Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

DIYers’a göre en iyi güverte noktaları – Sage and Garden

Şiddetli UV ışınları, şiddetli yağmurlar ve aşırı sıcaklıkların tümü ahşabın yüzeyini etkileyerek mat ve donuk hale getirebilir. Neyse ki, kaliteli bir yüzey kaplaması, elementlerden korumak için ölçek eklerken güzel görünümünü canlandırabilir. Bununla birlikte, tüm yüzey lekeleri eşit yaratılmamıştır, bu nedenle farklı türler hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin ve aşağıdaki beş seçeneği neden her […]

01 Ocak 2021 - 7:16 'de eklendi ve 30 kez görüntülendi. A+A-

DIYers’a göre en iyi güverte noktaları – Sage and Garden

Şiddetli UV ışınları, şiddetli yağmurlar ve aşırı sıcaklıkların tümü ahşabın yüzeyini etkileyerek mat ve donuk hale getirebilir. Neyse ki, kaliteli bir yüzey kaplaması, elementlerden korumak için ölçek eklerken güzel görünümünü canlandırabilir. Bununla birlikte, tüm yüzey lekeleri eşit yaratılmamıştır, bu nedenle farklı türler hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin ve aşağıdaki beş seçeneği neden her bir özel ihtiyaç için en iyi yüzey boyası olarak belirlediğimizi.

 1. En iyi Vurgulamak Tane Woody: Derin lekeler için odunsu odun yağı
 2. Aynı gün, ön hazırlık ve yamalar için en iyisi: Boyalı ahşap restorasyonu
 3. Bayat yemekler için en iyisi: SaverSystems # 1 Deluxe yarı şeffaf ahşap leke yüzeyi
 4. Yeni deste için en iyisi: Hazır Mühür Redwood boya Dış mekan ahşap ومانع sızıntı
 5. En pahalıyı örtmek için en iyisi: boya CABOT yarı katı yüzey

En iyi yüzey noktasını bulmak için önemli hususlar
Durdurucuya karşı leke

Güverte lekeleri ile güverte sızdırmazlığı arasında ince bir çizgi var. Aynı bileşenlerin çoğunu içeren iki ürün aynıdır, ancak sızdırmazlık maddesi şeffafken, contalar ahşabı lekeler ve renk verir. Her iki ürün de suyu iterek ahşabın korunmasına yardımcı olur, her ikisi de markaya bağlıdır ve her ikisi de genellikle UV engelleyicileri ve bir mantar ilacı içerir (küf ve küf oluşumunu önlemek için).

Su yağı

Yüzeyde kalan boyanın aksine, yüzey lekeleri ahşaba nüfuz etmek ve onu elementlerden korumak için tasarlanmıştır. Yağ bazlı yüzey lekeleri onlarca yıldır var ve ahşabı korumak için iyi bir iş çıkarıyorlar. Su bazlı lekeler nispeten yenidir ancak daha popüler hale gelmektedir. Her birinin artıları ve eksileri vardır.

Yağlı yüzey boyası …

 • Doğal olarak suyu iter ve küf oluşumu riskini azaltır.
 • Eğilme ve yarılmayı önlemeye yardımcı olmak için ahşabı nemlendirir.
 • Uygulamadan sonra kuruması 48 saate kadar sürebilir.
 • Boya inceltici gibi güçlü kokulu bir çözücü, genellikle kullanımdan sonra fırçaları ve boya spreylerini temizlemek için gereklidir.
 • Nemli durumunda yanıcı – hem sıvı hem de buhar tutuşabilir – bu nedenle lekeyi uygularken sigara içmekten kaçınmalı ve barbekü ızgarası gibi açık alevlerin yanına koymamaya dikkat etmelisiniz. Leke kuruduktan sonra artık yangın tehlikesi değildir.
 • Galon başına yaklaşık 25 ila 45 dolar tutuyor.

Su yüzeyi …

 • Uçucu Organik Kimyasallarda (VOC) daha az özellik, bu nedenle çevre dostudur ve daha az duman içerirler.
 • Sabun ve suyla kolayca temizler.
 • Hızlı kurur, iki ila üç saat içinde).
 • Galon başına yaklaşık 40 ila 75 dolar tutuyor.

Karartma

Bir güverte opaklığı (ton seviyesi) seçmek, yüzey için gereken son renkten daha fazlasıdır. Opaklık ayrıca ürünün yüzeyinizi ne kadar iyi koruduğunu ve ne sıklıkla yeniden uygulanması gerektiğini belirler. Ayrıca, boya ne kadar çok olursa, o kadar az odunsu tahıl görüneceğini de unutmayın.

Yüzey boyası dört temel boyada mevcuttur.

 • Toner tozu: Bu nokta ağ dolgusuna en yakın noktadır; Sadece bir miktar renk içerir ve ahşaba ince bir ton verir, bu nedenle yüzeyin genel görünümünü değiştirmez. En iyi koruma için mürekkebin her yıl yeniden uygulanması gerekir.
 • Yarı şeffaf: Tüm opaklık seviyeleri için en çok satanlardan biri olan yarı saydam bir leke, güvertenize dikkat çekici bir renk katacak, ancak ahşap tahıl hala görünmeye devam ediyor. Her iki ila üç yılda bir resim yapma planlarım.
 • Yarı opak: “Yarı katı” olarak da adlandırılan bu yüzey lekesi, zengin rengi aktarırken ağaç damarlarının çoğunu bloke etmeye yetecek kadar pigment içerir. Her üç ila dört yılda bir yeniden boyamanız gerekecek.
 • koyu: “Katı” olarak da adlandırılan bu leke, en çok boyayı içerir ve ahşabı en uzun süre koruyacak, sadece her dört ila beş yılda bir yeniden boyama gerektirecektir. Aynı zamanda en yoğun olanıdır ve odun damarını mükemmel şekilde maskeleyecektir.

Ek koruma

Tüm güverte lekeleri (hem su bazlı hem de yağ bazlı) sudan bir miktar koruma sağlar – suyu iter ve yağmurun ahşabı doyurmasını önler, bu da şişmeye, eğrilmeye ve küflenmeye neden olabilir. Leke ayrıca yüzeyi güneş ışığından en iyi şekilde korur, bu da ahşap yüzeyini solabilir ve çatlama ve yarılma riskini artırır. En üst düzeyde koruma için, yüzey lekeleri, toz halinde küf lekelerinin büyümesini ve odun çürümesine neden olabilecek parlak siyah çürümeyi önlemek için mantar öldürücüler içerir. Bu ekstra malzemeler, bir yüzey kaplamasının fiyatına galon başına 8 ila 15 dolar ekleyebilir, ancak güvertenizi korumaya değer. Güvertenizin Tabiat Ana’nın çektiği her şeyden tamamen korunduğundan emin olmak için etiketin üzerindeki “UV Koruması” ve “Küf Koruması” terimlerine bakın.

En iyi güverte yamaları

Aşağıdaki beş yüzey lekesi, ahşap yüzeyleri orijinal güzelliğine geri döndürmek ve bu şekilde görünmelerini sağlamak için sınıflarında üst kısımlardır. En iyi sonuç için, uygulamadan önce damar yüzeyi iyice temizlenmelidir. (Favori yüzey temizleyicilerimiz temizleme sürecini basitleştirmeye yardımcı olabilir.)

1. Ahşap damarı vurgulama için en iyisi: Derin boyama için odunsu odun yağı

Woodrich Timber Oil Deep penetration Oil ile odunsu damarının doğal güzelliğini vurgularken yüzeylerinizi UV ışınlarından, sudan ve küften koruyun. Bu yarı saydam yağlı boya, çoğu zemine uyan üç klasik renkte mevcuttur. Hafif hizmet yapanlar, çekici, düzenli yüzeyini ve uygulama kolaylığını takdir ediyor. Bir galon 150 fit kareyi kaplar ve leke bir fırça veya boya spreyi ile uygulanabilir.

2. Sertleşmeden ve boyamadan önce aynı gün uygulamak en iyisidir: boyalı ahşap restorasyonu

Birçok yüzey lekesi, kullanımdan önce yüzeyin tamamen temiz ve kuru olmasını gerektirir, ancak bir süre basılırsa, Restore-A-Deck ahşap lekesi, ahşap temizlendikten sonra hala nemliyken uygulanabilir. Bu su bazlı leke, ahşabı zararlı UV ışınlarından, nemden ve küf oluşumundan derinlemesine korurken, ahşabın damarının etkisine izin veren yarı saydam bir renk sağlar. Sekiz gerçekçi odunsu tonda mevcut olan Restore-A-Deck, bir fırça veya sprey ile kolayca dayanır ve bir galon, 200 fit kareye kadar alanı kaplar. Gözden geçirenler, “zengin ve kabarık” rengini ve hızlı kuruma süresini seviyor.

3. Eski yemekler için en iyisi: SaverSystems # 1 Deck Premium Stain

Gri ve tanınabilir olsa bile bu eski yüzeyi terk etmeyin! Dört zengin, yarı saydam renkte mevcut olan SaverSystem No. 1 birinci sınıf güverte boyası size yeni bir görünüm kazandıracak. SaverSystem’in fırça veya sprey ile uygulanması kolaydır ve ahşabı UV ışınlarından, küf oluşumundan ve nem hasarından korur. Bir galon yaklaşık 100 fit kare güverteyi kaplar.

4. Yeni yüzeyler için en iyisi: Doğal dış cephe boyası ve bitmiş sızdırmazlık

Ready Seal Natural Stain ve Sealer ile ev yüzeylerinizi sıfırdan koruyun. Etkili ikisi bir arada uygulaması, sekiz zengin ahşap renginden biriyle bir güverte renklendirirken zamandan ve paradan tasarruf etmek isteyenlere hitap ediyor. Bu yarı saydam, yağ bazlı leke ahşap tahılın parlamasına izin verir, UV ışınlarına ve küf oluşumuna karşı korur ve ek olarak nemli ve nemli alanlarda ilave su geçirmez katkı maddeleri içerir. Bir galon yaklaşık 150 fit kare kaplar.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
En İyi Çapa Makinası Alırken Nelere Dikkat En İyi Çapa Makinası Alırken Nelere Dikk...

En İyi Çapa Makineleri Aileden kalma Antalya’da küçük bir bahçemiz var. Zaman zaman orayla ilgileniyoruz ve bizi çok mutlu ediyor. Bahç...

En İyi Çim halı Döşeme En İyi Çim halı Döşeme

Suni çim: Avantajları, çeşitleri, özellikleri ve kaliteli olanı nasıl satın alınır En iyi suni çimi satın almak için adım adım kılavuz....

Beton zemine çim ekmek Beton zemine çim ekmek

Beton Zemin Üzerine Çim Nasıl Dikilir Beton zemine nasıl çim ekileceğini buradan öğrenin. beton zemine çim ekmek , terasa rulo çim, bet...

Seyrek çim nasıl sıklaşır bakım ekim Seyrek çim nasıl sıklaşır bakım ekim...

Mükemmel çim için çim tohumu nasıl ekilir Çim tohumlarının ekilmesinin, çim satın almak ve döşemek için daha iyi bir alternatif olmasın...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/