Güncel İçerikler

Elie Saab, modern halı tasarımları sunuyor!

The Rag Company, lüks evlere uygun modern ve zarif halı modellerinden oluşan bir koleksiyon sunmak için Elie Saab Vakfı ile işbirliğini duyururken Lübnanlı tasarımcı Elie Saab’ın yaratıcılığının hayranları için müjde. Çiçekte İlk tasarım, çiçek halısına benzersiz ve farklı bir karakter kazandırmak ve alışılmış geleneksel tarzdan uzaklaşmak için zıt ve kasıtlı görünen büyük boyutlu çiçek açan […]

Bu Haber 02 Ocak 2021 - 21:36 'de eklendi ve 31 kez görüntülendi.

Elie Saab, modern halı tasarımları sunuyor!

The Rag Company, lüks evlere uygun modern ve zarif halı modellerinden oluşan bir koleksiyon sunmak için Elie Saab Vakfı ile işbirliğini duyururken Lübnanlı tasarımcı Elie Saab’ın yaratıcılığının hayranları için müjde.

Çiçekte

İlk tasarım, çiçek halısına benzersiz ve farklı bir karakter kazandırmak ve alışılmış geleneksel tarzdan uzaklaşmak için zıt ve kasıtlı görünen büyük boyutlu çiçek açan çiçeklerle canlı bir karakter alır ve gri, yeşil ve mavi renkler tasarımda uyumlu bir şekilde görünür.

Dantel Yapraklar

İkinci tasarıma ise göz alıcı dantel şeklindeki dalların göründüğü, lüks ve göz kamaştırıcı yün bir arka plana sahip ipek ipliklerle el dokuması olan dantel yapraklar deniliyor ve bu halıdaki ayırt edici özellik, arka plan renginin ipek ipliklerle aynı renkte olması, ancak fark, öne çıkan iplerin fon kapalıyken parlak olmasıdır ve bu da budur. Harika görünmesini sağlayın.

okesBrushstr

Soyut sanat, son tasarımda somutlaşan ve onu anlayanlar tarafından beğeniliyor, çünkü bu halı, sanatı ve dekorasyonu karıştırmayı sevenler için modern ve farklı görünüyor ve ipeğin yumuşaklığıyla açık ve koyu arasında grinin grilerini gösteriyor.

Üç modern tasarım evinizi tamamen değiştirecek, peki bu eğlenceli deneyime hazır mısınız?

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Güncel İçerikler
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal