Dijital Denge, “Dikkatli duvar kağıdı” özelliğiyle telefonunuzu çok fazla kullandığınız için sizi utandırmaya hazırlanıyor

Akıllı telefonlar hayatımızın vazgeçilmez bir aracı haline geldi ve bazılarımız Gerçekten mi onları kullanmayı seviyorum çok. Sevdikleriniz akıllı telefon kullanım alışkanlıklarınız için bir müdahale çağrısı yapmaya zorlanmadan önce, sorunun farkına varmak ve kontrolü kendiniz ele almak en iyisidir. Kullanıcıların akıllı telefon kullanımlarını azaltmalarına yardımcı olan geniş bir konsept olarak Google I / O 2018’de Google Digital Wellbeing. Fikir, lansmanından bu yana iyileştirmeler ve özellikler kazandı, dijital detoks için hayati bir araç haline geldi ve aynı zamanda kişisel yaşamınızı iş hayatından ayrı tutmanın bir yolu haline geldi. Google’ın Dijital Denge için üzerinde çalıştığı en son özellik, telefonunuzun kilidini kaç kez açtığınızı aydınlatmayı amaçlamaktadır.

Bir APK sökümü genellikle bir uygulamanın gelecekteki bir güncellemesinde gelebilecek özellikleri tahmin edebilir, ancak burada bahsettiğimiz özelliklerden herhangi birinin gelecekteki bir sürümde bunu yapmaması mümkündür. Bunun nedeni, bu özelliklerin şu anda canlı derlemede uygulanmaması ve geliştiriciler tarafından herhangi bir zamanda gelecekteki bir derlemede çekilebilmesidir.

Digital Wellbeing 1.0.331204241.beta’da aşağıdaki dizeleri gördük:

<string name="mindful_unlocks_description">Each time you unlock your phone, a cloud appears on the home screen</string>
<string name="mindful_unlocks_title">Mindful wallpaper</string>

Bu gelecek özellik, Saatin Kilidini Açma deneysel uygulaması fikrine dayanıyor. Saatin Kilidini Aç, esasen ana ekranınıza bir widget olarak büyük bir sayaç koyar. Telefonunuzun kilidini her açtığınızda, sayaç 1 artar. Yani günün sonunda akıllı telefonunuzun kilidini kaç kez açtığınızı bilirsiniz. Dikkatli Duvar Kağıdı, en azından fikri taklit ediyor gibi görünüyor ve açıklamaya dayanarak, sadece düz bir sayıdan daha iyi bir görsel ipucuna başvuruyor. Telefonunuzun kilidini bir günde çok fazla kez açarsanız, ana ekranınız bulutlarla dolacak ve oyunda sahip olduğunuz her türlü estetiği bozacaktır. Kulağa iyi bir fikir gibi geliyor, ancak uygulanmasına şahit olmak için beklememiz gerekecek.

Bize kullanım lisansı sağladığı için PNF Yazılımına teşekkürler JEB Decompiler, Android uygulamaları için profesyonel düzeyde bir tersine mühendislik aracı.

Bir cevap yazın