En İyi Duvardan Duvara Halı

İş kazalarını önlemek ve çalışan stresini azaltmak, işletme ve şirket sahiplerinin en büyük endişelerinden biridir. Uygun önleme araçlarına sahip olmama nedeniyle hastalık izni maliyetlerini azaltmak ve davalardan kaçınmak her işletme sahibinin büyük düşmanı olabilir, duvardan duvara hali çünkü bu sektör için her yıl önemli bir gider anlamına gelir.

Duvardan Duvara Halı

En iyi korunma önlemi güvenliktir, güvenli olurken rahat bir çalışma yüzeyi sağlayan kaymaz zeminlere sahip olmak, özellikle uzun vadede zemin seviyesindeki kazaları ve stresi önlemek için en iyi çözümdür. zayıf dolaşım ve ekstremitelerin yorgunluğu ile ilgili meslek hastalıklarının görünümü.

Kaymayı ve uzun saatler boyunca ayakta durmanın günlük stresini önlemek için özel olarak tasarlanmış halı ve zeminlerin döşenmesi her şirket için en iyi seçenektir. İster restoran, ister fabrika. Uygun bir zemin, çalışanların verimliliğinde büyük bir fark yaratabilir, eğer rahat bir yüzeye sahiplerse, bu aynı zamanda onları stresten korurken yüksek güvenlik seviyesini korurken fark yaratabilecek bir avantajdır.

Bir restoran mutfağında, duvardan duvara halı dökülen sıvıları tahliye eden kaymaz bir yüzeye sahip değilsek, bir çalışanın kayması ve aynı anda başka bir kişiyi işe almanın uygunsuzluğuyla birlikte işten ayrılmaya neden olma olasılığı yüksektir. yaralı işçiye bakmamız gerektiğini.

Yoğun trafikli halılarla bir ofisin görünümünü geliştirin.

Birçok ofis, tesislerin günlük koşuşturmacasından dolayı eskimiş veya hasar görmüş halı veya yüzeylere sahiptir, bu yüzeylerin yenileriyle değiştirilmesi yakın zamana kadar pahalı bir işlemdi, ancak son yıllarda şaşırtıcı kalitede ve düşük maliyetli bir dizi ürün, hem satın almada hem de kurulumda yoğun trafikli halılardan veya modüler halılardan bahsediyoruz.

Modüler rulo halinde halı  modern stilleri ve yüklemek bile insanlar var, herhangi tarzınıza uygun ve bir ofiste harika görünecek renklere sahip olduğundan, mükemmel bir çözümdür onları onlar yüklemek için çok uygun olduğu gibi, evde ve aynı var ortak bir halı olarak bakım, bir alan hasar gördüğünde tüm yüzeyi değiştirmeye gerek kalmadan değiştirilebilir olması farkıyla.

Bu kilimlerin montajı çok kolaydır, rulo halinde gelmezler, birbirine bağlanabilen modüller halinde dağıtılır, herhangi bir yüzeye uyum sağlar, montajı hızlı ve kolaydır, ayrıca derzler bir kez fark edilmez. kurulur ve bir alanın bozulması durumunda yenisi ile değiştirilebilir, bu da bu dayanıklı sağlam kullanımın kullanım ömrünü uzatır, yatırımı çok daha amorti eder ve rakipsiz bir görünüm sağlar.

Web sitemizde bu kilimlerin geniş bir kataloğunu bulabilir   ve bu şekilde tarzımıza en uygun olanı seçebiliriz, renk yelpazesi de çok geniştir, desenleri ve farklı renkleri karıştırır, halılarda olmayan bir şey. Ayrıca kurulumu çok basit olduğu için diğer alternatiflere göre tasarruf anlamına gelebilir.

Kurumsal binalar, havaalanı bekleme salonları ve koridorlar, oteller, kumarhaneler, oyun salonları, her büyüklükteki restoran ve ofisler, banka şubeleri ve diğer ticari şubeler, zemininizi kaplamak için duvardan duvara modüler rulo halı gerektiren alanlardan sadece birkaçıdır. kullanıcılara daha konforlu bir alan sunar.

Modüler kilim seçerken sadece tasarım değil, aynı zamanda üretim özelliklerini ve dayanıklılığını da görmek gerekir, Trendy durumunda modüler kilimlerimiz sürgülü mobilyalara dayanıklıdır, elektrik iletmez ve yanıcı değildir, Bu, bunları kullanırken büyük bir güvenlik artısı oluşturur.

Ayrıca modüler  rulo halılarımız , tüm gün ve gece boyunca insanların yoğun trafiğine dayanır, yıllarca ve yıllarca mükemmel durumda kalır. Trendy modüler kilimlerin bir başka büyük özelliği de , herhangi bir yeri halılarken, bir bölümün hasar görmesi durumunda, halının tamamını değil, yalnızca ilgili blok veya blokları değiştirmeniz gerekeceğini, bu da iş ortamlarında büyük bir maliyet tasarrufu anlamına gelir. bakım.