Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

En iyi yabancı doktorlar ve maliyetlerle Türkiye’de saç ekimi deneyimi

Saç ekiminin sadece erkeklere uygun olduğu söylentilerine kapılmayın, artık ince saç problemlerinizden kalıcı olarak kurtulabilir ve saç köklerini kolayca ekebilirsiniz ve sonucundan emin olmak için sizlere bahsedeceğiz. Türkiye’de saç ekimi deneyimi Birden fazla kadının konuya güvenmesi ve deneyi denetlemesi için; Sorununuzun bitmesine izin verin ve güzelliğinize eskisinden daha fazla bakmaya başlayın. Bu konu içerir … […]

22 Aralık 2020 - 23:55 'de eklendi ve 53 kez görüntülendi. A+A-

En iyi yabancı doktorlar ve maliyetlerle Türkiye’de saç ekimi deneyimi

Saç ekiminin sadece erkeklere uygun olduğu söylentilerine kapılmayın, artık ince saç problemlerinizden kalıcı olarak kurtulabilir ve saç köklerini kolayca ekebilirsiniz ve sonucundan emin olmak için sizlere bahsedeceğiz. Türkiye’de saç ekimi deneyimi Birden fazla kadının konuya güvenmesi ve deneyi denetlemesi için; Sorununuzun bitmesine izin verin ve güzelliğinize eskisinden daha fazla bakmaya başlayın.

Bu konu içerir …

En iyi doktorlar ve maliyetlerle Türkiye’de saç ekimi deneyimi

Erkekler ve kadınlar için saç ekimi deneyleri sayısızdır ve her yıl yüksek oranda gerçekleşmektedir ve dünyanın en büyük kozmetik merkezleri ve hastanelerinin küresel istatistiklerine göre saç ekiminin yıllık olarak yapılan en kozmetik işlemlerden biri olduğu doğrulanmıştır.

Dünyada sayıları on binleri aşan ve her yıl plastik cerrahi alanında yapılan istatistiklerin dikkatini çeken, kadın ve erkeğin neye önem verdiğini bilen Türkiye, saç ekimi yaptırmak için birçok kadın ve erkeğin başvurduğu ülkelerin başında geliyor.

Saç ekimi ve saç köklerinde uzmanlaşan en yüksek doktor kategorisinin bulunduğunu bilen doktorların en önemlisi İstanbul’da saç ekimi amacı ile Türkiye’ye gelenlerin varış noktası olan Dr.Ali Karahan, ister kadınlar için alın ve ön bölge, ister sakal ve erkekler için ön bölge olsun.

Türkiye’de en lüks klinik ve güzellik merkezlerinde bulunan bir dizi yabancı doktorun yanı sıra, İstanbul’da saç ekimi yaptıranların tahtında kozmetik doktoru Ali Karahan kalmaktadır.

Saç ekimi, ister erkek ister kadın olsun, şeklini değiştiren ve sahibini çok rahatsız eden öndeki kel lekelerden kurtulmak için pek çok kişinin başvurduğu plastik ameliyatlardan biridir, ancak bu operasyonu yapmak isteyen ancak yapamayan binlerce kişi için zaman engeli, tam anestezi ve maliyetler mevcuttur. .

Ayrıca okuyun: Resimleri olan kadınlar için saç ekimi ve bu konuda bilmeniz gereken her şey

Ek olarak, operasyon süresi altı ila sekiz saat arasında değişebilir. Çünkü saç kökleri başın alt tarafından alınarak ön tarafa ekilir, ekim sürecini takip eden aylarda, altı aydan yaklaşık bir yıla kadar kademeli olarak ortaya çıkan sonuçlar ile.

Ve çok yüksek kellik oranına sahip olanlar veya az sayıda saçı olanlar var bu yüzden tekrar operasyona girmek ve diğer foliküllerin tamamen var olan boşlukları ve kel bölgeleri tamamen doldurmak için ekilmesi gerekiyor.

Bazılarının korktuğu genel anestezinin yanı sıra, kimisi için çok pahalı olan operasyonun maliyetleri de var, 2000 dolar arasında değişiyor ve beş bin dolara ulaşabiliyor, fiyatlar yere, ülkeye, plastik cerrahi kliniğine, kullanılan işleme ve kullanılan tekniklere göre değişiyor, eski yöntem ya da teknoloji. Modern toplama.

Türkiye’de ilk saç ekimi deneyimi

Bugün bizimle ilk deneyimimiz, saçın ön kısmındaki saç seyrelmesi problemi ve ön saçın ortasında belirgin farklılıkların ortaya çıkması ve saçta yine saç çıkmaması nedeniyle yorulmuş 40 yaşında olan Suudi Arabistan Krallığı vatandaşı içindir.

Dünyanın dört bir yanındaki modern saç ekim tekniklerini ve güzellik kliniklerinin yerlerini aramaya başladım ve en güvenilir olanı, kaç foliküle sahip olup olmadığını öğrenmek için kafasından ister arka ister önden röntgen isteyen uzman bir dermatologda muayene yapmak için Suudi başkenti Riyad’a gittim.

Saç ekimi tecrübesinin, saç köklerinin zayıf olduğu ve ilk seansta çok fazla saç üretmediği bir seansta birden fazla seans sürebileceğini bilerek, büyük olasılıkla bayan ile krallıktaki kozmetik klinikleri arasındaki anlaşmazlık noktası eski tekniğin bir hat açılarak saç ekiminde kullanılmasıdır. Başın arkasında ve modern teknolojiyi kullanmamak, ekstraksiyon tekniği.

Bu nedenle, bayan internette ünlü doktorların tanınmış web sitelerinde deneyler aramaya ve FUE tekniği hakkında daha fazla bilgi edinmeye başladı, güvenli ve sonuçları eski teknolojiden daha güvenilir mi, değil mi? Burada kendisini ikna eden cevaplar aldı ve saç ekiminde en profesyonel doktorlardan biri olduğunu öğrendikten sonra Dr.Ali Karahan yönetimine yazmaya başladı.

Ve sorununu dile getirmeye ve başının önden ve arkadan resimlerini göndermeye başladı ve seans sayısından neye ihtiyacı olduğunu öğrendi ve iki seansa ihtiyacı vardı, sonra maliyetlerin uçakla 2.500 dolar, iki gün konaklama ve İstanbul’da beş yıldızlı bir otelde tam hizmet olduğunu söyledi.

Gitti ve her şeyin yolunda gittiğini, işlerin ahlaki ve sofistike olduğunu, bunun keyifli bir konaklama olduğunu, ameliyata hazırlık için kan örneği alıp basınç ölçtüğünü ve yaklaşık on bin kıl filizlenen başın arkasından 3 bin greft alındığını belirtti.

Ameliyattan önce onu kontrol etmek için girdiğinde doktorla görüştü ve alın bölgesini küçültmek için ön saç ekim imkanı olup olmadığını sordu ancak doktor, kendi durumunda bunun mümkün olmadığını ve bunun normal olmadığını ve aynı zamanda çok sayıda saç kökü, zaman ve çaba gerektireceğini belirtti.

Ameliyat başladı ve anestezi uzmanı ve hemşirelerle birlikte katılan Dr.Ali Karahan, ameliyat süresinin yaklaşık altı saat sürdüğünü ve doktorun onu hiç terk etmediğini, daha önce planlanan ve planlananlara göre ameliyatın tüm detaylarını yaptığını söyledi.

Ve sürecin adımları şöyleydi:

 • Kadının tansiyonu ölçülür ve her şey yolunda ve operasyon sırasında komplikasyona neden olacak hiçbir şey yoktur.
 • Operasyon odasına girin.
 • Arka kıl traş edilir.
 • Bayana genel anestezi verilir.
 • Doldurma yapılır.
 • Kanallar kesilir ve açılır.
 • Daha sonra saçların çimlenmesi gereken yerlere saç kökleri ekilir.
 • Operasyon sona erdi ve ardından kadın dışarı çıkıp dinlenmek için onu odaya götürdü.

Doktor ona kafasını kaşımamak ve saç bandını gevşetmemek gibi bir takım tavsiyeler ve operasyonun başarısı için diğer önemli tavsiyeler ve ikinci gün gazlı bez çıkarıldı ve bundan sonra konuyu tek başınıza tekrarlamanız için alacağınız bir CD’de anlatılan bir videoda anlatılan kafayı belli bir şekilde yıkamaya başladılar.

Bayan ayrıca, anestezinin veya anestezinin etkisinin üçüncü günün gelişiyle azalmaya başladığını, kafadaki ağrı ve kaşınmanın can sıkıcı olmaya başladığını, ancak kökleri dışarı çekmemek için kafasına dokunamadığını, çok rahatsız olduğunu ve başın yıkanmasının da yorulduğunu, başlangıçta bu durumların kendisini çok rahatsız ettiğini belirtti.

Yaklaşık iki hafta boyunca kullanılmaya devam edecek, kafasına sert bir şekilde dokunmayan ve üzerine şapka, peçe veya başka bir şey sürmeyen bazı saç yıkama kremlerinin olduğunu ve bir ay sonra vitamin ve spreylerin kullanıldığını ancak isteğe bağlı ve zorunlu olmadıklarını da belirttim.

Başın arkasındaki bölgeye alternatif olarak vücudun bir bölgesinden saç almasını istediğini bilerek, ikinci seansının saç ekimi sürecini tamamlamak için altı ay sonra planlandığını, ancak doktorun sonuçların daha düşük ve daha yüksek maliyetli olacağını ve garanti edilemeyeceğini söyledi.

Türkiye’deki ikinci saç ekimi deneyimi

İkinci deneyim, çocukluğundan beri alın bölgesini genişletme, saçları geri çekme ve alnın üst bölgesindeki tam boşluktan dolayı estetik görünümü uygunsuz kılan elli yaşındaki yabancı bir kadındı.

Bu problem onu ​​çok endişelendirdi ve frontal bölgede enjeksiyon ve saç ekimi için modern teknikler uyguladı ama boşuna kaldı ve elli yaşına gelene kadar hiç rızasını alamadı ve tek çözümünün ön saç ekimi olduğunu anladı.

Saç ekiminin sadece erkekler için olduğunu düşünmüş olabilir ama kadınlara da uygun olduğunu ve çok olumlu sonuçlar verdiğini geç öğrendi, saç ekimi gibi saç ekiminde kullanılan modern teknikleri öğrenmek için internette güvenilir siteler üzerinden araştırma yapmaya başladı.

Konuyla ilgili çok araştırdım, danıştım, ardından kendisine teşekkür edenlerin ve uzman doktorlarının güvendiğini gördüğüm “Acetana Kliniği” ne yerleştim, o da orta kafa bölgesinde kellik sorunu yaşayan oğluyla Türkiye kliniğine gitti.

Ayrıca okuyun: Türkiye’de kaş ekimi Tüm operasyonun detayları ve maliyeti

Oğluyla söylentiler yapmaya başladılar ve doktorlar durumuna karar verdi ve problemini ortadan kaldırmak için üst alnına 9.000 saç teli ekmesi için 2500 saç kökü ekmesi gerektiğine karar verdi ve operasyon modern ekstraksiyon teknolojisi ile yapılacak.

Ve oğlunun 4 bin greft ekmesi gerekecek, operasyon altı saatten fazla sürdü ve yaklaşık 8 saate ulaştı, vakasını ve oğlunu inceleyen ve merkezin temizliğini teyit eden doktor ekibini övdü ve bunun harika bir deneyim olduğunu, aldığı rakibin mükemmel olduğunu ve oğlunun problemini çözdüğünü söyledi.

Getirme tekniği olan modern teknolojinin, uzman doktorların kendisinin ve oğlunun deneyiminde söylediklerine ve gördüklerine göre farklı ve sonuçlarının daha garantili olduğunu, hijyen, profesyonellik ve kalite düzeyinin kliniğin web sitelerinde aldığı önerilerden daha belirgin olduğunu belirtti.

Kendisi ve oğlu için çok büyük bir indirim olduğunu teyit ederek, kendisi ve oğlu için yapılan operasyon, onlar için İstanbul’daki otelde konaklama, havalimanına gidiş-dönüş transferleri dahil üç bin dolar (3000 dolar) tutarındaydı ve sadece bilet uçmak zorunda kaldılar.

Türkiye’de saç ekiminin üçüncü deneyimi

Bugün bizimle olan üçüncü deneyime gelince, saç seyrelmesi ve sık saç dökülmesini tedavi etmenin yollarını aramaya çok erken başlayan kırk yaşındaki İngiliz bayanın anlattığı, yaşı ilerledikçe saç dökülmesi ve kellik odakları arttı, görünüşü ve dişiliği ile orantılı olmayan. .

Saçlar zamanla kadınlar için ne kadar önemli ve yaş farkına bakılmaksızın başın taç ve süslemesidir ve bu, tüm modern teknikleri kullandığını doğrulayan İngiliz kadın tarafından açıklanmıştır, ancak onu rahatsız eden sonuçların devam etmesi için enjeksiyona veya tedaviye devam etme ihtiyacıydı.

Onu en çok rahatsız eden, sonuçların çabuk bitmesi ve bu da onu sonuç veren bir saç ekimi sürecini düşünmeye sevk etti, sonucun ameliyattan sonra 6 aya kadar gecikebileceğini, ancak bunun ebedi sonucu kolayca üstesinden gelinebilecek ve sorunsuz bir şekilde zorluklar çıkardı.

Ayrıca okuyun: Saçınızı en iyi ilaçlı ve doğal saç uzatma şampuanı ile şımartın

Kadın, İstanbul’un ünlü Ortaköy sahiline yakın Bekçaş adlı bölgede bulunan Sağlık ve Güzellik Merkezi ile temasa geçti ve kendisi için ameliyatı yapacak olan doktor Khadija ile tanıştı ve ameliyatı, planını ve kararnamesini kendisine anlatmak için tıp tercümanı olan merkez tercümanı ile iletişime geçti. .

Ön ve arka donör saç bölgesi için gerekli söylentileri yaptıktan sonra, arka manganez bölgesinin mükemmel durumda olduğunu ve alnının ön ve yan bölgelerinde yaşamı boyunca muzdarip olduğu 9 bin saç teli elde etmek için 300 greft ekmesi gerektiği konusunda güvence verdiler.

İngiliz kadın, tüm detayları ve beklenen sonuçları bilip, sadece bir seansa ihtiyacı olduğunu ve hastanede yapılan operasyon ve hizmetler ile hastanenin yanında yer alan ve merkeze transfer sürecini büyük ölçüde kolaylaştıran otelde kalış tutarının 2000 dolara ulaştığını bildikten sonra operasyona girdi.

Bayan, anlaşmanın sofistike, büyük bir ayrıcalık ve profesyonellikle yapıldığını, operasyon sonrası takibin ve tavsiyelerin önemli olduğunu ve hepsini takip ettiğini, ayrıca İngiltere’ye döndükten sonra merkezden bir yetkili, sonuçlar ortaya çıkıncaya kadar takip ettiğini, çok memnun olduğunu ve denemek isteyenler için harika bir deneyim olduğunu belirtti. .

Saç ekimi sonrası önemli tavsiyeler

Daha önceki deneyim sahiplerinin bahsettiği, ameliyatı kendileri için yapan doktorların bahsettiği bazı ipuçları var ve bunlar şöyle:

 • Asla güneşe maruz kalmayın.
 • Başınızı öne eğmeyin.
 • Kafayı çizmekten veya dokunmaktan kaçının. Operasyon sonrasında kökler kalıcı olarak sabitlenmediği için sizinle birlikte görülebilir.
 • Başınıza vurmamaya veya sarsılmamaya dikkat edin.
 • Ameliyattan sonra birkaç gün doktorun sizin için yapacağı bir saç bandına yapıştırın. Çünkü tümörü daha yükseğe hapseder ve yüz bölgesine ulaşmasını engeller.
 • Kafada şişlik ve şişlik olacak merak etmeyin, çabuk geçecektir.
 • Operasyondan hemen sonra saçlar çıkmaz ancak saçların doğal görünmesi ve doğal bir şekilde uzaması birkaç ayı bulur.
 • Her gün bol su iç.

Halihazırda bir saç ekimi geçirmişseniz, saç ekimindeki deneyiminizi başkalarına fayda sağlamak için paylaşabilir ve bize ziyaret etmeye başladığınız merkezi ve aldığınız öneriler neler, deneyim iyi ve sonuçlar tatmin edici miydi, değil mi hatırlatabilirsiniz? Ayrıca sizin için nakli gerçekleştiren seçkin doktorun adını da paylaşın.

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Rinoplasti Ameliyatın tüm detayları için kapsamlı bir dosya Rinoplasti Ameliyatın tüm detayları için...

Rinoplasti ameliyatları Pek çok kadının ya deformiteleri tedavi etmek ya da film yıldızlarını andıran daha çekici bir görünüm elde etme...

Diş teli olmadan lazer, kaplama, zirkon ve diş plastik cerrahi Diş teli olmadan lazer, kaplama, zirkon ...

Dental plastik cerrahi Dişleri ile sağlık problemi yaşayan kişiler, dişlerin güzelliğini korumak veya güzelleştirmek ile ilgili operasy...

Sabit ve hareketli dental armatürler ve farklı tipte dental armatürler Sabit ve hareketli dental armatürler ve ...

Ağzınıza herhangi bir darbeye maruz kaldığınızda, bu bazı dişlerin kırılmasına ve bazı dişlerin çekilmesine neden olabilir, ancak çıkar...

Lazer dudak desteği .. Tüm prosedürler ve fiyatlar hakkında bilgi edinin Lazer dudak desteği .. Tüm prosedürler v...

Dudakların güzelliğinin belirtilerinden biri de pembe olmalarıdır ancak genetik faktörler ve ırk ve kökenle ilgili bazı faktörler neden...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/