Düğün gününüz için basit saç modelleri

 • Karmaşık çinolar ve zengin detaylı saçlar artık düğün favorisi değil ve kızlar basit modern saç stillerine çekiliyor.

  Basit saç stilleri, geline karmaşık ayrıntılara sahip saç stillerinin aksine yumuşak ve sade bir görünüm verir. Günlük yaşamda benimsenebilecek basit saç modelleri düğün görünümünde en popüler hale geldi, bu yüzden geçmiş yıllarda gelinin görünümünde her türden topuz, örgü, incelme ve gevşek saç gibi saç stilleri buluyoruz. Basit saç aksesuarları, basit saç stilleriyle kullanımı da kolaylaşıyor.

  Düğün gününüz için basit saç stilleri koleksiyonunu izleyin.

 • Saç modeli, kaldır

  İnce saç modeli, farklı stillerde uygulanabildiği için size birden fazla seçenek sunan saç modellerinden biridir.

  İnce saç stiline gevşek saçlı, topuzlu veya basit bir chignon ile gidebilirsiniz. Tatlı saç modeli hem basit hem de zariftir. Geniş bir alnınız varsa, yüzünüzü çok geniş göstermemek için ince bir saç modeli kullanmaktan kaçının ve önden bir saçak benimseyin ya da hafif dalgalı yanlarda bazı serbest teller ile incelik elde edebilirsiniz.

 • Retro saç modeli

  Retro, asla modası geçmeyen bir klasiktir.

  Retro saç modeli, retro’nun en popüler olduğu altmışlı yıllardaki Hollywood yıldızlarına benzer şekilde düğün gecesinin çekiciliğini ve çekiciliğini verecektir. Retro bir saç modeli karmaşık ayrıntılara ihtiyaç duymaz, sadece bir veya iki tarafta dalgalanmalara ihtiyaç duyar. Retro, gevşek saçlarla veya basit bir yan chinois ile yapılabilir.

 • Saç bırak

  Düğün gününüzde doğal bir görünüm elde etmenin en basit yolu, basit bir saç aksesuarı ile gevşek saçlar takmaktır.

  Düğün gününüzde düz, kıvırcık veya dalgalı saçlar takabilirsiniz. Saç şeklinin çok basit görünmemesi için ombre tonu, geniş yan saçaklar ve hafif dalgalar gibi detaylarla zarif dokunuşlar ekleyebilirsiniz. Ombre kül sarısı, üst üste ikinci yıl için en iyi saç rengi trendi.

 • Donut saç modeli

  Pasta saç modeli balerin, çörek ve geleneksel çörekten farklıdır.

  Çörek topuz saç modeli, birkaç inç eklediğiniz için özellikle kısa gelin için en popüler olanıdır. Özellikleriniz küçük ve yumuşaksa, saçınızı yukarı kaldırarak vurgulamak için bir topuz saç modeli kullanabilirsiniz. Saç modeli, ister düğün ister nişan partinizde profesyonel aletler olmadan kendi başınıza uygulayabileceğiniz saç modellerinden biri olan saç kesimi ve saç aksesuarı ile veya onsuz uygulanabilmektedir.

 • Kıvrılma

  Modern, zarif ve sade bir görünüm için, düğün gününüzde örgü saç stilini giyin.

  Curl, size çekici ve doğal bir görünüm veren saç stillerinden biridir. Örgü şekilleri, diğerleri arasında geleneksel ve Fransız örgüler arasında farklılık gösterir. Zarif, sade ve modern bir saç modeli elde etmek için ön saç örgüsü ile yan patlamalara ek olarak, ön saç örgüsü büyüleyici Roma stiline benzer şekilde uygulanabileceği için örgünün yüksekliğini ve konumunu kontrol edebilirsiniz.