Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Emzirme ve Diş Çıkarma | İnce dergi

Bu konu içerir … Beslenme sırasında bebeğin ısırması Birçok anne bebeğin bir süreç başlattığını düşünür Diş çıkarma Bir aşamanın sonu Emzirme Çünkü bir çocuğu ısırmak, emzirme seansları sırasında anneye acı verir; Ancak bu inanç tamamen yanlışsa Emziren bebek Bebeğin ağzı dişlerle dolu olsa bile anne acıyı hissettiğinde doğru yapıldı !! Bebeğin aynı anda hem emzirmesi […]

23 Aralık 2020 - 15:56 'de eklendi ve 29 kez görüntülendi. A+A-

Emzirme ve Diş Çıkarma |  İnce dergi

Bu konu içerir …

Beslenme sırasında bebeğin ısırması

Emzirme ve diş çıkarma

Birçok anne bebeğin bir süreç başlattığını düşünür Diş çıkarma Bir aşamanın sonu Emzirme Çünkü bir çocuğu ısırmak, emzirme seansları sırasında anneye acı verir; Ancak bu inanç tamamen yanlışsa Emziren bebek Bebeğin ağzı dişlerle dolu olsa bile anne acıyı hissettiğinde doğru yapıldı !!

Bebeğin aynı anda hem emzirmesi hem de ısırması fiziksel olarak imkansızdır çünkü meme mandalının doğru pozisyonu bebeğin dilini içindeki diş alanını tamamen kaplamaya zorlar. Emzirme.

Diş çıkarma aşaması ilişkilidir.Bazı göğüsler geçici bir bağlantıdır.Biraz azim ve eğitimle anne çocuğunu bundan alıkoyabilir.Bazıları içgüdüsel olarak yeni dişler deneme arzusuyla tahrik edilirken, annenin göğsüne birden fazla alternatif sağlanabilir.

Diş çıkarma döneminde bir çocuğun annesinin göğsünü ısırmasını engelleme yöntemleri, bebeğin yaşı, ruh hali ve annenin sebat etmesi gibi çeşitli faktörlere bağlıdır ve bu yöntemlerin çokluğu ile her annenin, çocuğunun kişiliğine uyan en uygun seçeneğe ulaşmak için birden fazla yöntemi denemesi gerekir.

Emzirme döneminde meme ısırması ne zaman gerçekleşir?

1) Emzirme seansının sonunda memeyi ısırmak

Çoğu vaka meydana gelir Göğüs ısırma Bir seansın sonunda diş çıkarma aşamasında Emzirme Çocuk kendini tok ve sıkılmaya başladığında, eğer anne bu sorundan muzdaripse, çocuğun dolgunluğunun belirtilerini izlemeli ve sıkılmaya başlamadan memeyi çocuğun ağzından çıkarması gerekir.

Isırmaya başlamadan önce annenin de fark edebileceği belirtiler arasında çocuğun çenesi gergin hareket eder ve dili normal konumundan geriye çekilir.

2) Diş çıkarma nedeniyle ısırma

Diş çıkarma aşaması başladığında, bebek kendini rahatsız hisseder ve annenin ne istediğini hayal edebileceği hakkında çığlık atmaya başlar. Emzirme Onu göğsüne koyar ve emzirmek yerine ısırır.Bu nedenle, çocuk için belirgin açlık belirtilerini bilmek ve emzirme seansları dışında rahatsız görünüyorsa ona tıbbi bir “diş kaşıyıcı” vermek, diş çıkarma ile annenin memesi arasındaki farkı açıklamaya çalışırken onunla iletişim kurmak önemlidir.

3) Beslenme seansının başında ısırmak

Emzirme seansının başlangıcında çocuk diş çıkarma aşamasında annenin göğsünün bir kısmını yaparsa, memeyi düzgün bir şekilde kavradığından ve ağzını daha geniş açtığından emin olmalısınız, ancak ısırmaya devam ederse, emzirme seansının başlangıcından önce ona çiğnemesi için soğuk bir şey veya tıbbi diş çıkarma vermeye çalışın ve bunu unutmayınız. Küçük çocuğunuzu ısırmadan emzirdiği zaman övün !!

4) Dikkat çekmek için yapışma

Bazı durumlarda, daha büyük çocuklar Emzirme döneminde meme ısırması Annenin dikkatini çekmenin ve onu emzirmeye zorlamak ya da oyun dışı bırakmak gibi bir şeye öfkesini ifade etmenin bir yolu olarak ve buna genellikle çocuğu elleriyle annesine itmek ya da elinden çıkmaya çalışmak gibi başka sinyaller de eşlik eder.
Emzirme döneminde bebeğinizin memeyi ısırması nasıl engellenir?

Emzirme döneminde bebeğinizin memeyi ısırması nasıl engellenir?

Bir çocuğu alıştırmanın en etkili yollarından biri Doğru emzirme Diş çıkarma ve ısırma ağrısından kaçınma sırasında anne, bebeğe beslenme ve ısırmanın birleştirilmemesi gerektiğine dair bir işaret olarak, bebek ısırır ısırmaz memeyi çıkarır.

Çocuğun göğüsten çıkma süresi, saniyeler veya dakikalar için, tepkisine bağlıdır, ancak tekrar ısırmaya devam ederse, plastik çocuk bezi gibi çiğnemesi için soğuk bir şey verilmelidir. Hoşnutsuzluğunu ve emzirme arzusunu ifade ederse, ona bir fırsat daha verilmelidir, ancak kısa bir süre şikayet ederse ve daha sonra başka bir şeyle meşgul olursa, doğal olarak emzirmeye başlayana kadar bırakılır.

Annenin çocuğu ısırırken kaçınması gereken şeylerden biri de, ters etki yapabileceği için çığlık atmak veya yüksek sesle bağırmaktır.Bazı çocuklar bu seslerin anne tarafından ön sevişme olduğunu düşünerek onları her seferinde ısırmayı tekrar etmeye teşvik eder, bu ani ses ise biraz paniğe neden olabilir. Bu onun çekimser kalmasına yol açabilir Emzirme bir daha.

Sürekli ısırarak nasıl davranıyorsun?

Diş çıkarma döneminde emzirme seansından yararlanan çocukların çoğu, göğüslerini sınırlı saniyeler ısırıp sonra göğsü terk ederler, ancak bir kısmı memeye kuvvet uygulayarak daha uzun süre ısırmaya devam eder bu durumda anne parmağını çocuğun üst ve alt diş etleri arasına yerleştirip çekerek hızlı bir şekilde müdahale etmelidir. Meme ucu zarar vermeden, eğer bu yöntem işe yaramazsa, anne çocuğu ona kuvvetli bağlar, bu da burundan nefes alma sürecini engeller ve çocuğu otomatik olarak ağzını açmaya iter, bu da annenin göğsü çekmesini sağlar ya da çocuğun burnuna saniyenin bir kısmı boyunca hafif bir baskı uygulanarak alternatif bir yöntem kullanılabilir.

Anne bunu bir sorun haline getirmemeli Bebeğin emzirirken memeyi ısırması Diş çıkarma, emzirme dönemini durdurmak ve aksatmak için bir bahane olduğundan, bu geçici aşamayla başa çıkmak ve annenin bebeğine süt vermekte ısrar etmesi için diğer annelerin deneyimlerinden yararlanarak püf noktaları ve yöntemleri öğrenmesi gerekir. Emzirme Doğal dönem boyunca.

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several items can influ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative item on a credit report. Essentially, if the reporting agency can not confirm...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenance Systems A Goo...

You will never really get told about any one element plus there is a involving varied condition. Try examining your own unique needs wh...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items that could inf...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element in your credit report. Essentially, if the reporting agency can’t con...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa ...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm thực với VN. tài nguyên đa dạng mẫu mã dựa vào lãnh thổ rộng lớn đã giúp ch...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/