Egzersiz ile meme büyütme

123rf – dolgachov

Her kadın daha kadınsı ve çekici görünmeyi sevdiği için kadın figürü, çekiciliğinin ve dişiliğinin en önemli faktörlerinden biridir. Ancak bazen kadınlar, en önemlisi göğüs bölgesi olan kadınların kadınlığını ve güzelliğini vurgulayan vücudun bazı bölgelerinin küçüklüğünden muzdariptir.

Yani bir kadının göğsü, güzelliğini geniş ve çekici bir şekilde gösteren yerlerden biridir. Ve göğsü büyütmek için ameliyatlara başvuran bazı kadınlar var. Ameliyatlara maruz kalmaktan korkan bazı kadınlar var ve diğerleri çoğu durumda çok pahalı olduğu ve ters etki yapabileceği için meme büyütme ameliyatlarını gerçekleştirmek için yeterli kapasiteye sahip olmayabilir. Bu nedenle evde kendi başınıza zorlanmadan yapabileceğiniz egzersizler ile size bazı meme büyütme yöntemleri sağlıyoruz ve bu egzersizlerin meme büyütmede etkinliği kanıtlanmıştır.

Vücut ağırlığı itme

Bu egzersiz, göğsün sarkmasına yardımcı olan ve göğsü büyütmeye ve kısa sürede yukarı kaldırmaya çalışan en iyi egzersizlerden biridir. Bu egzersizde, karnınızın üzerinde yerde uyuyun ve ardından vücudunuzu yerden kollarınızla kaldırın. Bu egzersizi günde 12 kez tekrarlayın. Başlangıçta egzersizi her gün yapmak zor olabilir, bu nedenle haftada üç kez başlamak ve her seferinde egzersizi yalnızca 6 kez tekrarlamak ve ardından günde 12’den 15 kez namaz kılana kadar kademeli olarak artırmak mümkündür. Egzersize devam ettikten yaklaşık bir ay sonra göğüs bölgesinde önemli bir değişiklik fark edeceksiniz ve istediğiniz sonuca ulaşsanız bile egzersizi aniden durdurmamanız tavsiye edilir.

Kollar Sırt Egzersizi

Bu, meme büyütme için daha zor egzersizlere başlamadan önce başlatılabilecek basit egzersizlerden biridir. Önünüzdeki kolları düzeltin ve ellerinizi arkanızda kenetleyerek bu pozisyonu bir ila 5 dakika arasında devam ettirmek için kolları arkanıza koyun ve egzersizi tekrarlayın.

Ağırlık kaldırma antrenmanı

Bu egzersiz, göğüs büyütme ve dikleştirme için harika egzersizlerden biridir, ayrıca el ve kol kaslarını güçlendirmeye yardımcı olur. Yerde veya sandalyede oturarak başlayın, ardından kollara çok fazla baskı uygulamamak için önce her iki elinizde birer tane olmak üzere iki ağırlık taşıyın, önce ağırlığın 1-2 kilogramı geçmediğinden emin olun. Bundan sonra ağırlığın ağırlığını 35 kg’a çıkarabilirsiniz. İki ağırlığı tutarken kolları kaldırın ve kolun düz olduğundan emin olun. Yeteneğinize bağlı olarak bu pozisyonu 3 ila 5 dakika tutun. Bu egzersizi haftada 3 kez tekrarlayın, ancak boynunuzda veya kollarınızda ağrı hissederseniz, bu egzersizi yapmadan önce doktorunuza danışmalısınız.

Kelebek egzersizi

Göğüs bölgesini büyütmeye ve sıkılaştırmaya ve sarkıklıkları gidermeye yardımcı olur. Kol ve omuz kaslarını güçlendirmenin yanı sıra göğüs kaslarının da güçlenmesine yardımcı olur. Her elinize 2 ila 5 kilo arasında değişen bir ağırlık koyun ve bu egzersizi istediğiniz gibi otururken veya ayakta dururken yapabilirsiniz. Kolları yanlara doğru uzatın ve ardından göğüs bölgesine önden bandajlayın, bu egzersizi yapabildiğiniz kadar 10 ila 20 kez tekrarlayın. Egzersizi haftada en az üç kez yapmak en iyisidir. Daha hızlı sonuç almak için hafta boyunca egzersiz yapabilirsiniz.

Wall Push-Up Egzersizi

Bu egzersiz, kol kaybetmeye yardımcı olmasının yanı sıra göğüs büyütmede de etkili bir egzersizdir. Düz bir duvara yaslanın ve avuç içlerinizi duvara koyun, ellerinizle duvara baskı uygulayın, ardından ağırlığınızla arkaya dönün. Egzersizi günde 10 ila 20 kez tekrarlayın ve bu egzersiz, başlayabileceğiniz kolay egzersizlerden biridir. Yerdeki vücut ağırlığına benzer ancak ondan daha basittir.