’i Linux kapsayıcıdan çalıştırmanın birçok sınırlaması olması nedeniyle çoğu PC oyununu bir Chromebook’ta oynamak bile mümkün değildir. Bulut oyun hizmetlerinin ortaya çıkması sayesinde, yine de, bir Chromebook’ta oyun oynamaya girişin önündeki tek engel, İnternet bağlantınızın ne kadar iyi olduğudur (ve hangi bulut hizmetlerinin mevcut olduğu ve her hizmette hangi oyunların mevcut olduğu). ŞİMDİ NVIDIA GeForce aracılığıyla Steam veya Epic Games üzerinden satın aldığınız PC oyunlarını oynamakla ilgileniyorsanız, ABD’deki Chromebook kullanıcıları için özel bir teklifle başlayabilirsiniz.

Haziran 2017’den itibaren piyasaya sürülen bir Chromebook’unuz varsa ve NVIDIA’nın bulut oyun hizmetini denemek istiyorsanız, ücretli Founders katmanına 3 aylık ücretsiz erişim talebinde bulunabilirsiniz. Yine de bir püf noktası var ve eğer bir iseniz yalnızca 3 aylık hizmet talebinde bulunabileceğiniz gerçeğidir. yeni abone. Bu ayrıcalık bu yılın sonuna kadar geçerli olacak, bu nedenle bu yılbaşı alışverişi sezonunda yeni bir Chromebook almayı planlıyorsanız, Founders üyeliğine kaydolmak için bolca vaktiniz olacak. GeForce NOW Founders katman aboneliğinin avantajlarını bilmiyorsanız, RTX desteği, öncelikli erişim ve uzatılmış oturum uzunluğuna sahip donanımlara erişim elde edersiniz.

Bu, Chromebook kullanıcılarının yararlanabileceği ve listeye buradan göz atabileceğiniz birçok avantajdan yalnızca biridir.

Bir cevap yazın