Güncel İçerikler

Dyo yeni beliz rengi ile boyanmış duvar

Duvar boyama. İç dizayn. Evinizde herhangi bir oda hayal edin, duvarların hayal gücünüzde görünmediğine eminim. Gerçek şu ki, evlerin içlerinde renk tasarımına götürebileceğimiz eşleşmeyi unuttuğumuz kumaşlar, mobilyalar ve aksesuarlar konusunda endişelenerek çok zaman harcıyoruz. beliz rengi, dyo yeni beliz, dyo beliz rengi yorumları, beliz rengi duvar boyası Mekanınızda duvar boyası kullanmak anında hayat bulacaktır. Kiralık bir apartman dairesinde […]

Bu Haber 26 Mayıs 2021 - 17:16 'de eklendi ve 562 kez görüntülendi.

Dyo yeni beliz rengi ile boyanmış duvar

Duvar boyama. İç dizayn.

Evinizde herhangi bir oda hayal edin, duvarların hayal gücünüzde görünmediğine eminim. Gerçek şu ki, evlerin içlerinde renk tasarımına götürebileceğimiz eşleşmeyi unuttuğumuz kumaşlar, mobilyalar ve aksesuarlar konusunda endişelenerek çok zaman harcıyoruz. beliz rengi, dyo yeni beliz, dyo beliz rengi yorumları, beliz rengi duvar boyası Mekanınızda duvar boyası kullanmak anında hayat bulacaktır.

beliz rengi, dyo yeni beliz, dyo beliz rengi yorumları, beliz rengi duvar boyası, dyo beliz rengi ile boyanmis duvar, dyo yeni beliz rengi nasıl, yeni beliz dyo, dyo beliz, beliz boya rengi, dyo beliz rengi, dyo yeni beliz rengi ile boyanmis duvar, yeni beliz rengi ile boyanan evler,

Kiralık bir apartman dairesinde oturduğunuz için iç tasarımınız beyazsa veya sadece tercih ediyorsanız, duvarda baskı ve fotoğraflarla bir kolaj oluşturmayı düşünün, olasılıklar sonsuzdur. Burada duvar boyanızdan, duvar kağıdınızdan ve daha fazlasından en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinize dair fikirler ve ipuçları topladık.

Yeni tuvaliniz boş bir duvar, tek ihtiyacınız olan bir kova boya ve bolca hayal gücü. Her köşe, hikayenizi anlatmak ve kişiliğinizi yakalamak için bir fırsattır. Ya bir kapıyla başlarsınız ya da yukarıdan aşağıya tüm bir odadan geçersiniz. İç tasarımda duvar resmi, tadilatınız için kolay bir çözüm olabilir.

İç tasarımda renk seçmenin en iyi yolu, beğendiklerinizle başlamaktır. İç tasarım fikirlerinizi sevdiğiniz ve teknik desenlerden etkilenmeyen renklerle başlatın, en sevdiğiniz rengi temel renk olarak kullanarak oradan etrafında bir renk kombinasyonu oluşturabilirsiniz. En sevdiğiniz renkler, yeni renk paletiniz için mükemmel bir ilham kaynağı olabilir.

Dergiler ve kataloglar her zaman dekorasyon için ilham kaynağı olmuştur. En iyi iç tasarım fikirleri için çevrimiçi olarak binlerce ilham sayfası olduğu için şanslıyız. Boya şirketleri, evinizdeki duvarlarda renk kullanmanın yollarını da gösterebilir.

Nötr renkler

Daha önce tartıştığımız gibi, evinizin içi için bir renk tasarımı oluşturmak için renk teorisini incelemeniz gerekmez. Boyanızın renkleri ile yaratıcı olun, nötr tonlar seçmiş olmanız, düz bir ortam olacağı anlamına gelmez, bolca stil elde edeceğiniz çizgili bir duvar gibi detaylar ekleyebilir, ancak yine de rahat bakış. Pastel tavanlı nötr duvar rengi, nötr tonların dışına çıkmadan mekanınıza karakter katmanın harika bir yoludur.

Dilerseniz beğendiğiniz bir kumaşla duvar boyası seçimine de başlayabilirsiniz. Dekoratif yastıklar veya yatak takımları size iyi boya renk fikirleri verebilir. Daha geniş bir alan için daha ince bir renk seçmek istiyorsanız, kumaşın küçük detaylarındaki renge bakın.

Dış mekanı iç tasarımınıza getirin, renk şemalarınızı oluşturmak için ilham kaynağı olabilir. İster yapraklı yeşiller isterse plaj mavilerini tercih edin, dış mekandan ilham alan renkler sakinleştirici ve sakin bir amaca hizmet eder.

Sıcak renkler

Turuncu, kırmızı ve sarı renklerle benzer renklerle birleştirilerek yapılırlar . Adından da anlaşılacağı gibi, sizi güneş ışığı ve ısı gibi sıcak alanlar hakkında düşündürme eğilimindedirler. Geniş odaları rahatlatmak için sıcak renkler kullanılır. Büyük bir yatak odanız varsa ve daha samimi görünmesini istiyorsanız, daha davetkar bir atmosfer yaratmak için pişmiş toprak veya kahverengi gibi sıcak bir renkte duvar boyası kullanın.

Soğuk renkler

Soğuk renkler mavi , yeşil ve mor olarak belirtilmiştir. Sıcak renklerin bize ısıyı ve ışığı anımsattığı yerde, soğuk renkler bize suyu ve gökyüzünü, hatta buzu ve karı hatırlatır. Sıcak renklerin aksine, sıcak renklerin aksine soğuk renkler, daha büyük görünmelerini istediğimiz küçük alanlar için mükemmeldir.

Renk duygusu

Sıcak renkler, artan duygu ve tutku ve neşe ile ilişkilidir. Turuncu veya kırmızı renkler canlılık ve yoğunluğu ifade eder. İç tasarımda, sıcak renkler canlandırıyor ve yoğun alanlar için iyi bir seçim haline getiriyor. Soğuk renkler huzuru ifade eder, etkileri sanki sonsuz mavi bir gökyüzünde kaybolmuşsunuz gibi meditatif bile olabilir. Bu nedenle soğuk tonlar, yatak odaları ve banyolar, rahatladığımız yerler için doğaldır.

İç tasarımda, renkler dikkate alınması gereken en önemli hususlardan biridir. Renklerle ruh halleri yaratırız, anıları uyandırırız … Renkler sizi gülümsetebilir, stresi azaltabilir ve geceleri iyi uyumanıza yardımcı olabilir. En sevdiğiniz rengin sizin hakkınızda neler söylediğini görün .

Işık ve sıcaklık

Renk sizi daha sıcak veya daha soğuk hissettirebilir mi? Elbette öyle, tıpkı bir odayı daha büyük veya daha küçük gösterebileceği gibi. Rengin ışık üzerindeki etkisi sıcaklıktan bile daha önemli olabilir. Açık renkler koyu renklerden daha fazla ışığı yansıtır, bir alanı az doğal ışıkla aydınlatmak istiyorsanız soğuk renkleri seçin. Bol miktarda doğal ışık alan bir alanı karartmak için daha koyu renkleri tercih edebilirsiniz.

Onları birleştirin

Sıcak veya soğuk renkler söz konusu olduğunda iç tasarımınızda akılda tutulması gereken önemli bir nokta, hiçbir alanda tek bir boşluk olmaması gerektiğidir. Alanınızın rahat olmasını istiyorsanız, baskın palet olarak sıcak renkler kullanın ve soğuk renklerle bazı öğeler ekleyin veya tam tersini yapın.

İç tasarımınız için renk seçerken, elde etmek istediğiniz ruh halini düşünmek önemlidir. Sıcak ve soğuk renkler arasındaki farkı bilmek ilk adımdır.

Boyalı kağıt

beliz rengi, dyo yeni beliz, dyo beliz rengi yorumları, beliz rengi duvar boyası, dyo beliz rengi ile boyanmis duvar, dyo yeni beliz rengi nasıl, yeni beliz dyo, dyo beliz, beliz boya rengi, dyo beliz rengi, dyo yeni beliz rengi ile boyanmis duvar, yeni beliz rengi ile boyanan evler,

Duvar kağıdını düşündüğünüzde, bir oturma odasındaki sarı çiçek deseni akla geliyor mu? Öyle değil! Duvar kağıdı tüm öfke ve onu dekorunuza dahil etmenin birçok şık ve modern yolu var. Duvar kağıdını dekorasyonunuza dahil etmenin en iyi yollarından biri detaylardır, örneğin yatak başlığının duvarında veya kanepenin duvarında, odanın geri kalan rengiyle eşleştiğinden emin olmanız yeterlidir. Dyo yeni beliz rengi ile boyanmış duvar

Duvarları boyamaya tamamen ikna olmadıysanız, kendinizi kapılarla cesaretlendirmek iyi bir seçenektir.

Nasıl görüneceğine dair en gerçekçi görünümü vermek için boyayacağınız duvarları günde ve gece birkaç kez renklendirmeyi deneyin ve onlara bakın.

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Güncel İçerikler
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal