Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Çiçekler ve güzel sanatlar ülkesi Hollanda gezim, resimler ve detaylarla

Hollanda, topraklarının çoğunun deniz seviyesinin altında olduğu dünyadaki tek ülke olarak kabul edilen ve aynı zamanda topraklarının küçük olmasına rağmen dünyanın en zengin ve en güzel ülkelerinden biri olması nedeniyle her açıdan özel bir cazibesi ile karakterize edilen ülkelerden biridir ve aşağıdaki raporda sizi eşsiz cazibesini keşfetmeye davet ediyorum. Hollanda gezimin ayrıntıları sırasında, harika turistik […]

16 Aralık 2020 - 21:03 'de eklendi ve 40 kez görüntülendi. A+A-

Çiçekler ve güzel sanatlar ülkesi Hollanda gezim, resimler ve detaylarla

Hollanda, topraklarının çoğunun deniz seviyesinin altında olduğu dünyadaki tek ülke olarak kabul edilen ve aynı zamanda topraklarının küçük olmasına rağmen dünyanın en zengin ve en güzel ülkelerinden biri olması nedeniyle her açıdan özel bir cazibesi ile karakterize edilen ülkelerden biridir ve aşağıdaki raporda sizi eşsiz cazibesini keşfetmeye davet ediyorum. Hollanda gezimin ayrıntıları sırasında, harika turistik yerlerle zengin.

Bu konu içerir …

Hollanda gezim

Hollanda, harika doğal güzelliği ve unutulmaz turistik bölgeleri ile ünlüdür, çünkü çok sayıda cazibe merkezinin tadını çıkarabileceğiniz ve halkının kültürü ve çeşitli mutfakları hakkında bilgi edinebileceğiniz en iyi ülkelerden biridir ve burada Hollanda’daki en ünlü ve en güzel şehirlerin ve turistik yerlerin bir listesi.

Hollanda gezisine dahil olan şehirler

Amsterdam Şehri

On yedinci yüzyıla kadar uzanan ve dünyayı fetheden güncel gelişime ayak uyduran antik mimarinin karışımıyla karakterize pitoresk bir şehir, şehrin her yerine serpilmiş yüksek gökdelenlerin yanındaki antik yapıları fark edeceksiniz, genellikle Venedik, İtalya ile karşılaştırılır, bunlar söylenmelidir. Şehir, düzinelerce yüzyıllık gelenek ve göreneklerine ve ona dünyanın geri kalanı arasında özel nitelikler kazandıran eski ve modern kültürel kişiliğine hala bağlı kalıyor, çünkü genel olarak Avrupa’da ve özelde Hollanda’da turist çekmede en güçlü faktörlerden biri.

Verzeland Şehri

Hollanda’da ziyaret edilmesi gereken küçük Hollanda şehirlerinden biri olan ve devasa Kuzey Denizi plajına beş kilometre uzaklıkta bulunan ve kuş sesleri ve etrafındaki yaprakları hareket ettiren temiz hava meltemleri dışında neredeyse hiç sesin duyulmadığı bozulmamış doğa olarak tanımlanan diğer tüm şehirlere benziyor, bu yüzden hayır Bu büyüleyici kırsal kasabaya taşınma şansını kaçırın.

Hollanda gezim

Rotterdam Şehri

Avrupa’nın en hareketli şehirlerinden biri ve bu konuda şaşkınlık ve şaşkınlık hissetmenize gerek yok, çünkü şehir, özellikle Avrupa ve genel olarak dünyanın en boş havalimanlarından birini içerdiği gibi, muhteşem mimarisi ve göz kamaştırıcı tasarımlarıyla yel değirmenleri ve yüksek binalar farklılığıyla, turistlere izin veren sakin ve güvenli olarak tanımlanıyor. En güzel tatillerini güzel çevresi arasında geçirmek.

Hollanda gezim

Lahey şehri

Hollanda gezim sırasında gittiğim en güzel şehirlerden biri ve yüzlerce yıl önce var olan güzel kokulu tarihi binalar ile Uluslararası Adalet Divanı ile birçok uluslararası merkez ve organizasyonu bulacağınız gelişmiş modern binaları bir araya getirdiği için ziyaretinden vazgeçilmemeli ve ayrıca birçok rekreasyon faaliyetine ve bir dizi En lezzetli Hollanda yemeklerini sunan çok sayıda kafe ve restoranın yanı sıra hediyelik eşyalar ve uluslararası markalarla dolu alışveriş merkezlerinin yanı sıra eski sokakları arasında yürüyüş yapmanın ve birbirinden güzel tarihi yapıları seyretmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Hollanda gezim

Maastricht Şehri

Şehirde ilk kalelerin inşa edildiği MS 333 yılına kadar uzanan Hollanda’nın en eski şehirlerinden biridir ve günümüzde, sizi zarif bir geçmişe yayılan önceki yüzyılların dönemine götüren klasisizm ve romantizm ile karakterize edilen Hollanda’nın en ünlü şehir merkezlerinden biridir.

Hollanda gezim

Utrecht şehri

Bu şehir, turistlerin bildiği Hollanda şehirleri arasında hak ettiği şöhrete sahip değildi, ancak uzun süre altın çağının birkaç yüzyıl boyunca kaldığı Hollanda’nın en önemli şehri olmasına rağmen, dümen daha sonra Amsterdam’a taşındı ve çağdaş zamanımızda dünyada birkaç bölge olması mümkündür. Tarihi ve güzelliği nedeniyle ziyaretçilerin Kuzeyin Floransa’sı adını verdiği bu antik kent gibi birçok antik yapıya sahiptir.

Hollanda gezim

Middleburg Şehri

Middelburg şehri Hollanda’nın kuzeyinde yer almaktadır.Sekizinci yüzyılda kurulmuş olup, Eski Belediye Binası gibi harika mimari yapıları ile ünlüdür.Ayrıca, bu şehrin yüzlerce yıl önce yaşadığı tarihin büyüsünü ve geçmişin güzelliğini hissettiren antik kısmının yanı sıra turistlerin tercih ettiği pek çok rekreasyon aktivitesi de sunmaktadır. .

Hollanda gezim

Bergen Şehri

Bergen, Hollanda’nın kuzeyinde yer alır ve Kuzey Denizi kıyısına bakar ve belki de dünyanın her yerinden ziyaretçileri cezbeden şey, büyüleyici doğal manzaralarla dolu sakin yaz atmosferinin güzelliğidir ve Hollanda evleri güzelce tasarlanmıştır, rahatlamak ve zihninizi boşaltmak istiyorsanız, bu şehir bunu sizin için iyi bir şekilde başaracaktır.

Hollanda gezim

Hollanda seyahatime dahil olan yerler

Amsterdam kanalları

Amsterdam’ın yaklaşık% 25’ini kontrol ettiği ve on yedinci yüzyılda inşa edilen ve üç ana kanala ayrılan Hollanda tarihinin en ünlü köprüsünü içerdiği için, en harikası olmasa da Hollanda gezim sırasında gördüğüm en güzel turistik yerlerden biridir. Tekneleri alıp kendine özgü deniz turlarının tadını çıkarırken, kürek ve elektrikli tekneler olmak üzere iki tür tekne var ve köprü üzerinden bisikletle gezip şehir içinde gezebilirsiniz, ancak o güzel anıları belgelemek için anı fotoğrafları çekmeyi unutmayın.

Hollanda gezim

Kraliyet sarayı

On yedinci yüzyılda şehir merkezinde kurulmuş olan bu saray, zaman zaman içinde ödüllerin verildiği kraliyet törenlerinin yapıldığı Amsterdam’ın en popüler destinasyonlarından biri olarak kabul ediliyor ve kralın önderliğinde ve emrinde üç saraydan biri olduğunu belirtmekte fayda var. Hollanda’yı ziyaret ederken ilk planınızda olun.

Hollanda gezim

Hoge Veluwe Ulusal Parkı

Hollanda’da bulunan en büyük doğal kamplardan biri, birçok geniş yeşil alan sevenler ve aynı zamanda bisiklet severler tarafından ziyaret edilen bir milli park olarak kabul edilir, yürüyüş ve egzersiz için ideal bir yerdir ve ayrıca ücretsiz bisiklet kiralama hizmeti sunar.

Hollanda gezim

Rijksmuseum

Hollanda her zaman tarih ve sanatla ilişkilendirilir. Sanatın tarihle ilişkisinden bahsettiğimizde, Amsterdam’ın en büyük ve en eski müzelerinden biri olduğu için Rijksmuseum’u ziyaret etmek bir zorunluluktur.Bu müzede kökleri Hollanda’daki Altın Çağ’a kadar uzanan bir dizi eski resim sergilenmektedir.

Hollanda gezim

Artis Magistra Hayvanat Bahçesi

Bu park 1838 yılında inşa edilmiştir ve birçok türden yedi yüz hayvanı içerdiği için nadir bulunan büyük bir hayvan, kuş, sürüngen ve balık grubunun toplandığı Hollanda’nın en önemli doğal rezervlerinden biri olarak kabul edilir ve aynı zamanda nesli tükenmek üzere olan dev ağaçlarla dolu olmasıyla ünlüdür. Bu ağaçların sayısı yaklaşık 200’dür. Takım.

Hollanda gezim

Parkta ayrıca Büyük Müze, Balık Müzesi, Müze binası gibi onu Hollanda’nın en eski yerlerinden biri yapan ve yerli halkın kalbinde özel bir yere sahip olan harika arkeolojik yapılardan oluşan bir koleksiyon da bulunmaktadır.

Rembrandt Müzesi

Bu müze, o dönemde Dünya Savaşının dehşetlerine tanıklık eden eski bir evdi.Müzenin içinde o dönemde kullanılmış olan bazı objeler ve mesajlar onu özellikle Amsterdam’ın en ünlü turistik mekanlarından biri haline getirmiştir.

Hollanda gezim

Madame Tussauds

Amsterdam’ın ana arteri olan Dam Meydanı’nda Madame Tussauds Müzesi var, birçok etkinlik ve etkinliğin kurulduğu merkez olduğu için buraya ana merkez hacdan yürüyerek gidebilirsiniz, müzenin yanında ziyaretçilerin gitmesini kolaylaştıran birçok durak var, çünkü müzede bir numara var Dünyanın en ünlü şahsiyetlerinin balmumundan yapılmış heykelleri arasında.

Hollanda gezim

Montelbaanstoren kulesi

Düşmanlarla yüzleşmek ve şehri savunmak amacıyla inşa edildiği için MS 1516 yılında Hollanda’nın en ünlü tarihi istasyonlarından biri olarak kabul edilir, bu nedenle her gün birçok turisti ziyaret eder.

Hollanda gezim

Amsterdam NEMO Müzesi

Nemo Müzesi, çocuğa dev sabun köpükleri, kimya laboratuarları, elektronik parçaların sökülüp yeniden takılması deneyleri, medya galerileri gibi yeteneklerini geliştiren pek çok farklı deneyim ve ilginç aktivitelere olanak tanıdığı için yaş gruplarının çeşitliliği ile tüm çocuklar için çok sayıda eğlenceli ve eğlenceli programlar sunması bakımından eşsiz olduğu için macera başlığıdır. Bu da onu çocuklu turistler için mükemmel bir seçim haline getirdi.

Hollanda gezim

Müzede, ziyaretçilerin evlerinden müzeye yemek götürmelerine olanak tanıyan bir dizi restoranın yer alması, onu ayıran en önemli şey, Hollanda’da bulunan en önemli bilimsel eserlerden biri olması ve bir gemiyi andıran mimari yapısıyla öne çıkması, müze sabah saat ondan akşam beşe kadar kapılarını ziyaretçilere açmaya başlıyor.

Hollanda gezim

Rembrandblin Müzesi

Rembrandblin, önceki dönemlerde bir müze haline gelene kadar tereyağı satan bir pazar idi ve içindeki dükkan, market ve kafelerin sayısı da artırılarak, özellikle Hollanda akşamları en boş yerlerden biri haline geldi ve hayatla dolup taştı ve bu isim, ünlü ressam Rembrandt van Rijn’in adını aldı. .

Hollanda gezim

Keukenhof Parkı

Pitoresk ve harika bitkilerle dolu Keukenhof’un güzel kırmızı çiçekleriyle karakterize edilen hayal gücünün ötesinde harika bir bahçe Park, pek göremeyeceğiniz büyüleyici güzelliği ile dünyanın her yerinden birçok ziyaretçi tarafından ziyaret edilmektedir.

Hollanda gezim

Bitkiler içlerinde gelişir ve narin çiçekler, yılın Mart, Nisan ve Mayıs ayları olan üç ay boyunca muaftır, bu nedenle ona eğilim yalnızca bu dönemde artar, ancak yılın geri kalanında kapalıdır.

Van Gogh Müzesi

Van Gogh Müzesi dünya çapında geniş bir üne kavuştu, bu yüzden de ünlü ressam Van Gogh’un resimlerini de içerdiği için Hollanda gezimde ziyaret etmek istediğim en önemli yerlerden biriydi.Müzenin diğer iki sanat müzesi arasında yer aldığını ve birçok yolun mevcudiyeti nedeniyle buraya gitmek çok kolay olduğunu belirtmekte fayda var. Yer değiştirme, müze özel ihtiyaçları ve yetenekleri olan insanlar için birçok kolaylık sağlıyor.

Hollanda gezim

Walibi dünyası

Şaşırtıcı derecede ilginç bir park, Hollanda’nın en heyecan verici turistik yerlerinden biri olduğu ve dünya çapında çok ünlü olduğu için, yüksek hızlı hareketi ile karakterize edilen roller coaster oyunu gibi birçok eğlenceli oyunuyla, bu nedenle aile gezileri için ideal bir yer olarak kabul edilir.

Hollanda gezim

Chans Zanci bölgesi

Hollanda gezim sırasında gördüğüm en eski yerlerden biri, inşaatı birkaç yüzyıl öncesine dayanan birçok eski ev ve Hollanda yel değirmenlerinin varlığıyla tanımlanıyor ve buna rağmen evler, tüm alanı istisnai bir başyapıt haline getiren yeşil duvarlar boyunca benzersiz bir mimari ile karakterize ediliyor.

Hollanda gezim

Giethoorn Köyü

Hollanda’ya seyahat edecekseniz, su kanallarında basit teknelerle karakterize olan pitoresk Giethoorn köyünü ziyaret etmeyi asla unutmayın, çünkü Hollanda gezim sırasında ziyaret etmekten pişmanlık duymadığım en güzel yerlerden biri, muhteşem manzaraları kucaklayan kanallar arasında bir tura çıkmak için tekne kiralarken ve tekne alırken çok eğleneceksiniz. Ve kuş cıvıltısı ve eğlenceli ters çevirme.

Hollanda gezim

Giethoorn, Hollanda’nın doğusunda deniz seviyesinin altında bulunan küçük bir köydür ve eşsiz atmosferi ve unutulmaz bir anıdaki çiçekli bitkilerle sade, zarif şekilli evleri ile bilinir, böylece yürüyüşe çıkabilir ve açık havada dinlenebilirsiniz.

Ayrıca ilginizi çekebilir: Güneydoğu Asya’nın en güzel ülkesi Malezya’ya yaptığım gezi ve büyüleyici adaları arasında eğlenceli bir tur

Veya İsviçre gezim ve en ünlü ve büyüleyici Avrupa ülkelerinden eşsiz bir fotoğraf deneyimi

İnce dergi indirim kuponunu kullanarak tüm alışverişlerinizde% 15 indirim kazanın ( uxy ) VogaCloset mağazasından

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Özel bir gün geçirmek için ipuçları ve yapılabilecek en önemli şeyler Özel bir gün geçirmek için ipuçları ve y...

Kadının ya da erkeğin sürekli çalışması sonucunda ya da ders çalışmasının bir sonucu olarak tatil, ister haftalık ister yıllık tatil ol...

Seyahat çantanızı hazırlarken unutmamanız gereken önemli şeyler Seyahat çantanızı hazırlarken unutmamanı...

Geziye çıkıp valizleri mi hazırlıyorsunuz? Önemli ve gerekli şeyleri unutmamak ve kolay bulamayacağınız şeyleri satın almak zorunda kal...

Katar’ın en iyi turistik yerleri … Katar’da kaçırmamanız gereken turistik yerler Katar’ın en iyi turistik yerleri &...

Bu yıl Katar Devleti’nde bir yaz veya tatil geçirmeyi düşünüyorsanız, bugün ince bir dergide yayınlanan “Katar’daki Turisti...

Hyatt Regency Makkah ve Mekke’nin en güzel otelleri hakkında bilmeniz gereken her şey Hyatt Regency Makkah ve Mekke’nin ...

Mekke-i Mükerreme, hacılardan ve umre icracılarından her yıl milyonlarca turisti Kutsal Ev, Kutsal Kabe ve diğer birçok İslami anıtlara...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/