En İyi Erkekler Kombinasyonları

Terziliklerinden en iyi şekilde yararlanmayı seven erkekler için kutsal kâse, ayrı ceketler ve pantolonları birleştiren – sadece mevcut bir takım elbise rotasyonuna yeni bir soluk getirmekle kalmaz, aynı zamanda akıllı, rahat veya resmi bir zenginlik yaratmanıza da olanak tanır görünüyor.

Yine de, herkes iki farklı giysiyi bir araya getirebilse de, en iyi renk ve kumaş kombinasyonlarını elde etmek için biraz düşünmek gerekir, özellikle de terzilik kuralları şu anda olduğu gibi değişiyorken. Başarılı olmanızı sağlamak için, işte erkeklerin çoğunun halihazırda gardırobunda bulunan parçaları kullanan yedi güvenli ayrılık eşleştirmesi var.

Gri Ceket + Lacivert Pantolon

Brooks KardeşlerBrooks Kardeşler

Erkeklerin kullanabileceği en zamansız kombinasyonlardan biri olan, lacivert pantolonla takım haline getirilmiş gri blazer, terzi cennetinde yapılan bir maçtır. Ofiste ya da hafta sonları içkiler için giyilen maskülen tonlardan oluşan bu etiket ekibi, her zaman kendinden emin ve şık görünmenizi sağlayacak.

Lacivert pantolonlu gri bir ceket önermemize rağmen, bu kombinasyonun tam tersi için de işe yaradığını belirtmekte fayda var – repertuarınıza eklemek için iki tane giyilebilir kıyafet sunuyor.

Görünümü tamamlamak için, berrak beyaz bir gömlek, nötr kravat ve ofis için siyah bağcıklar gibi diğer kapsül gardıropları kullanın, diğer yarısıyla yemek için baskılı bir tişört ve mokasen veya spor ayakkabılara geçin.

Anahtar Parçalar

topman Grey Marl Slim Fit Suit Jacket - click to buy reiss HOPE MODERN FIT TRAVEL BLAZER - click to buy mango Regular-fit chino trousers - click to buy HUGO BOSS Navy Slim-Fit Trousers - click to buy

Siyah Ceket + Gri Pantolon

Zara terziliğiZara

Şık ve abartısız görünmeyi sevenler için en iyisi, siyah ve gri – gömlek veya boyun ve ayakkabılarla birleştirildiğinde – hayatın daha resmi ortamları için ideal kombinasyon. Monokrom ayrımlar toplantı odasının görüntülerini çağrıştırsa da, birkaç değişiklik yapın ve iş dışında keskin bir hafta sonu görünümü elde edin.

Dışarıda meraklı geceler için mükemmel, bir polo gömlek veya hafif örgü için kravattan kurtulmayı veya gömleği tamamen alt etmeyi deneyin ve daha rahat sporcular için akıllı ayakkabıları değiştirin.

Gri ve lacivert eşleştirmede olduğu gibi, bu kombinasyon da her iki yönde de çalışır. Gri bir ceket ve siyah pantolon tercih edin, sonuç aynı derecede etkili olacaktır.

Anahtar Parçalar

Siyah blazer ve gri pantolon kıyafetler

topman Black Slim Suit Jacket - click to buy reiss HOPE MODERN FIT TRAVEL BLAZER - click to buy uniqlo WOOL SLIM FIT STRETCH FLAT FRONT TROUSERS - click to buy suitsupply GREY BRESCIA TROUSERS - click to buy

Yapılandırılmamış Ceket + Pileli Pantolon

Mango AdamMango Adam

Ofis için yeterince akıllı olan rahat katman, bundan daha kolay veya daha rahat olamaz. Temeller resmidir, ancak daha yumuşak malzemeler ve daha rahat, iş saatlerinden mutlu saatlere yumuşak bir geçiş için görünümü düzensiz hale getirir.

Üstte, her zamanki dolgusu olmayan bir ceket arayın. Bu, omuz üzerinde ve vücudunuzda daha yumuşak bir örtü sağlar. Yama cepleri, şal yakaları ve çalışma manşetleri, pamuklu dimi, yün karışımları, jarse veya yumuşak kot gibi daha geniş bir malzeme yelpazesi gibi işleri rahat tutar.

Sorunsuz renkler bu düette en iyi sonucu verir, bu nedenle çinolar için gri, bej, mavi ve siyaha bağlı kalın. Bu listedeki diğer eşleştirmelerden kombinasyonlar ödünç alın veya bej, kahverengi ve beyaz tonları ile tonlama yapın. Son olarak, bir çift minimalist eğitmen veya düşük kaliteli mokasenle smart-casual ortamını güçlendirin. Kolay.

Anahtar Parçalar

Blazer ve pileli pantolon

mango unstructured blazer - click to buy j.crew Ludlow Slim-fit unstructured suit jacket - click to buy M&S COLLECTION Regular Fit Single Pleated Trousers - click to buy BEAMS F Brown Slim-Fit Pleated Suit Trousers - click to buy

Günlük Ceket + Geniş Bacak Pantolon

ZaraZara

Terzilik mutlaka ‘blazer ve pantolon’ anlamına gelmez. Officey üst yarısını değiştirebilir ve bunun yerine bir angarya ceketi ile gidebilirsiniz – bir görünümün resmiyetini anında azaltır, ancak özellikle uygun şekilde şık bir pantolonla eşleştirildiğinde, yine de zarif kalır.

Yine bu görünümle hedeflediğimiz pantolonlar ile normal takım pantolonlarınız arasında bir fark var. İkincisi, çoğu zaman akıllı ama sıkıcı kamgarn bir yünden yapılır ve ölçmek için yapılmış bir şey ya da tasarımcı için tasarlamazsanız, uyum cansız olacaktır.

Bunun yerine, bu kombo için daha geniş kesimlere bakın – dalgalanmayı kastetmiyoruz, ancak uylukta bolca yer olmalı ve etek ucuna doğru hafif bir incelme ile. Biraz iş kıyafeti, biraz orta yüzyıl modern. Ve çok çok havalı.

Anahtar Parçalar

Günlük ceketler ve geniş pantolonlar

Universal works Bakers Chore Jacket - click to buy FOLK Cotton-Twill Chore Jacket - click to buy SEFR Charcoal Wide-Leg Cotton Trousers - click to buy UNIQLO U RELAXED WIDE FIT TAPERED TROUSERS - click to buy

Dokulu Mavi Ceket + Pantolon

BoggiBoggi

Ayrı renkler, üstte ve altta ayrı renkler anlamına gelmek zorunda değildir. Takım elbisenizi karıştırmış gibi görünmeden benzer tonlarda bir ceket ve pantolon eşleştirmeniz tamamen mümkün. Griler işe yarayabilir, ancak mavi tonlama yaparken en güvenli renk seçeneğidir.

Akılda tutulması gereken tek kural, üst ve alt vücut arasında bir nokta fark olduğundan emin olmaktır. Bu, renkli olarak göze çarpan bir vites değişimi olabilir: lacivert çinolu petrol mavisi bir ceket veya gök mavisi pantolon üzerinde bir lacivert ceket. Alternatif olarak, tonları benzer tutabilir ancak malzemeye biraz farklılık katabilirsiniz. Ceket üzerinde çapraz çizgi deseni veya tamamen farklı bir kumaş deneyin.

Görünümü bitirmek için beyaz bir gömlekle (daha akıllı durumlar için bir kravat ekleyerek) biraz kontrast getirin veya ceketin altında tamamlayıcı mavi bir gömlekle gündelik elbiseye yapıştırın. Allez les bleus.

Anahtar Parçalar

Dokulu ceketler ve pantolonlar

suitsupply HAVANA BLUE JACKET - click to buy M&S COLLECTION Blue Textured Tailored Jacket - click to buy suitsupply LIGHT BROWN BRENTWOOD TROUSERS - click to buy topman Navy Textured Skinny Fit Suit Trousers - click to buy

İş Gömlek + Eşleşen Pantolon

Evrensel ÇalışmalarEvrensel Çalışmalar

Terzi trendlerinin geçtiğimiz yıl içinde kıyafeti nasıl değiştirdiğini ve şu anda nasıl giyilebileceğini tartıştık. Giderek daha popüler hale gelen yeni erkek giyim hareketlerinden biri ‘yeni takım elbise’; aynı kumaştan yapılmış iki giysi – örneğin bir üst gömlek ve pantolon. Bunlar hala ayrı gibi davranıyor ve muhtemelen onları kendi başlarına daha sık taktığınızı göreceksiniz, ancak bir araya getirildiğinde iyi görünmenin daha kolay bir yolu yoktur.

Bunu düşün. Takım elbise giymenin zevklerinden biri ne kadar kolay olmasıdır – iki eşleşen parça, birkaç aksesuar atarsınız ve gitmekte fayda var. Aynısı burada da geçerlidir, ancak tipik olarak terzilikle ilişkilendirilen tıkanıklıkların hiçbiri yoktur.

Pek çok marka şimdi bunu gerçeğe dönüştürüyor, özellikle de A Day’s March, Universal Works ve Folk gibi iş kıyafetlerinde masa olanlar. Fırçalanmış pamuk veya yün dimi gibi kumaşlar arayın ve maksimum çok yönlülük için lacivert veya odun kömürü hedefleyin – her iki parça da neredeyse gardırobunuzdaki diğer tüm giysilerle uyumludur.

Anahtar Parçalar

İş gömlek ve gömlek pantolonları

a days march utility shirt - click to buy Hanon Worker Shirt - click to buy J.CREW Black 484 Slim-Fit Twill Chinos - click to buy OLIVER SPENCER DRAWSTRING TROUSER - click to buy

Kalın Ceket + Beyaz Pantolon

ReissReiss

Beyaz pantolon içeren herhangi bir kıyafet oldukça cüretkârdır ve bu yaza hazır ayrılık kombinleri de farklı değildir.

Ekose desenli veya gök mavisi veya yeşil gibi koyu bir renkte bir blazer seçerek Riviera stiline çığlık atın ve nerede ikamet ederseniz edin, sofistike bir görünüm için beyaz kot pantolon veya pantolonla birlikte kullanın.

Unutulmaz bir kıyafet oluşturmak için pantolonun eteklerini birkaç kez kıvırın ve tatilde dışarıda bir akşam geçirmek için espadril ve tişörtle çorapsız olun ya da bir yaz düğün töreni için açık yakalı bir gömlek ve mokasen deneyin.

Ten renginiz ceketinizin rengini etkilemelidir. Koyu veya zeytin tenli olanlar için, herhangi bir renk, birincil veya pastel arasından seçiminizi yapmakta hemen hemen özgürsünüz. Açık tenliyseniz, solgun görünmekten kaçınmak için biraz daha koyu bir ton tercih etmek en iyisidir – koyu kırmızı veya petrol mavisi düşünün.

Kot pantolon veya pantolonun uyumu da çok önemlidir. Tarzınızı en üst düzeye çıkarmak (ve biraz hava akışına izin vermek için), sıska kesimler yerine ince kesimler tercih edin ve kıtasal kuzenlerimizin çok iyi çıkardığı zahmetsiz şıklık hissini yakalayacaksınız.

Anahtar Parçalar

Blazer beyaz pantolon

suitsupply HAVANA LIGHT BLUE JACKET - click to buy reiss RICHIE TEXTURED SINGLE BREASTED BLAZER - click to buy suitsupply WHITE PORTO TROUSERS - click to buy CANALI Slim-Fit Stretch-Cotton Twill Chinos - click to buy

Bir cevap yazın