Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

En İyi 5 Erkek Yan Kısa Saç Modelleri

Bakımlı kalmak, görünmesi gerektiği kadar zahmetsiz değildir. Kravat düğümlerinde ustalaşmaktan ayak tırnaklarınızın kendi ayak tırnaklarını filizlendirmesini önlemeye kadar, güzel görünmek için resmi gereklilikler listesi gün geçtikçe daha da uzuyor gibi görünüyor. Dört basit kelimeyle sürekli belirsiz bir şekilde gösterilebilir görünme görevini kolaylaştırabilirsiniz: kısa, arka ve yanlar. Kusursuz bir şekilde uyarlanmış bir takım elbise gibi (sadece […]

19 Kasım 2020 - 23:23 'de eklendi ve 43 kez görüntülendi. A+A-

En İyi 5 Erkek Yan Kısa Saç Modelleri

Bakımlı kalmak, görünmesi gerektiği kadar zahmetsiz değildir. Kravat düğümlerinde ustalaşmaktan ayak tırnaklarınızın kendi ayak tırnaklarını filizlendirmesini önlemeye kadar, güzel görünmek için resmi gereklilikler listesi gün geçtikçe daha da uzuyor gibi görünüyor.

Dört basit kelimeyle sürekli belirsiz bir şekilde gösterilebilir görünme görevini kolaylaştırabilirsiniz: kısa, arka ve yanlar. Kusursuz bir şekilde uyarlanmış bir takım elbise gibi (sadece daha ucuz), bu kesintilerin kralı seçmek, denemeden bile iyi görünmek için en hızlı yolunuzdur. Zamandan tasarruf edersiniz ve sabahları birkaç kez daha ertelemeye basabilirsiniz: bunun kazanan olduğunu söylememize gerek yok.

Yine de, tüm kısa sırt ve yan saç kesimleri eşit yaratılmaz. Akıllaştırmak istiyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken temel stiller.

Fransız Mahsulü

Minimum bakım gerektiren Fransız mahsulü, tadı için ince ayar yapılabilecek kadar esnek olan zahmetsiz bir kesimdir. İngiliz kuaförlük markası Toni &’in uluslararası sanat yönetmeni Charlie Cullen, “Fransız bir ürün temelde kısa bir saç kesimidir, askeri esintiler taşımaz, ancak yanları oldukça sıkıdır ve genel olarak, üstteki saç kırpılmış bir saçak olarak öne doğru giyilir,” diyor. İnsan. “Saç kısa olduğundan, ileriye doğru yıprandığından ve çok telaşlı olmadığından bu kesimdeki stil minimum düzeyde olabilir.”

Stilistinizden veya berberinizden, saçı biraz daha uzun süre (en fazla birkaç inç) bırakırken, saçı arkadan ve yanlardan çok kısa tutmasını isteyin. Bu stilin adının ‘kırpma’ kısmı, üst bölümün dalgalı, dokulu yüzeyinden geliyor.

Ön saç çizgisine gelince, saçaklarınızın kısa ve düzgün kesilmesini isteyebilir veya alın boyunca ileriye doğru şekillendirmek için biraz uzunluk tutabilirsiniz.

Stilistinizin veya kuaförünüzün uyması için ince değişiklikler yapması şartıyla, klasik olarak erkeksi olan Fransız mahsulü, her yaştan ve yüz şekline uygundur. Örneğin yuvarlak yüzler, özellikle kısa, keskin kenarlardan ve biraz yükseklik katmak için üst kısım boyunca bol miktarda dokudan faydalanacaktır; bu arada, daha uzun yüzleri daha uzun kenarlarla (genişlik eklemek için) ve biraz daha düz bir üst bölümle çerçevelemek daha iyidir.

Nasıl Stil Yapılır

Fransız mahsulünü şekillendirmek için, ürünü daima nemli veya kuru saça uygulamayı unutmayın. Cullen, “Kuru, doğal bir his için mat macunu kullanmanızı tavsiye ederim, böylece ağır ürünle fazla şekillendirilmeden dokuyu gösterir” diyor.

Daha parlak, daha parlak bir görünüm için, parmaklarınızla saçınıza dağınık bir şekilde sürülen pomad veya bakım kremi kullanın.

Quiff

Doğal olarak doğmuş bir şovmen, neredeyse her insan hayatında en az bir kez bir espriyi test etti ve güzelliği, istediğiniz kadar ince veya aşırı giyilebilmesinde yatıyor. Tuzuna değecek herhangi bir stilist veya berber, bir aletin ön taraftaki uzunluk ve hacimle ilgili olduğunu bilecektir, bu nedenle bu kesim söz konusu olduğunda bir denge sağlamak çok önemlidir.

Cullen, “Ön tarafta yeterince uzun olmasını isteyin, böylece onu yüzden uzakta giyip şekillendirebilirsiniz,” diyor. “Eğer çok uzunsa, düşecektir. Genellikle bir quiff, tekstüre edilmediğinde daha iyi çalışır – çok fazla dokuya sahip olduğunda, bakımlı veya klasik görünmez. “

Üstte epey bir uzunluk bırakarak arka ve yanları özellikle sıkı tutarsanız, aşırı kontrast nedeniyle tüyleriniz çok daha dramatik görünecektir – bu nedenle, saçınızın önünüze nasıl bakmasını istediğiniz konusunda aklınızda net bir fikriniz olsun. stilist veya berber kesmeye başlar. Saçınızın taç bölgesinin de saç şeklinin öne çıkması için daha kısa kesilmesi gerekir.

Nasıl Yapılır

Daha kaba ve hazır kısa, arka ve yan saç stillerinin aksine, saç kesimi yerine koymayı ve orada kalmayı sever: iyi şekillendirmek için biraz beceriye ve çok fazla hassasiyete ihtiyacınız olacak.

Cullen, “Saç stilini şekillendirmek için ıslak saça kalınlaştırıcı bir tonik uygulayın, ardından saçakta hacim ve yuvarlaklık oluşturmak için bir saç kurutma makinesinden ısı uygularken saçınızın köklerini germek için küçük bir havalandırma fırçası kullanın” diyor. “Fazla retro olmaktan ve Elvis’ten hoşlanmaktan kaçınmak için, daha sonra biraz yumuşak cila sürerek stili biraz bozun.”

Dokulu ve Tamamlanmamış

Özenle şekillendirilmiş Lego saçlarından daha yatağın başındaysanız, bu saç stilini alçak-fi, ‘geri alınmış’ almak muhtemelen en iyi seçeneğinizdir.

Cullen, “Gitmeniz gereken dokulu kısa sırt ve yan kesimler saçınızın kalınlığına bağlıdır” diyor. “Eğer sorun değilse, saç derinizi açığa çıkaracağı için arka ve yanlarda solma ile kısa gitmeyin. Daha pürüzlü, sağlam bir doku elde etmek için üst kısmın noktadan kesilmesini veya bir ustura ile kesilmesini isteyin – 90’larda klasik Brad Pitt’i düşünün. “

Rahat yapısı sayesinde, geri alınmış bir stil çoğu yüz şeklini iyi çerçeveler. Bununla birlikte, sizin saçınızın en iyi şekilde gösterilmesini sağlamak için, saçınızı kim kestiyse, kupanızın dengesiz bir şekilde çıkmasını önlemek için saçınızın uzunluğu ile arka ve yanlarda doğru dengeyi korumalıdır.

Nasıl Stil Yapılır

Herhangi bir doğal kafa tuhaflığını = şekillendirme ile daha da ütüleyebilirsiniz. Başınıza uzunluk eklemek istiyorsanız, önce köklere hacim veren bir ürün sürerek biraz yükseklik verin.

Ancak, her şeyle ilgileniyorsanız, ayağa kalkıp hayata dönün, o zaman şükürler olsun ki stilinizle neredeyse hiçbir şey yapamazsınız ve yine de düzgün görünebilirsiniz. Cullen, “Saç takmak için deniz tuzu spreyi uygulayın, saçınızı ellerinizle ovun, ardından doğal olarak kurumasını bekleyin veya bir saç kurutma makinesi ile kumlayın” diyor. Başla, bash, başla.

Modern Fauxhawk

Biraz hızlı, sahte, Fransız mahsulünün kolaylığı ile pompadour gibi bir ifade tarzı arasında bir yerde oturuyor. Cullen, “Biraz mohikalıya benziyor ama çok daha modern – ilham almak için eski Yönetmen Zayn Malik’i düşünün” diyor.

Sahte şahminizi vurgulamak için arkayı ve yanları gerçekten kısa tutmayı tercih edin veya daha eşit bir salma için hepsini biraz daha uzun tutmayı tercih edin, ön bölümü – bu görünümün odak noktası – diğerlerinden daha uzun bırakmak önemlidir, ancak sebep dahilinde. “Sahte olarak nitelendirilmesi için saç kesiminin ortada daha uzun bırakılması gerekse de, sadece birkaç inç uzunluğa ihtiyacınız var, bu yüzden çok değil [much like] David Beckham’ın gecelerden gelen aşırı mohawk’ı, ”diyor Cullen.

Nasıl Stil Yapılır

Stil söz konusu olduğunda, sahte şahin şaşırtıcı derecede çok yönlüdür; Daha akıllı, işe uygun bir görünüm için ön tarafı temiz ve düzenli tutun veya fazla bir arada görünmekten hoşlanmıyorsanız (veya buna ihtiyaç duyuyorsanız) daha dağınık olun.

“Merkezin en iyi şekilde görünmesini sağlamak için şekillendirilmesi gereken oldukça dokulu bir saç kesimi. Ortaya doğru dağınık bir şekilde tek tip veya “yapıştırılmış” bir görünüm kazandırmadan stil vermek için bir yapıcı veya doku macunu kullanırdım. ”

Yan Ayrılık

Düzgün ve zarif, yandan ayrılık, akıllı saç stillerinin tartışılmaz babasıdır, ancak sizinkinin yerinde olmasını sağlamak için biraz hazırlık gerekir.

Bir yandan ayırmak için saçınızı kestirmeden önce, Tabiat Ana ile işbirliği yapabilmek için saçınızın hangi yönde oturduğunu belirlemek için zaman ayırın. Cullen, “Saç çizginizin ön tarafındaki doğal büyüme şeklinize bakın – saçla çalışmak ona karşıdan daha iyidir, bu nedenle saçınızın doğal olarak hangi yöne doğru ittiğini görün ve saçınızı buna göre kesip şekillendirin,” diyor. “Saçakta biraz daha uzun bir uzunluk isteyin, ancak Peaky Blinders stilini tam anlamıyla taklit etmeye çok yakın küçük bir hata olduğu için yanlarda çok kısa olmamalıdır.”

Saçınızın nasıl kesileceğini etkileyeceğinden, berberiniz veya stilistinizle ayrılığınızın da ne kadar belirgin olmasını istediğinizi tartışmak iyi bir haykırış. Sırtınızı ve yanlarınızı sıkıca daraltarak, yan ayrımınız daha da keskin görünecektir. Ve eğer ayrılmanızın bu kısa, arka ve yan tarafların odak noktası olmasını istiyorsanız, sert bir ayrılığın tıraş edilmesini isteyin.

Nasıl Stil Yapılır

Bir ayrılığı şekillendirme şekliniz yüz şeklinize bağlıdır. Yüzünüz yuvarlaksa, temiz çizgileri yüzünüzle çelişkili görüneceğinden çok kaygan veya düz bir ayırma oluşturmaktan kaçının. Bunun yerine, bir saç kurutma makinesi düşünün ve saçınıza bir miktar fön uygulayın.

Cullen, ürün seçimi söz konusu olduğunda, parlak, kırmızı halıya layık bir yüzey elde etmek için balmumu gibi bir şeyi tarayın, diyor. Alternatif olarak, ıslak görünümün hayranı değilseniz, daha düşük bir parlaklık tanımlayan macun, aşırı stil sahibi veya yağlı görünmeden temiz görünecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
En iyi 10 erkek şampuanı sıralaması En iyi 10 erkek şampuanı sıralaması

Erkekler için en ucuz bakım şampuanları Orta fiyat kategorisindeki en iyi erkek şampuanları Kepek önleme için en iyi erkek şampuanları ...

En iyi erkek şampuan markaları En iyi erkek şampuan markaları

Harika saç isteyen erkekler için en iyi 15 şampuan Beyler, göz alıcı saçlar sadece bayanlar için değil, bu yüzden erkeklerin öne çıkma ...

Klasik Erkek Saç Modeli Klasik Erkek Saç Modeli

Çok Yönlü Bir Klasik Daha azının daha çok olduğunu söylüyorlar – ve en az çabayla güzel görünen saçlara gelince, Fransız mahsulün...

Şapka  Kelliğe Neden Olabilir Şapka Kelliğe Neden Olabilir

Bunu okuyarak şok olabilirsiniz. Ama bu gerçek. Araştırmacılar şapka takmanın kelliğe yol açabileceğini belirtiyorlar. Gerçek şu ki, ay...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/