En güzel altın gelinlik

 • Altının özel bir parlaklığı vardır, bu da onu geline kraliyet görüntüsü veren renklerden biri haline getirmiştir.

  Altın rengi bir gelinlik giymek, özellikle beyaz uzun yıllar gelinliklere hakim olduğu için büyük bir cüret gerektirebilir. Altın, kraliyet lüks karakterinin olduğu ve zaman zaman en iyi tasarımcıların defilelerinde modanın zirvesine geri döndüğü Viktorya döneminde en popüler renk oldu. Son yıllarda altın rengi gelinliklerde büyük bir pay kazanmayı başardı, bu yüzden onu Zuhair Murad, Reem Akra, Elie Saab ve diğerlerinin koleksiyonlarında buluyoruz.

  En güzel altın gelinlikleri görün.

 • Zuhair Murad İlkbahar 2018 gelinlik

  Zuhair Murad’ın Haute Couture İlkbahar 2018 koleksiyonundan altın elbiseler büyüleyici tasarımlarıyla ortaya çıktı.

  Dekolte trendine sahip altın elbise, Zuhair Murad İlkbahar 2018 koleksiyonunda göze çarptı. Grup, Amerika’nın yerli halkı olan Kızılderililerin mirasından ilham alıyor, bu yüzden tüylerden yapılmış saç aksesuarları buluyoruz. Elbise, örümcek ağı doğrusal ve ışıltılı kristallerle süslenmiş genişliklerle tasarlanmıştır. Düşük omuzlar, dar bel ve kabarık etek, klasik ve zarif karakterin bulunduğu ellili yıllara benzer şekilde 2018 tasarımlarında ortaya çıkan detaylardır.

 • Altın rengi Reem Acra gelinlik

  Düğün gününüzde farklı bir görünüm için beyaz ve altın karışımı bir karışım seçin.

  Reem Akra’nın tasarımları, özellikle gelinliklerde kendine özgü dokunuşlarla gelenekselden her zaman ayrışmıştır.Bazı gelinliklerde siyah rengi ve pek çok eserine hakim olan altın derecesini buluyoruz. Sadece altını tercih etmiyorsanız, altın ve beyazı birleştiren bir elbise seçtik. Bu tasarımda Akra, elbisenin üst yarısında şeffaf organze tabanlı altın işlemelere güveniyordu. Etek gelince, hafif kıvrımlı zarif beyaz şifondan yapılmıştır.

 • Elbise, Lazaro, İlkbahar 2017 koleksiyonu

  Lazaro İlkbahar 2017 koleksiyonundan Külkedisi elbisesi altın renkte.

  Efsanevi Külkedisi elbisesini tasarlayan Lazaro, İlkbahar 2017 koleksiyonu için zarif altın elbisesinden ilham aldı.Elbise sade ama şık, ışıltılı altın çizgilerle süslenmiş kabarık organze eteği ile. Kapalı sandık, uzun süre açık elbiseler ve dekolte ön plana çıktıktan sonra güçlü bir geri dönüş yapan haykırışlardan biridir.

 • Jenny Beckham 2018 koleksiyonundan gelinlik

  Bohem tarzını tercih ediyorsanız Jenny Beckham’ın 2018 gelinlik koleksiyonundan seçim yapabilirsiniz.

  Jenny Beckham’ın 2018 gelinlik koleksiyonu, elbise boyunca zengin işlemeli akan eteklerle sade rustik karakteriyle ayırt edilir. Elbise, altın kabartma güller ve ışıltılı kristaller ile işlemeli kısa şeffaf kollu, yumuşak bir tasarıma sahip kadınsı detaylarla doluydu. Şeffaf etek, elbiseye daha fazla çekicilik ve zarafet kattı.

 • Berta 2017 koleksiyonundan kraliyet gelinlik

  New York Gelinlik Moda Haftası’nda düzenlenen Berta 2017 koleksiyonunun altın gelinlik modeli, kendine özgü kraliyet karakteri ile izleyicilerin ilgisini çekti.

  Ağır, zengin malzemeler her zaman telif hakkı ile ilişkilendirilmiştir. Berta Gelinlik Koleksiyonu 2017’den, pofuduk eteği ile metalik altın renginde büyük güller bulduğumuz için detay açısından zengin olan altın elbiseyi sizler için seçtik. Elbise ilk bakışta gürültülü görünse de, her gelinin düğün gününde ihtiyaç duyduğu lüks ile ayırt edilir.