En güzel gelinlik İlkbahar / Yaz 2017


önceki
Sonraki

 • Düğün randevunuz yakında mı geliyor? İşte ilkbahar ve yaz için en iyi gelinlik tasarımları 2017

  Her yıl, uluslararası moda evleri ve modacılar, geniş bir zevk yelpazesini tatmin etmek için farklı ve yenilenmiş modalarla en iyi tasarımları sunmak için rekabet ediyor. 2017 ilkbahar ve yaz dönemi için farklı gelinlik koleksiyonlarında bulacağınız kabarık elbiseler, denizkızı tasarımı, maksi ve midi elbiseler, dekor kesim ve kollar ve diğer modeller arasında. Bu yılki elbiselerde öne çıkan çiçek desenleri ve işlemeler hakim. Düğününüz. Peplum trendi de bu yılki gelinlik tasarımlarında hala iyi bir paya sahip.

  En güzel gelinlikleri görün İlkbahar / Yaz 2017.

 • Rosa Clara

  Rosa Clara

  Düğün günü görünümünüz Rosa Clara’dan zarif, modern ve zarif!

  Rosa Clara gelinliklerini hem kadınlık hem de sadelik dolu sevenler için zarafetin başka bir boyutunu taşıyan, tasarımlarında sadeliğe ve sabırsızlığa dayanan gelinlikler tasarlamayı başardı. Rosa Clara’nın bu yılki elbiselerinin ayırt edici özelliği basit işlemeli. Rosa Clara markasının TWO koleksiyonundan işlemesiz dekolte bir elbise seçtik. Zarif bir elmas kemerli beyaz saten elbise ve tasarımdaki kabarık etek, kadınlığı yansıtıyor. Dekor ya da açık elbise modası, bu yıl özellikle gelinlik olmak üzere uluslararası moda evlerinin defilelerini ve tasarımlarını meşgul etti.

 • Marchesa-Marchesa

  Marchesa

  Marchesa İlkbahar 2017 koleksiyonundan sizler için zarif dökümlü bir elbise seçtik.

  Göze çarpan güller, kristal ve incili geleneksel işlemeler yerine İlkbahar / Yaz 2017 gelinliklerinin ayırt edici özelliğidir. Elbise beyaz yükseltilmiş gül işlemeli kırık beyaz tülden yapılmıştır. V yaka tasarımı, bu yıl çoğu gelinliklerde sıkça rastladığımız bir detay. Bel kemeri de bu yıl haute couture elbise ve gelinlik tasarımlarında karşımıza çıkan, saten, deri ve kristal kaplamalı kemerler arasında farklılık gösteren, size zarif ve çekici bir görünüm veren parçalardan biri olan vazgeçilmez bir parça.

 • لاسبوزا- Gelin

  Gelin

  La Sposa’nın zarafetini ve uzun kollu denizkızı kesimini yakalayan bir tasarım.

  Elbise, döküm işlemeli dantel ve tülden yapılmıştır. Vücudun zarafetini ön plana çıkaran zarif saç kesimlerinden biri olan deniz kızı detayı bu sene gelinlik tasarımlarını meşgul eden tasarımlardan biri. Deniz kızı gelinlik, uzun gelinler için mükemmel bir seçimdir. V yaka, çiçekler ve incilerle işlenmiş dantel kolları ve uzun kuyruk elbiseye daha fazla kadınlık ve yumuşaklık kattı.

 • Oscar De La Renta

  Oscar de la Renta

  Pelerin, görünümünüze kraliyet dokunuşu katmak için gelinlik tasarımlarında bu yıl geri dönüş yapıyor.

  Uzun ve kısa pelerinler arasından elbisenize uyanı seçebilirsiniz. Yalın çizgiler ve karmaşık olmayan işlemelerle öne çıkan Oscar de la Renta İlkbahar 2017 koleksiyonundan sizler için çıplak omuzlu ve işlemesiz maksi bir elbise ile zarif bir tasarım seçtik. Pelerin, elbise tasarımının sadeliğini eşitlemek ve ona zarafet ve kraliyet lüksünü vermek için kendine özgü çiçek işlemeleri ve uzun kuyruğu ile ayırt edildi.

 • Zuhair Murad

  Zuhair Murad

  Zuhair Murad’ın 2017 İlkbahar gelinlik koleksiyonu, denizkızından ilham alan yumuşak kadınsı tasarımlarla dikkat çekiyor.

  Kabartma çiçek desenleri ve pürüzsüz çizgiler bu grubun baskın özelliğiydi. İlkbahar 2017 gelinlik koleksiyonundan, kabarık saten eteği ve saten kemerli kraliyet bel detaylı zarif tasarım bir elbise seçtik. Göğsün tasarımı, zarif inci çivili jubeir ile ayırt edildi. Tek uzun duvak, bu yılki düğünün tasarımlarına ve size bir prenses gibi görünmenizi sağlayacak taç veya taçta hakim.