Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Düğün uzmanı Kylie Carlson ile röportaj

Kylie Carlson Kylie Carlson, Arap Düğünleri ve Etkinlikleri Düzenleme Akademisi’nin CEO’sudur. Akademi, düğün planlamacılarını, düğün koordinatörlerini ve tasarımcıları eğitmek ve bu mesleği profesyonelleştirmek için onlara gerekli sertifikaları vermek konusunda uzmanlaşmıştır. Kylie, yaklaşık 25 yıldır düğün ve etkinlik planlama işinde. Kylie, Avustralya’da ilk Düğün ve Etkinlik Düzenleme Akademisi’ni başlattı ve ardından İnternet üzerinden Avrupa, Kuzey Amerika […]

23 Aralık 2020 - 8:24 'de eklendi ve 30 kez görüntülendi. A+A-

Düğün uzmanı Kylie Carlson ile röportaj

 • Kylie Carlson

  Kylie Carlson, Arap Düğünleri ve Etkinlikleri Düzenleme Akademisi’nin CEO’sudur.

  Akademi, düğün planlamacılarını, düğün koordinatörlerini ve tasarımcıları eğitmek ve bu mesleği profesyonelleştirmek için onlara gerekli sertifikaları vermek konusunda uzmanlaşmıştır. Kylie, yaklaşık 25 yıldır düğün ve etkinlik planlama işinde. Kylie, Avustralya’da ilk Düğün ve Etkinlik Düzenleme Akademisi’ni başlattı ve ardından İnternet üzerinden Avrupa, Kuzey Amerika ve Körfez Ülkelerinde eğitim programları sundu.

 • Düğün planlama tutkunuz nasıl başladı ve bu meslekte başarıya nasıl ulaştınız?

  Düğün planlama tutkum genç bir kızken başladı. Çok küçük yaşta annemin tüm akşam yemeği partilerini organize eder, masayı kurar ve menüler tasarlardım, bu gerçekten çok hoşuma gitti.

  Kasabanın kilisesinde gerçekleşen düğünleri önceden biliyordum, bu yüzden annemden yaz boyunca beni her cumartesi oraya götürmesini istiyorum, böylece gelini ve nedimeleri kiliseye girmeden önce resim yaparken görebileyim ve eğer şanslıysam annem gizlice kilisenin arkasına girip görmeme izin verecek Evlilik töreni.

  Özellikle misafirperverlik dünyasına başladığımdan beri, birinci sınıf bir garson olarak çalıştığım ve düğünlere olan büyük aşkım tam da hayatımın bu noktasında başladığı için “etkinlik endüstrisi” nin tam ortasında oldum.

  Etkinlik organizatörü olarak yaptığım süre boyunca işler benim için heyecanlanmaya başladı ve doğru zamanda orada olduğum için yeterince şanslıydım. Birlikte çalıştığım şirket işini tasfiye etmek istediğinden varlıklarını satın almaya karar verdim. Hayatımda ihtiyacım olan adım buydu ve yavaş ama büyük bir kararlılıkla şirket kaybını başarıya dönüştürebildim, bu yüzden markayı değiştirdim ve düğün dünyasına dahil olmaya başladım.

  Düğün planlama ve organize etme dünyasında 10 harika yıl geçirdim, kocamla tanışana ve bir Avustralyalı olarak, işime devam etmek veya Avustralya’ya taşınmak için İngiltere’de kalma ikilemiyle karşılaştım ve sonunda “Avustralya Kupası” nı kazandım ve şirketimi sattım.

 • Nerede doğup büyüdün Bu, kariyer yolunuzu ve seçimlerinizi nasıl etkiledi?

  Birleşik Krallık’ta doğdum ama çok seyahat ediyorum ve her zaman farklı kültürlerden etkilendiğim için farklı bölgeleri ve ülkeleri ziyaret etmeyi seviyorum.

  On yedi yaşımdayken, konukseverlik ve parti işinin büyümeye ve gelişmeye başladığı Londra’ya taşındım.

 • Düğün planlaması ve etkinlik planlaması hakkında bize daha fazla bilgi verin … Bu program, etkinlik planlayıcılarının isteklerini artırmaya nasıl yardımcı olacak?

  Akademi, düğünler ve etkinlikler düzenlemek için Avustralya’da doğdu. 10 yıl önce hiç kimse parti organizatörlerine ve tasarımcılara eğitim vermekle ilgilenmiyordu, bu yüzden rekabetimiz yoktu, buradan kendimizi geliştirmek ve markamızı inşa etmek için çok çalıştık ve 3 yıl içinde Akademi’nin Yeni Zelanda’da bir şubesini, iki yıl sonra Birleşik Krallık’ta ve bir yıl sonra başka bir şube açtık. ABD’de yeni bir kampüs Nihayet Dubai’de Orta Doğu ve Kuzey Afrika için yeni bir kampüs açtık.

  Derslerimiz pratiktir ve dersleri dünyanın dört bir yanından birçok başarılı ve yüksek vasıflı etkinlik planlayıcısıyla işbirliği içinde hazırladım.

  Bir düğün veya başka bir etkinlik düzenlemek, birçok becerinin kullanılabilirliğini gerektirir ve etkinlik yönetiminde uzmanlaşmış birçok kurs olmasına rağmen, seminerler, akşam yemeği partileri, moda şovları gibi planlamanın özüne girmezler.

  Aslında, bu derslerden amacımız bireye bir düğünü nasıl organize edeceğini veya herhangi bir vesileyle nasıl planlayacağını öğretmektir.Önerilerde bulunmanın, müşterilere tavsiyede bulunmanın, bütçeyi yönetmenin yanı sıra planlamanın temelini öğretmekle ilgileniyoruz ve ayrıca birlikte çalışılacak tüccarların bir listesini sağlıyoruz ve sonuçta Etkinliğin kalbi ve tüm lojistik detayların müşterilerin en iyi beklenti ve istekleri doğrultusunda olmasına özen gösteriyoruz.

  Kariyerlerine düğünlerde ve etkinliklerde yeni başlayan herkese derslerimizi veriyoruz ve gelinler kurslarımızı seviyorlar çünkü düğün sevgilerini mesleğe dönüştürmelerini sağlıyorlar ve dersler düğün endüstrisinde iş bulmak isteyen herkes için önemli bir seçenek, şirket kurmak gibi. Düğün planlama tavsiyesi verir.

 • Programınız, kendi düğünlerinde kullanmaları için ihtiyaç duydukları bilgileri kazanmak isteyen gelinlere yardımcı olmayı hedefliyor mu?

  Kendi düğünlerini organize etmek, onlara ilham vermek ve çok sayıda düğün planlama görevini koordine etmelerine yardımcı olmak için düğün koordinasyonunda derece alan birçok gelinle görüştük, böylece gelinler kusursuz bir düğünü koordine etmelerini sağlayan bazı püf noktaları öğreniyorlar.

 • Düğünlerini planlamaya gelince gelinlere ne tavsiye edersiniz?

  Belki de geline verdiğim en önemli tavsiye, her şeyi kendi başına yapmaya çalışmamasıdır. Bir profesyoneli işe almak için zaman ve alan var ve düğün bunu yapmak için iyi bir zaman.

  Akrabalarınızın çiçekleri önemsemesine, fotoğraf çekmesine ya da pasta yapmasına izin vermeyin, çünkü günün sonunda hayal kırıklığına uğrayacak ve ağlayacaksınız.

  Seveceğiniz mükemmel fotoğrafları nasıl çekeceğini çok iyi bildiği için profesyonel bir fotoğrafçının yardımına başvurmak için ikna edici bir neden olduğuna şüphe yok.Uzmanlar, özellikle geniş deneyime, gelişmiş donanıma sahip oldukları ve düğünde rollerini çok iyi oynadıkları için uzmanlar. En önemli tavsiye, gerçekçi bir bütçe belirlemek ve buna bağlı kalmaktır.

 • Düğünleri organize ederken karşılaştığınız zorluklar nelerdir?

  Düğün organizatörünün karşılaştığı en önemli zorluklardan biri, düğün gününde ayakta 15 saatten fazla ayakta durabildiği için insanların fiziksel olarak vasıflı olmanın öneminin farkına varmaması ve bazen sandalyeleri taşımak ve sahile yerleştirmek, masa düzenlemek ve diğer zor konulardır.

  Tüccar geç kaldığında veya hiç katılmadığında düğün planlayıcısı yardımcı olabilmelidir.

  Bu yüzden kollarını sıvaması ve olabildiğince yardım etmesi gerekiyor Sonuçta, düğün planlamacısının işi Jennifer Lopez’in “Düğün Planlayıcısı” nda tasvir edildiği kadar gösterişli değil.

 • Bir düğün planlarken ana ilham kaynağınız nedir?

  Benim için düğünü planlarken bana en çok ilham veren şey çiftin kendisidir. İlişkilerinin detaylarına dalmak ve tatillerini nerede geçirmeyi sevdiklerini, hobilerini, hangi restoranları en sevdiklerini, en sevdikleri renkleri ve onları bir araya getiren diğer şeyleri keşfetmek istiyorum ve onların bilgilerini topladıktan sonra, düğünü aile ve akrabaların istediğine göre değil, onlara benzer şekilde tasarlıyorum.

  Ve tabii ki Uluslararası Düğün Raporu’nun yayıncıları olarak, iç tasarım, mimari, popüler kültür ve ünlülerin dünyası gibi diğer bazı ilham kaynaklarına da bakıyoruz.

 • En sevdiğin düğün teması nedir?

  Tüm düğün temaları arasında birkaç ilaveli çağdaş düğünü seçiyorum.

 • Düğün ve parti tasarımcılarına özel tavsiyelerde bulunmak zorunda olsaydın ne derdin?

  Düğün planlama dünyasında sık sık yeni başlayanlara tavsiyelerde bulunmam istenir. Onlara ilk söylediğim şey, öğrenmek için yeterince zaman bulmaları gerektiğidir. Başlangıçta, birçok şeyi gözden kaçırır ve bu normaldir, ancak bu alanda hata yapmanın pahalı olması ve bu nedenle ders almak Eşlerle hata yapmaktansa, profesyonellerin elinde hata yapmak daha iyidir.

  İkinci tavsiyem, bu düğünün bizim düğünümüz olmadığının her zaman farkında olmak ve bu nedenle kişisel görüşlerimizi bir kenara bırakmalıyız, bazen bize benzeyen ve tarzımızı temsil eden düğünler planlasak da her zaman gelinin tercih ettiği, örneğin sevmeyebileceğimiz bazı şeyler vardır.

  Bu nedenle, bunun onun düğünü olduğunu ve her şeyden memnun olmamıza gerek olmadığını ve sonunda kendi kimliğinizi bulmanız gerektiğini ve bunun zaman aldığını unutmayın. Sizi diğerlerinden farklı kılan şeyin ne olduğunu bulmaya çalışın ve herkesi memnun etmeye çalışmayın.Seçmeniz gereken birçok farklı teknik var.

  Bu alanı sevmelisiniz, bu dünyada 25 yılımı geçirdim ve kendimi bundan daha iyi bir yerde hayal edemiyorum. Her zaman yaratıcı olmak zorundaydım ve şimdi başkalarına nasıl harika düğünler planlayacaklarını öğretiyorum. Gerçekten harika bir alan ve bu nedenle düğün ve etkinliklerle ilgili bir meslek düşünüyorsanız, tüm kalbinizle çalışın ve karşılığında verimli bir kariyere sahip olun.

  Çeviri: Elig N

 • İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER

  HPV enfeksiyonu Teşhis Doktorunuz siğillerinize bakarak bir insan papilloma virüsü enfeksiyonunu teşhis edebilir. Genital siğ...

  Kırışıklıklarla savaşmak için retinol içeren 10 krem Kırışıklıklarla savaşmak için retinol iç...

  Retinol, kolajen ve elastin oluşumunu uyararak kırışıklıklarla savaşmaya yardımcı olduğu için harika bir yaşlanma karşıtı aktif bileşen...

  Retinol göz kremi kullananlar Retinol göz kremi kullananlar

  GÖZ ÇEVRESİ İÇİN RETİNOL İÇEREN KREMLER HAKKINDA HER ŞEY 2 dakikaGöz altındaki bölgede ilk kırışıklıkların, torbaların veya koyu halkal...

  Amla Suyu Faydaları Amla Suyu Faydaları

  Genellikle üzümü olarak tanımlanan Amla, tedavi edici sağlık avantajlarının bir karışımıyla gelir. Bitkisel ilaçlarda hayati bir yeri o...

  BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

  SON EKLENEN HABERLER
  Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

  The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

  Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

  Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

  Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

  You will never really get told about any one element plus th...

  There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

  According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

  Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

  Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

  Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

  The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

  Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

  Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

  Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

  Among the questions that you may be having is if obtaining a...

  How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

  Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

  Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

  Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

  HABERLERİ

  Situs Slot Online Terbaik

  https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

  https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

  https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

  https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

  https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

  https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

  https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

  https://gamezigo.com/slot-gacor/

  https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

  https://unblendednews.com/slot-online/

  https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

  https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

  https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

  https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

  https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

  https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

  https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

  https://hberbu.com/slot-online/

  https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/