Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Dha harfli kız isimleri (farklı – Arapça – yeni – eski)

Arap dili Dhad’ın dili olarak bilinir, bu nedenle hamilelik döneminde iseniz ve hamile bebeğiniz için özgün ve kendine özgü bir Arapça isim arayışına başlarsanız, “Dhad” harfini taşıyan kızların isimlerinden daha iyisini bulamazsınız. Bu konu içerir … Baba harfi ile kızların isimleri Immolate: Arap dünyasında kadınlar için ayırt edici ve yaygın bir isim olup, güneşin doğuş […]

30 Aralık 2020 - 23:59 'de eklendi ve 34 kez görüntülendi. A+A-

Dha harfli kız isimleri (farklı – Arapça – yeni – eski)

Arap dili Dhad’ın dili olarak bilinir, bu nedenle hamilelik döneminde iseniz ve hamile bebeğiniz için özgün ve kendine özgü bir Arapça isim arayışına başlarsanız, “Dhad” harfini taşıyan kızların isimlerinden daha iyisini bulamazsınız.

Bu konu içerir …

Baba harfi ile kızların isimleri

Daad harfi ile kız isimleri

 • Immolate: Arap dünyasında kadınlar için ayırt edici ve yaygın bir isim olup, güneşin doğuş zamanı ve parlaklığıdır veya günün başlangıcı ve başlangıcıdır veya gün her şeyi gösterir ve açıklar çünkü kurban, Kurban’ın ilk ayetlerinde, Kurban’ın ilk ayetlerinde ve gecede Kurban’ın (Kurban’ın ilk ayetlerinde) söylediği Kur’an-ı Kerim’in srelerinden birinin adıdır. Abone ise.
 • IşıkArapçada hem kadın hem de erkek olarak adlandırılabilen seçkin isimlerden biri olan “Işık”, ona başka heceler eklemeyi kabul eden isimlerden biridir ve ismin anlamı parlaklığı ve ışığı ifade eder ve bu ismin taşıyıcısı sevildikçe iyimserlik ve güzellik gibi bazı olumlu niteliklere sahiptir Diğerlerinden daha.
 • Kurban: Güneşin ağartılmasından öğleden sonraki öğlene kadar geçen zaman olan lahh fiilinden bir isim, ışıltı ve iyimserlik ima eder ve Arap Körfezi ile Levant ve Irak’ın Duha ve Duhah gibi bazı bölgelerinde kızların çağrıldığı isimlerin birçok türevi vardır.
 • Misafir: Bir misafirden türetilen, yani bir başkasına gidip çok kısa da olsa bir süre kaldığı ve kendisinden başka bir evde kaldığı anlamına gelen isim.
 • Sarılmak: Duma adı için şişirilmiş bir isim, üreten bir ağaç Çekirdekli süngerimsi etli elmayı andıran, dum kalıcı anlamına gelen kırmızı sert kabuklu bir meyve türüdür ve Araplar buna, Dom ağacı yaş bakımından en uzun ağaç türlerinden biri olduğu için bu ad vermişlerdir.
 • Garantör: Palmiye ağaçları ve diğer bitkilerin bulunduğu kasaba veya köyde bulunanlar, çünkü güvenilir ve sözleşmenin sahibi ve kendisine verdiği sözü tutan kişi.
 • Dreadlock’lar: Saçtan ayrı dokunan çoğul bir teldir, dhoor anlamının kemik ve toplanmış kum, ya da devenin ve kemerin çekildiği halat olduğu, adından da güç ve sertliği ifade ettiği söylenir.
 • حرام: Erkek ve kadınlarda aranabilecek en ayırt edici Arapça isimlerden biri olan ve adı ateş ve tutuşmayı ifade ediyor ve bu isimdeki kız çok hevesli olarak tanımlanıyor ve bir an önce ulaşmak istediği hedeflere sahip.
 • Muhafaza: Collects sözcüğü, kuşatma ve kuşatma üzerindedir ve isim, “birleştirme” fiilinden türetilmiştir ve göğsüne “glib” anlamına gelir. Bu isim, onu taşıyan kızın, hassas bir kişilik olduğu ve olumsuz konuşmalardan olumsuz olarak etkilendiği için onun için her zaman manevi desteğe ihtiyaç duyduğu anlamına gelir, bu nedenle etrafındakiler onu desteklemeli ve ona nazikçe davranmalıdır.
 • ضفون: İsim Okçulukta iyi olan ve kendisine en yakın insanları herhangi bir zarara maruz kalmaktan koruyan güçlü karakterli bir kadına, başkalarına baskı yapmaktan asla memnun olmayan kadın da denir.
 • Bankalar: Dafah kelimesinin çoğulu olan sahil anlamına gelen kendine özgü dişil bir isim ve bu isim şerefli kadına verilmiştir.
 • Feda: Dişilere verilen ad, net parlaklık anlamına gelir veya ay ışığının aydınlattığı ve bulutsuz veya bulutsuz gecedir.
 • İyilik: Arap ülkelerinde yaygın olmayan kendine özgü bir isim, yani bebeğinize verilebilir, özellikle olumlu ve gelecek vadeden isimlerden biri olan iyilik ve zenginlik bolluğu olduğu için.
 • Deyaa: Hem kadınlara hem de erkeklere verilen ayırt edici bir isim ve ona bazı heceler de eklenebilir, yani kendi başına parlayan şey anlamına gelen “Diyaa al-Din” ve “Diyaa al-Souls” ve Diaa adı, neşeli bir yüze sahip iyi, güzel bir kadına verilir, Antik çağlardan beri yayılan Arap isimlerinden biridir ve şimdiye kadar hala popülerdir ve doğru yola kılavuzluk anlamına gelebilir.

Arap kızlarının isimleri Dha ile

 • Bilinçaltı: Öznenin ağırlığı üzerindeki Arapça isim, Dawwa fiilinin dişil formu ile ilişkilendirilen ve parlak ve aydınlatıcı kadın gibi pek çok anlama işaret eden ve aynı zamanda onu diğer kızlardan farklı kılan kendine has estetik bileşenlere sahip zayıf, zayıf gövdeli kız anlamına gelir.
 • Sabah: Etkili ağırlık için Arapça bir isimdir ve seslerin anlamını içerir, bu nedenle atın dabbası, atın ruhunun düşmandaki sesi anlamına gelirken, bazıları tilki sesinden kast edildiğini ve ayrıca baykuşun sesini de ifade ettiğini söylemiştir.
 • kenar mahalle: Arapça bir isim olan, Daad harfiyle başlayan ve güneşin ortaya çıkması ve parlaklığı anlamında sabah ortasında veya ertesi sabahın ortasında veya ertesi sabah uyanmak anlamına gelen ve banliyö kızı, adının görünen tarafı, yani insan vücudunun önde gelen üyeleri ve güneşin uzunluğu anlamına geldiği gibi saf ve güzel bir yüzün sahibidir.
 • Çoğul: Duadan türetilmiş, Yüce Allah’a teslimiyet anlamına gelen Arapça bir isim ve tüm hayatında Yaradan’a dönen kıza, harika bir dinsel anlamı olan isimlerden biri olduğu için verilir.
 • Ekstra: Arapça dişil isim, fiilden: saçı ikiye katlamak: başa doğru çarpın. Havzanın kıyıları: Dolduktan sonra suyu taştı. Adı gösterir Bolluk, büyüme ve fazlalık Burada kastedilen, cömert, cömert, cömert ve cömert bir kadındır.
 • Kayıp: Parfümün kokusunun yayıldığını göstermesi bakımından çok harika bir anlam taşıyan, dişilere verilen Arapça bir isim ve bu ismin taşıyıcısı, diğer insanlara iyilik getirmesi ile ayırt ediliyor.
 • GülüyorKadınsı olan öznenin ağırlığına, erkeklere verilen, birden fazla anlamı olan, ruh halini ve eğlenceyi seven, sesle gülen bir kadına atıfta bulunabileceği için kadınsı olan, gülen kişinin adı için Arapça bir isim ve gülürken ortaya çıkan yaş da denilebilir.
 • komikKeçi ağırlığı için abartılı bir formül olduğu için “gülmek” adıyla da ilişkilendirilen Arapça isimlerden biri, çünkü bu isim çok kahkaha ve nezaket sahibi bir kadını ifade ediyor.
 • Atrofik: Öznenin ağırlığı üzerine bir Arapça isim, atrofinin taa feminizasyonu ile birleştiğinde ve adı hassasiyet ve hafiflik gibi birçok güzel anlam taşıdığı için eti küçültülmüş zayıf bir kadını gösterir.

Kızlar yeni bir Dhad harfiyle isimler

 • Doanh: Dai adı, bu ismin sadece erkeklerle sınırlı kalmasından sonra son zamanlarda bolca kadınlara uygulanmaya başlanan isimlerden biridir, çünkü ışık anlamına gelir ve her yerinden sevgili kadın olarak anılır. Uluslararası şiirin en iyi çevirmenleri.
 • Bankalar: Suyun bol gözlerinde isminden de anlaşılacağı gibi, nehir veya denizin yanında yer alan kıyı anlamına gelen banka kelimesinin çoğulu olan yeni bir dişil isim veDehfoun ismini taşıyan karakter, hassas ve hassas kişiliğe sahip bir kız olarak nitelendirilir, çok duygusal ve iyi kalplidir, herkesi sever, çalışmalarını onlarla paylaşır ve başkalarının hakkından mahrum kalmadan başkalarına destek sağlar.arasında.
 • Kenar mahalle: Kız çocuklarında lanse edilmeye başlanan yeni bir isim, güneş anlamına gelen Dah isminden kadınsı, belirginliği ve berraklığı ya da suyla çok karışmış, onu yumuşak kılan süt.
 • ZararDişi için yeni bir isim, kulak memesinin altında bulunan bez anlamına gelir.
 • Zamir: Kadınlara ve zamirlere uygulanan son isimlerden biri شعور ā Bir kişide ezoterik bir insan, davranışını gözlemlemesini ve iyiyi takip ederek yönünü kontrol etmesini sağlar, kötülüğü reddeder ve bu ismin taşıyıcısı, davranışını kontrol etmek, rasyonel davranmak ve görevleri yerine getirmekten kaçınmakla karakterize edilir.
 • sis: Dişilerin tanındığı yeni bir isim ve soğuk sabahta dünyayı duman gibi kaplayan ve bol miktarda bulunan bulutlar anlamına gelir.

Kızların isimleri eski harfli Daad

Dha harfiyle başlayan ve geçmişte o dönemde var olan karakterle ilgisi nedeniyle yaygın olan bazı isimler var, ancak artık içinde yaşadığımız çağa hiç uygun değiller, ancak ince bir dergi köleleri eğitmek istiyor, bu nedenle Dha harfiyle başlayan kızların eski isimlerini gösteriyor:

 • Sırtlan: Geçmişte dişilere verilen Arapça bir isim olan ve dişi sırtlan olan isim, zeka ve kurnazlığın yanı sıra fiziksel güç ve hızı da ifade etmektedir.
 • Misafir: Anlamı bilinse bile tamamen geri çekilen eski isimlerden biri, misafir kadınsı olarak diğerlerinin yanı sıra ziyaretçi ya da torun anlamında bir misafirdir ve onunla uyum içindedir.
 • : Meraklı, kederli ya da sefil olan, kendine ve başkalarına fazla para harcamayan ve dişiler için Dhad harfiyle başlayan ve aynı anlamı taşıyan başka bir isim olan Dhanin adı, olumsuz anlamı nedeniyle sevilmeyen isimlerden biridir.
 • Aptal: Kızarıklığı olan güzel kadını işaret etse de adı bu eski Arapça isimle söyledim.
 • Gürültülü: Uçuruma atfedilen, vadinin kıvrımı ve kıvrımı anlamına gelen bir isim.

Bunlar, Dha harfi ve anlamları olan kızlar için en iyi isimlerdi, böylece yeni doğmuş bebeğiniz için onlardan kafa karışıklığına düşmeden seçim yapabilir ve onları diğer kızlardan ayırt edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla paylaşın ve bize kızlarınızın adlarını veya aklınıza gelen herhangi bir adı söyleyin.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Arapça kedi isimleri yeni Arapça kedi isimleri yeni

Birçoğu , insan adı da dahil olmak üzere yüzlerce hatta binlerce kedi adı olduğundan, kedi veya kedi için benzersiz ve uygun bir isim s...

R harfli çocukların isimlerinin ansiklopedisi (Arapça – İslami – nadir – Kürtçe) R harfli çocukların isimlerinin ansiklop...

Doktor ona fetüsün türünü söyler söylemez anne, beklenen bebeği için güzel bir isim düşünmeye başlar ve bazı anneler bebeğine R harfiyl...

Beklediğiniz çocuğunuz için bin harfli çocukların isimleri (İslami – Arapça – Türkçe) Beklediğiniz çocuğunuz için bin harfli ç...

Çocuklar, babaların ve annelerin hayatlarında en önemli şeyi temsil eder ve Allah onları süs olarak tanımlamıştır ve bu nedenle her bab...

Bebeğiniz için orijinal ve nadir Arapça çocuk isimleri Bebeğiniz için orijinal ve nadir Arapça ...

Yüce Tanrı’yı ​​bu dünyevi yaşamın süsü olarak tanımlıyoruz. Bu nedenle, ebeveynler Tanrı’nın onlara bir çocuk vereceğini a...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/