Doğumdan önce hazırlanması gereken, doğumdan sonra sizin için önemli malzemeler

Doğumdan sonra, hamileliğinizin ve doğumun zor dönemlerinden sonra faaliyet ve canlılığınızı yeniden kazanmanıza büyük ölçüde yardımcı olacak, yanınızda olması gereken önemli malzemeler vardır, doğum sonrası dönemin veya sözde doğum sonrası dönemin herhangi bir kadının hayatındaki en zor zamanlardan biri olduğu biliniyor,

Ayrıca, evine ve bebeğine bakmanın getirdiği şeyleri devam ettirebilmek için sağlığı ve vücudunun zarafetini ve canlılığını yeniden kazanması için çok fazla rahatlık ve özen gerektirir, bu nedenle ince bir dergi, hamilelik ve doğumdan önceki gibi sağlığınıza ve vücudunuza geri dönmenize büyük ölçüde yardımcı olacak, doğumdan sonra sizin için önemli malzemelerin bir listesini sunmanıza yardımcı olacaktır.

Bu konu içerir …

Doğumdan sonra sizin için önemli malzemeler

doğumdan sonra Kadın, hamilelik sırasında kazandığı ekstra kiloların yanı sıra vücut şeklinin yanı sıra kendisini büyük ölçüde rahatsız eden birçok şeyden muzdariptir.

Karın büyüklüğünün yanı sıra o bölgede sarkma, çatlak, kırmızı veya beyaz çizgilerin varlığı ve bu sorunları çözmek için şu önemli malzemelerden yardım istiyorum:

1- Elastik Karın Kemeri:

Bu kemer doğumdan hemen sonra sizin için önemli malzemelerden biridir, çünkü karnınızı sıkılaştırmak ve kaybetmek için çalışır.

Karın kaslarını ve dokuları güçlendirmek, şişkinliği azaltmak ve doğumdan sonra vücudunuzu daha iyi kabul etmenizi sağlamak için doğumdan sonra ihtiyacınız olacak elastik karın kemeri.

Çalışmalar ayrıca, elastik karın kemerinin bel çevresinin yaklaşık 5 inçlik kısmını azalttığını ve karın bölgesindeki beyaz deri gerginliklerinin görünümünü azalttığını da bulmuştur.

2- Çatlak Kremi:

Hamilelikle birlikte, karnın genişlemesi ve cildin gerilmesi, doğumdan kısa bir süre sonra çatlaklar veya çatlaklar ortaya çıkar, bu nedenle bunlarla yüzleşmeye hazırlıklı olmak gerekir.

Bu, çatlaklar için bir krem ​​kullanılarak yapılır ve piyasada bulunan pek çok türü vardır, en önemlisi Palmer’ın kakao yağı formülüne sahip kreması.

Ciltteki beyaz çizgi ve çatlakların tedavisinde tavsiye edilir, karın, göğüs ve kalça bölgelerinde cildin elastikiyetini ve elastikiyetini artırmaya yardımcı olan doğal maddelerden oluşur.

3- Shea Yağı:

Deri çatlakları gebelik sendromlarından biridir ve gebelikle ilişkili fizyolojik değişiklikler nedeniyle kırmızı veya beyaz çizgiler olarak görünebilir.

Kolajen üretiminin olmamasından dolayı cildin elastikiyetini azaltan ve burada çözüm karın, kalça ve uyluk gibi bölgelerdeki cilt çatlaklarının tedavisinde etkili olan ham shea yağı ekstresi kullanmaktır.

4- Buharlı pişirme kabı:

Zindeliğinizi ve sağlığınızı yeniden kazanmak için, entegre sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamalısınız ve doğumdan sonra bu yiyecek vapuru ile size yardımcı olacak en önemli malzemeleri sağlamalısınız.

Et, sebze, pirinç vb. Her türlü yiyeceği sağlıksız sıvı veya katı yağlar olmadan pişirmenize olanak tanıyan sadece buharda pişirilir.

Buharlı pişirici, kaynatma veya kızartma gibi diğer pişirme yöntemlerinin aksine yiyeceklerin besin değerini korumaya yardımcı olur.

Bu cihaz, beslenme alışkanlıklarınızı daha sağlıklı bir şekilde değiştirmenize yardımcı olacak ve kaslarını inşa etmek için sağlıklı beslenmeye çok ihtiyaç duyan siz ve çocuklarınız için çok kullanışlıdır.

5- Banyo tartısı

Önceki zindeliğinizi ve kilonuzu geri kazanmanın sağlıklı ve faydalı yollarını arıyorsanız, kilonuzu doğru bir şekilde takip etmek için dijital bir tartınızın olması gerekir.

Ve son olarak, doğumdan sonra kilo vermek için yararlı bir yöntem izliyorsanız, bize bundan bahsedin ve yararın yaygınlaşması için bunu başkalarıyla paylaşın.

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin