Corsair, T2 Road Warrior oyun koltuğunu 250 dolara satıyor

Böylece, en yeni donanım ve en iyi çevre birimleriyle en üst düzey oyun donanımını kurmayı başardınız. Ama oyun oynarken hala basit bir ofis koltuğu kullanıyor musunuz? Yükseltme zamanı! Corsair, T2 Road Warrior oyun koltuğu satışında tatlı bir anlaşma yaptı ve Amazon’da 400 $ ‘lık orijinal fiyatından 250 $’ a satıyor. Esasen bu anlaşmada 150 $ tasarruf ediyorsunuz!

    Corsair T2 Road Warrior Oyuncu Koltuğu

    Sırtınızı da koruyan sağlam ve şık bir taht arıyorsanız, Corsair T2 Road Warrior oyun koltuğunu alın.

Corsair’den T2 Road Warrior, geniş bir koltuk, uzun sırt ve aynı zamanda rahat ve şık kılan iki katmanlı özel renk vurgularıyla birlikte gelir. Sarı, Kırmızı, Mavi, Beyaz veya Siyah iki katmanlı renk vurgularının yanı sıra daha fazla nefes alabilirlik ve rahatlık sağlayan delikli PU deri koltuk arkalığı ve minder elde edersiniz. Yukarıda belirtilen anlaşma sadece sarı varyant için geçerli olsa da, diğer renklerde de bazı indirimler var.

Sandalyede ayrıca ayarlanabilir bir boyun ve yumuşak mikrofiber kumaştan yapılmış bel yastıkları bulunur. Her türlü yüzeyde hızlı bir şekilde hareket etmenizi sağlayan paten tipi tekerlekler sayesinde kolayca hareket edebilirsiniz. Kolçaklar ise ayarlanabilir ve istediğiniz yönde hareket edebilir veya beğeninize göre kaldırılıp indirilebilir. Çelik konstrüksiyon sınıf 4 gazlı lift sayesinde koltuk yüksekliği 85 mm hareket aralığı ile ayarlanabilmektedir. Elbette, mola vermek istediğinizde sırtınız 170 ° ‘ye kadar tamamen yatırılabilir. Duruşunuz için doğru noktayı bulmak için koltuk eğim açısının 17 ° ‘ye kadar ayarlanmasını sağlar.

Özellikle ev ortamından bir işe taşındıysanız, duruşunuzda kesinlikle büyük bir fark yarattığı için rahat bir oyun koltuğu almayı düşünün. Son zamanlarda kendime bir tane aldım ve bana güvenin, işime konsantre olmama yardım etmenin yanı sıra, belim için harikalar yarattı. Başka fırsatlar arıyorsanız, bu Kara Cuma için oyun aksesuarlarıyla ilgili diğer önemli anlaşmalardan bazılarını da tamamladık.