Denis Baso imzalı Sonbahar 2018’in en güzel gelinlikleri


önceki
Sonraki

 • @ImaxTree

  Amerikalı tasarımcı Dennis Basso için moda, modernliği eğlenceli bir dokunuşla birleştiriyor.

  New York zarafet haftasında tasarımcı Dennis Basso tarafından parlatılan gelinlik koleksiyonu Gelinliğin alışılagelmiş karakterinden sapmayı başaran ve sadece kullanılan malzemelere ve ayırt edici detaylara bağlı olarak tamamen işlemesiz gelen bazı tasarımlar buluyoruz. Karmaşık işlemeler veya pek çok detay gerektirmeyen zarif görünümü ve parlaklığıyla öne çıkan koleksiyonda saten malzeme karşımıza çıktı. Stillere gelince, onları çeşitli ve farklı buluyoruz, bu yüzden omuzsuz ve maksi veya kraliyet kabarık etekler buluyoruz. Sonunda gelinliğiniz için bu sette mutlaka ilham bulacaksınız.

  Denis Baso’nun 2018 Sonbahar gelinliklerinden çıkan en sıcak parçalara göz atın.

 • Deniz kızı tasarımı

  @ImaxTree

  Deniz kızı tasarımı, şıklığını hiç kaybetmeyen tasarımlardan biridir.

  Balık kesimi olarak da bilinen Deniz Kızı veya Deniz Kızı tasarımı, çıplak omuzlar ve belden kalçalara kadar vücudun orta kısmına odaklanma ve ardından bacaklarda kabarık etek ile karakterize edilir. Bu tasarım, vücudun güzelliğini ve zarafetini vurguladığından, kum saati gövdesi veya ince gövdesi olan uzun kadınlar için uygundur. Denis Basu’nun 2018 Sonbahar koleksiyonundan, balık etekli elbise, göğsün üst kısmında biraz ışıltılı kristal işlemeli saten malzemeden yapılmıştır.

 • Gelinliklerde moda pelerin

  @ImaxTree

  Pelerin 2017 Sonbaharında gelinliklerde yer aldı ve Yeni Yıl ile devam ediyor.

  2017’deki moda tasarımcıları, çoğu gelinlik tasarımına pelerinleri dahil etmeyi başardı. Kapak, elbisenin üzerine yumuşak bir şekilde dökülen hafif bir tül şapka veya kraliyet karakteriyle işlenmiş saten bir pelerin arasında değişiyordu. Denis Basu’nun koleksiyonundan, uzun saten pelerin, lüks şekli ile ayırt edilen işlemesiz parıldarken, elbise pürüzsüz ve elbisenin ortası dışında, yaka boyunca ve elbisenin sonuna kadar işlemesizdi. Önden maxi açık etek uzun geline yakışan modellerden biridir.

 • Denise Baso koleksiyonundaki çeşitli tasarımlar

  @ImaxTree

  Denise Baso’nun koleksiyonundaki farklı malzemeler, 2018 Sonbahar sezonunun ayırt edici özellikleriydi.

  Tasarımcı Denise Basso, yukarıdaki tasarımda olduğu gibi, gelinliğe alıştığımızdan alışılmadık bir şekil veren ve onunla işlemeye ihtiyaç duymayan, saten kurdelelerle işlenmiş şifon kakmalarının üzerinde pek çok alışılmadık malzeme kullandı, saten ve şifon kurdeleler arasındaki kontrast ona zarif ve sofistike bir görünüm kazandırdı. Dekolte modası şıklığını kaybetmemiş ve 2018’de güçlü bir geri dönüş yapıyor ve gelinin güzelliğini ve çekiciliğini öne çıkaran saç kesimlerinden biri.

 • Denise Baso Sonbahar 2018 koleksiyonundan tül elbise

  @ImaxTree

  Tül, eteğe hacim ve katman kattığı için gelinliklerde hala favori bir malzemedir.

  Denise, elbisenin eteğinde pembe ve beyazın kombinasyonunu seçti ve bu ona yumuşak kadınsı bir görünüm kazandırdı. Elbisenin hikayesine gelince, Elie Saab, Zuhair Murad, Oscar de la Renta ve diğerlerinin koleksiyonlarında bulduğumuz 2017 gelinliklerinin ayırt edici özelliği olan şeffaf kollar ve V yakasıyla farklıydı. Göğsünde, kollarında ve elbisenin üzerine dağıtılan ışıltılı kristaller tasarıma özel bir çekicilik kazandırdı.

 • Denis Basso Koleksiyonu’nda öne çıkan güller

  @ImaxTree

  2017 yılında, özellikle Lübnanlı tasarımcı Zuhair Murad’ın çalışmalarında, çoğu düğün tasarımına çiçek işlemeleri hakim oldu.

  Öne çıkan güller, yılbaşı gelinliklerinde hala gördüğümüz bir özellik. Denise Basu’nun koleksiyonunda, göğsünde ve omuzlarında göze çarpan güller, incilerden oluşan bir kalp ile süslenmiş bu farklı tasarımın temsil ettiği zarafet ve yumuşaklığı görüyoruz. Uzun duvak da bu yıl lüks ve şık bir görünüm için geri döndü.