En son 2017 gelinin oje trendleri Instagram’da

 • 123rf Galyna Tymonko

  Düğün randevunuz yakında mı geliyor? Instagram’daki en son oje trendlerine göz atın!

  Gelin oje trendleri her mevsimde yenileniyor ve beyaz gelin ojesinin ana renklerinden biri olmaya devam etse de son dönemlerde kızlar çeşitli tasarımlarla funky ve daha cesur renkler kullanmaya yöneliyor. Bunlar arasında mermer boya ve parıltı, parıltılı boncuklar, kristaller ve akrilik çiçeklerin kullanımı bulunur. İster sade tasarımları ister karmaşık detayları tercih edin, bazı basit malzeme ve araçlarla kendi düğün oje tasarımınızı oluşturabilirsiniz.

  İşte Instagram’daki en son damat oje trendlerinin bir listesi.

 • Tonları gelin ojesinde karıştırın

  Pek çok kız, beyazın tekdüzeliğini kırmak için gelin ojesinde birden fazla sınıf kullanmayı tercih ediyor.

  Yalnızca beyaz oje kullanmak çok geleneksel görünebilir, bu nedenle farklı görünümler tercih ediyorsanız, beyazla birlikte nude pembe, açık bej, açık gri veya pastel tonlar gibi diğer renkleri de kullanabilirsiniz. Parıltılı ve parlak loblar veya kristaller, ojenize ayırt edici bir parlaklık ve zarif bir görünüm kazandıracaktır. Dereceleri yatay, çapraz olarak uygulayabilir veya hatta Umbrian tekniğinde olduğu gibi karıştırabilirsiniz.

 • Düğün ojesinde pembe derecesi

  Gelinliklerde veya ojede çıplak pembenin tonu, 2018’in en popüler tonudur.

  Pembe tonu, düğün ojeleri için ideal bir zemin oluştururken, düğün atmosferine uygun ışıltılı ve yumuşak feminen rengi sayesinde hiçbir tasarım olmadan ojeye yetebileceğiniz tonlardan biridir. Modern tasarımları tercih ediyorsanız, her parmak için farklı bir tasarım seçebilir, örneğin tırnakların uzunluğu boyunca veya tırnakların dibine parıltı uygulamak gibi, ayrıca düğün gününüzde farklı ve alışılmadık bir oje elde etmek için parmak uçlarına yapışkan kristaller ekleyebilirsiniz.

 • Oje üzerine cümle yazmak

  Düğün gününüz için farklı bir oje tasarımı arıyorsanız en sevdiğiniz kelimelerden bazılarını ojeye uygulayabilirsiniz.

  Romantik ve alışılmadık bir şekilde, Aşk, Gelin, Mutlu gibi bazı kelimeleri deneyebilirsiniz veya hatta sizin ve eşinizin adının baş harflerini boyanın temelinden farklı bir dereceye kadar deneyebilirsiniz. Ayrıca parmaklarınızdan birine en sevdiğiniz sözcüklerle çiçek, çizgi veya şekil çizebilirsiniz. Tasarımı daha net göstermeye yardımcı olmak için kelimeleri boyaya göre tasarlamayı tercih ediyorsanız beyaz ideal bir temeldir.

 • Gelin ojesinin bej ve altın tonları

  Bej ve altın oje tonları, kırık beyaz ve altın renkli gelinlikler için mükemmeldir.

  Bazıları geleneksel ve klasik tarzda olduğu için düğün gününde beyaz gelinlik giymeyi tercih etmiyor. Gelinliklerdeki bej, kırık beyaz ve altın tonları kendi ışıltısını taşır, bu tonları seçerken bej veya kirli beyaz gibi parıltılı ve altın loblu uygun derecelerde oje ile koordine edin ve isteğinize göre her parmak için bir tasarım veya tüm tırnaklar için bir tasarım seçebilirsiniz.

 • Fransız oje

  Fransız oje trendi uzun zaman önce ortaya çıksa da düğün maniküründe hala birçok kız için tercih edilen bir seçimdir.

  Fransız ojesinin kolay sürülmesi, yumuşak ve feminen olması onu yıllardır düğün manikürlerinde tercih edilen tercih haline getirmiştir. Fransız ojesine farklı bir görünüm kazandırmak için dantel çiçekleri kullanabilir ve oje veya tutkalla yapıştırabilir veya parmaklarınızdan birine birkaç kristal veya basit çizimler ekleyebilirsiniz. Ayrıca geleneksel beyaz ve şeffaf Fransız ojesini uygulayabilir veya diğer favori tonlarınızı kullanabilirsiniz.