Güncel İçerikler

En güzel gelin Instagram’da kapışıyor

123rf Her yıl gelinin kelepçeleri için birçok trend var ve en popüler klasik gül buketi olmasına rağmen, aralarından seçim yapabileceğiniz daha birçok modern gelin buketi var. Gelin kelepçeleri, düğün görünümünün en önemli aksesuarlarından biri olmaya devam ediyor. Gelinin kelepçeleri yıllar içinde doğal gül demetleri, yapay güller ve kristal buketler arasında değişiyordu. Yapacağınız ilk seçim kişisel […]

Bu Haber 17 Aralık 2020 - 19:02 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.

En güzel gelin Instagram’da kapışıyor

 • 123rf

  Her yıl gelinin kelepçeleri için birçok trend var ve en popüler klasik gül buketi olmasına rağmen, aralarından seçim yapabileceğiniz daha birçok modern gelin buketi var.

  Gelin kelepçeleri, düğün görünümünün en önemli aksesuarlarından biri olmaya devam ediyor. Gelinin kelepçeleri yıllar içinde doğal gül demetleri, yapay güller ve kristal buketler arasında değişiyordu. Yapacağınız ilk seçim kişisel zevkinize ve kıyafetinize bağlıdır. Yumuşak görünümler tercih ediyorsanız, gelinin dingin renklerdeki doğal gül kelepçelerini tercih edin, ancak lüks manzaraları tercih ediyorsanız ışıltılı kristal buketleri tercih edebilirsiniz.

  Instagram’daki en güzel gelin çantalarını keşfedin.

 • Saten kelepçe

  Doğal güller geline yumuşak bir görünüm kazandırsa da çabucak kurur, bu da gül tasarımından yapılmış saten sapları gelin için ideal bir seçim haline getirir.

  Yapay saten güller, zarif parlaklıkları sayesinde birçok gelinin tercihi haline geldi. Herhangi bir renk ve şekilde bir saten buket tasarlayabilir ve ister sizinle ister yakın arkadaşınızla evlilik veya nişan sonrasında harika bir anı olarak saklanabilir. Saten kelepçelerde size uygun olana göre farklı ölçülerde pek çok tasarım mevcut olup, sadece satenden seçim yapabilir veya onlara düğün atmosferine uygun harika bir ışıltı vermek için kristal boncuklar ekleyebilirsiniz.

 • Kristal gelin kelepçe

  Kristal ve incilerden oluşan gelin sapları, gelinin görünümüne daha lüks bir görünüm kazandıran özel bir çekiciliğe ve parlaklığa sahiptir.

  Kristal gelin kelepçeleri çeşitlidir, bu nedenle çeşitli şekil ve boyutlarda birçok tasarım buluyoruz. Kristal ile bütün bir buket yapabilir veya saten ile veya kristal ile doğal güllerle kombinleyebilirsiniz. Yukarıdaki tasarımda, buketin yeşil yapraklarını temsil eden zarif bir organze tabanı bulduk, ardından size zarif ve eğlenceli bir buket vermek için gül buketini temsil eden ve inci boncuklarla biten küçük tomurcuklar.

 • Gelinin bir kraliçe sopası şeklindeki kolları

  Gelin, düğün töreninde her zaman taçlı bir kraliçe olmuştur ve gelinin kraliçenin asası şeklindeki kelepçeleri, bir prenses gibi lüks görünmenizi sağlayacaktır.

  Natürel veya yapay çiçeklerden oluşan bir buket taşıdığı ve zarif bir taç ile bittiği için tercihinize göre gümüş veya altın değnek olan kraliçe asası şeklinde gelinin kelepçeleri için farklı ve yeni bir tasarım. Bu tasarım, alışılmadık şekliyle sıradan buketlerden ayrılıyor ve düğün gününde gelinliğinize ve makyajınızın renklerine göre buketin şeklini ve çubuğun rengini kontrol edebiliyorsunuz.

 • Gelinin dairesel kulpları

  Klasik çiçek buketlerini modern bir şekilde tercih ediyorsanız, yuvarlak buketleri tercih edin.

  Pek çok gelin, geline yumuşak ve zarif bir görünüm kazandırmak için doğal çiçek demetlerini tercih eder. Pek çok doğal çiçek buketi biçimi, modern bir karaktere sahip olarak ortaya çıktı; en önemlisi, buketi taşımak için kristallerle kaplı özel bir yere sahip bir çelengi andıran dairesel çiçek buketi. Tercih ettiğiniz çiçek türünü seçip kristal boncuklarla süsleyebilir ya da sadece çiçeklere sahip olabilirsiniz.

 • Fan tasarımlı gelin kolları

  Vantilatör, kürk ya da yelpaze gibi çeşitli şekillerle altmışlarda bir düğün aksesuarı parçası olarak ortaya çıktı ve şimdi gelin el parçası, fanın tasarımında ortaya çıktı.

  Yelpaze tasarımlı gelin eli, buketin yeni şekillerinden biridir. Bu tasarım, vantilatörün tabanındaki kristal boncukları, sonunda özenle ve zarif bir şekilde yığılmış çiçeklerle birleştiriyor. Tamamen kristal veya saten ve kürklü kristalden yapılmış bir yelpaze şeklinde gelinin tutacağı bir tasarım da var.

 • BENZER HABERLER
  YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

  Güncel İçerikler
  sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal