En İyi Anında Tencerede Tavuk Çorbası Tarifi

Hazır Tavuklu Tavuk Çorbası
tavuklu şehriye çorba , sehriyeli tavuk corbasi , şehriyeli tavuk corbası , tavuk çorbası tarifi , tavuk çorbası tarifleri , tavuk corbasi tarifi , tavuklu çorba tarifleri , tavuk corba tarifi , tavuk corbasi tarif , bebeklere tavuklu çorba , tavuk suyu çorbası tarifi , tavuk suyu çorba tarifi , tavuk suyuna çorba tarifi , tavuklu çorba tarifi , bebekler için tavuk suyu çorba , kremali tavuk corbasi , bebek tavuk suyu çorba 6 aylık , hazir tavuk corbasi , tavuk suyu,

Christopher Testani

30 dakikada sıfırdan çorba yapın. Daha lezzetli Instant Pot tarifleri için Good Housekeeping’e göz atın Instant Pot® Yemek Kitabı.

Reklam – Aşağıda Okumaya Devam Edin

Kal / Servis:
305

Getiri:

6


porsiyon

Toplam zaman:

0

saatler

30

dakika
1

3- ila 3 1/2-lb tavuk, boyun dahil (sakatatları atın), derisi alınmış 2

büyük havuç, ikiye bölünmüş 2

kereviz sapları, ikiye bölünmüş artı kereviz yaprağı, servis için

Servis için kıyılmış dereotu

Bu içerik alışveriş modülü, üçüncü bir taraf tarafından oluşturulur ve sürdürülür ve bu sayfaya aktarılır. Bu ve benzeri içerik hakkında daha fazla bilgiyi web sitelerinde bulabilirsiniz.

  1. Tavuğu elektrikli düdüklü tencereye koyun; havuç, kereviz, soğan, sarımsak, defne yaprağı, maydanoz, 3/4 çay kaşığı tuz ve 6 su bardağı su ekleyin. Kapağı kilitleyin ve 15 dakika yüksek basınçta (12.0) pişirin. Basıncı boşaltmak için hızlı bırakma yöntemini kullanın, ardından kapağı açın. Tavuğu kaseye, havuçları ve kerevizi kesme tahtasına aktarın; soğumaya bırakın.
  2. Tencerede et suyunu ince gözlü elekten süzün, kalan katıları atın; tencereye geri aktarın, Sauté’ye basın ve karışımı kaynatın. Erişte ekleyin ve yumuşayana kadar 5-6 dakika pişirin. İptal’e basın.
  3. Bu arada, havuç ve kerevizi küçük parçalar halinde kesin ve tavuğu büyük parçalar halinde doğrayın, deri ve kemiklerini atın. Et suyuna karıştırın ve istenirse dereotu ve kereviz yaprakları serpilmiş çorba servis edin.

Beslenme Bilgileri (porsiyon başına): Yaklaşık 305 kalori, 16 gr yağ (4.5 gr doymuş), 28 gr protein, 345 mg sodyum, 11 gr karbonhidrat, 2 gr fiber

Neye ihtiyacınız olacak: Anında Pot (98 $, amazon.com)

Bu içerik üçüncü bir tarafça oluşturulur ve korunur ve kullanıcıların e-posta adreslerini sağlamalarına yardımcı olmak için bu sayfaya aktarılır. Bu ve benzeri içerik hakkında daha fazla bilgiyi piano.io adresinde bulabilirsiniz.

Reklam – Aşağıda Okumaya Devam Edin

Bir cevap yazın