Çok güzel kız elbiseleri ve kızınız için en iyisini nasıl seçersiniz

Kız her zaman tırnaklarını çok küçük yaştan itibaren süslemek ve güzelleştirmek ister, bu yüzden her zaman güzellik aletleri ve harika kıyafetler arar ve anne de kızına doğumundan beri en güzelini göstermek ister, bu yüzden annesi ona alışveriş ve satın alma için eşlik eder. Kız Elbise Seçkin ve harika, bu yüzden anne farklı elbiselerin önünde şaşkın duruyor,

Bir yaşından dört yaşına kadar kız çocuk elbiseleri 3

Ama seçilmiş bazı kurallar var Kız Elbise Ona göre, annenin omuzlarına düşen kafa karışıklığını azaltacak ama maalesef çoğu bu kuralları gözden kaçırıyor ve biz de sizin derginizde buradayız. İnce dergi Her yaş grubuna uyan elbiselerin detaylı açıklamalarının yanı sıra kız çocuklarına göre kıyafet alabileceğiniz en önemli kuralları gözden geçiriyoruz, o yüzden bizi takip edin.

Ayrıca tüm durumlar için şık bebek elbiselerini okuyun

Bu konu içerir …

Kız çocuk elbiseleri seçim kuralları

İlk / yaş grubuna göre

Kızların elbiseleri kızın yaşına uygun olmalı, bu nedenle elbisenin kızın gerçek yaşını göstermesi, böylece daha genç veya daha büyük görünmemesi gerekir.

İşte ilk yıldan yirmi yaşına kadar farklı yaş gruplarına uygun bir elbise koleksiyonu.

Bir yıldan dört yaşına kadar kız çocuk elbiseleri

Ve bu aşamada, elbiselerin çok az miktarda daha büyük olması tercih edilir, çoğu zaman o aşamada büyük beden elbiseler satın almaya başvurur çünkü bu, çocukların büyüdüğü en aşamalardan biridir ve buna rağmen çocuğun bedenine uygun olması gerekir.

Elbisenin şekli de duruma göre değişir.Gündüz gezileri için seçilen elbiseler pratik ve sade olmalıdır.Günlükler için genellikle dantel veya tülden yapılan ve genellikle kabarık olan göz kamaştırıcı elbiseler seçilir.

38

Bir yıldan dört yaşına kadar kız çocuk elbiseleri

Bir yaşından dört yaşına kadar kız çocuk elbiseleri 2

5-9 yaş arası kız çocuk elbiseleri

Bir önceki yaş aşamasında olduğu gibi, elbise kızı daha yaşlı ya da daha genç yaşta göstermemelidir, ancak bu aşama, kızın elbisesini seçmeye katılımıyla karakterize edilir, ancak onu en iyiye yönlendirmelisiniz.

Aynı durum günlük gündelik elbiseler ve özel günler için kabarık ve özel elbiseler için de geçerlidir.

5-9 yaş arası kız çocuk elbiseleri 2

5-9 yaş arası kız çocuk elbiseleri 3

5-9 yaş arası kız çocuk elbiseleri 4

5-9 yaş arası kız çocukları

On ila on dört arası kızlar elbiseler

Bu aşama kumaşlarda önceki yaş evrelerinden farklıdır, bu nedenle belirli kumaş türlerine bağlılıktan uzaklaşmaya başlar ve farklılık göstermeye başlar ancak elbisenin vesilesiyle ilgi, yaş grubuna göre tasarımında kalır.

On ila on dört arası kız kıyafetleri 4

On ila on dört arası kız çocuk elbiseleri 3

On ila on dört arası kız çocuk elbiseleri 2

On ila on dört arası kızlar elbiseler

On dört yaş ve yirmi yaşına kadar kız çocuk elbiseleri

Bu yaş aşaması kendisinden öncekinden farklıdır, bu nedenle kızın kadınlığını gösterme arzusu başlar, bu nedenle kıyafetlerin doğasına bakış açısı farklılaşır ve bu aşamada basit olma ihtiyacının yanı sıra gerçek yaşını gösteren kız elbiselerini seçmek tercih edilir.

O dönem için en iyi seçim, gradyan uzunlukta kısa elbiseler ya da arkadan uzun ve önden kısa elbiseler, sütlü, pembe, fuşya, fosforlu ve ışıltılı renkler bu sahne için en iyi renkler arasında yer alıyor.

On dört yaş ve yirmi yaşına kadar kız çocuk elbiseleri

On dört yaşından yirmi yaşına kadar kız çocuk elbiseleri

On dört yaşından yirmi üç yaşına kadar kız çocuk elbiseleri

İkinci / duruma göre

Elbisenin giyileceği duruma göre seçilmesi gerekir, bu nedenle sadelik ve pratiklik ile karakterize edilen gün içinde giyilen elbiseler, nişan, düğün ve diğer çeşitli günler gibi özel günler veya halka açık etkinlikler gibi vesilelerle ve partilerde giyilen elbiselerden farklılık gösterir.

1

3

31

4

12

32

Farklı yaş ve durumlara uygun kıyafetler

Partilere ve etkinliklere uygun olmasının yanı sıra birçok yaş grubuna uygun bir giyim çeşidi vardır, çok renkli veya düz olsun kabarık bir ceptir ve genellikle tülden yapılır, çok renkli ise cebin renklerinden bir renk ile düz bir bluz ile koordine edebilirsiniz. Veya cep sade ise cebin rengini içeren renkli bir bluz ve her ikisi de farklı ve basit bir hareketle tek tip bir renkte giyilebilir, örneğin farklı bir kemer veya kurdele takmak gibi.

29

30

İşte aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli farklı kız elbiseleri.

5

6

7

8

9

10

11

13

14

15

16

17

19

20

21

22

23

25

26

27

28

33

35

36

37

39

40

41

42

43

44

45

46

47

48

49

50

Size bir grup farklı kız elbisesini ve bunları seçmek için en önemli kuralları verdik, böylece seçim yapmak zorunda kalmayacaksınız Görüşlerinizi paylaşın ve bu elbiselerden hangisini tercih ettiğinizi bize bildirin.

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin