Dar ayakkabılar nasıl kolayca genişletilir

Bazen bir ayakkabı almaya maruz kalıp onu giyerken biraz sıkı bulabiliriz, özellikle yeni olduğunda ve onunla yürürken ağrı hissettiğimizde ve uzun mesafeler yürüyemediğimizde, bu ayakkabının sıkılığının nedeni ne olursa olsun, dar ayakkabıyı rahatça giyip, mesafeler kat ederek nasıl genişleteceğimizi öğreneceğiz …

Dar ayakkabıları genişletin

Dar ayakkabılar nasıl kolayca genişletilir:

1- Piyasada ayakkabının iyi ve hızlı bir şekilde genişlemesine yardımcı olan bir parça bulunmaktadır ve ayakkabının içine tamamen ayakkabının ön kısmına yerleştirilen ve temel boyutundan bir veya iki derece açılıncaya kadar bir süre bırakılan bir parça olduğu için en uygun ve ideal çözümdür.

2- Giyilirken ve yürürken rahatlamak, ferah ve rahat olmak için evde bile dar ayakkabı giymek mümkündür, özellikle yüksek topuklu ayakkabılar ve partilerde her uzun süre giydiğimiz için ayakkabının olabildiğince genişlemesine yardımcı olacak bir yoldur.

Ayrıca şunları da önemseyebilirsiniz: Normal ve hassas giysilerdeki yağ lekelerinden nasıl kurtulabilirsiniz?

3- Ayakkabı deriden yapılmışsa, kalın çoraplar giyer ve ardından ayakkabıyı giyeriz, ardından özellikle giyerken ağrı hissettiğimiz yere sıcak bir “saç kurutma makinesi” yönlendiririz Düzenli ısı, cildin gerilmesine ve çorapların kalınlığının artmasına yardımcı olur.

4- Dar ayakkabıyı genişletmenin çok basit bir yolu var, ayakkabının içine su dolu naylon bir çantayı yerleştirip daha sonra ayakkabıyı uzun süre dondurucuya koyup su donana kadar genişlemesine yardımcı oluyor, sonra ayakkabıyı dondurucudan çıkarıp su eriyene kadar kenara bırakıp yavaşça çantayı çıkarıyoruz. Ayakkabıları giydiğinizde farkı hissedeceksiniz.

5- Ayakkabının önüne dilim patates kabuğu koyup uzun süre bırakıp çıkardıktan sonra ayakkabının genişlediğini fark edeceğiz.

6- Çorap, ayakkabıyı genişletmek için kolay bir çözümdür Ayakkabının içine özellikle öne doğru birkaç top çorap koyarız ve bir süre sonra genişler.

7- Ya da ayakkabıyı genişletmek için basit bir numara kullanın, yani ıslak gazeteden bir çok top yapıp, toplar tamamen kuruyana kadar ayakkabının önüne koyup çıkarın, ayakkabının önemli ölçüde genişlediğini fark edeceğiz.

8- Ayakkabının içinde kumaş, karton veya deri var ise ayakkabının içine tam oturması için onu çıkarmak mümkündür ve onunla yürürken kendinizi rahat hissedersiniz.

Sizlere sunduğumuz dar ayakkabı genişletme yöntemlerinden birini kullanın canım, kendinizi rahat hissedecek ve geçmişte ihmal ettiğiniz tüm ayakkabıları kullanacaksınız.

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin