En son 2018 yatak odası dekorasyonu


önceki
Sonraki

 • 123rf Petro Kuprynenko

  Yeni yıl yaklaşırken, en yeni yatak odası trendlerini ve 2018 için dekorasyon trendlerinde yenilikleri keşfedin!

  Günün derdinden rahatladığınız ve yatmadan önce en sevdiğiniz kitabı okuduğunuz yatak odası, kendinizi rahat hissetmenizi sağlayan yerdir, bu nedenle dekoratörler, yatak odasını zevkinize göre koordine etmenizi, günlük hayatın koşuşturmacasından kendi sığınağınızı almanızı tavsiye eder. 2018 dekorasyonlarının çoğu sadelik tarzına yöneliyor veya daha az dekorasyona ve nötr renklere dayanan ve oda alanını göstermeye odaklanan, rahatlık hissi veren ve stresi ortadan kaldıran Minimalizm olarak biliniyor. Yatak odalarındaki kapitone yatak ve deri mobilya gibi bazı trendler Yeni Yıl’da hala yarışıyor.

  2018 için en yeni yatak odası trendlerini keşfedin.

 • Yatak odalarında tavan süsleri

  123rf richmanstudio

  Yatak odalarındaki tavan dekorunu koordine etmeye özen göstermek size odanın farklı ve farklı bir görünümünü verecektir.

  Alçı, ahşap, vitray ve diğerleri gibi farklı malzemelerden olsun, yatak odaları için tavan dekorasyonunda birçok seçenek vardır. Yatağın arka planından uzanan tavan, odanın cephesini uyumlu ve farklı kılan unsurlardan biridir. Yatağın yanındaki yastıklı koltuk, yatak odası dekorunun temel unsurudur ve harika görünümünün yanı sıra, en sevdiğiniz filmi izlemek için dinlenmek ve oturmak için eşsiz bir yer sağlar. Aydınlatma üniteleri ise karmaşık detaylar veya şekiller içermeyen modern, büyük boyutlu parçalara yöneliktir.

 • Yatak odalarında canlı renkler

  123rf Paolo De Santis

  Yatak odası renk paletleri artık siyah, beyaz veya doğal ahşap tonlarıyla sınırlı değil, aksine yeni trendler modern yatak odaları için canlı renkler kullanma eğilimindedir.

  Pantone, 2017 için Pantone tonu olarak yeşil tonu seçti ve bu renk hala popüler bir renk ve iç mimarlar, bunun hala ev dekorasyonu için renklerin ön saflarında olduğunu doğruluyor. Beyaz ve siyah ve nötr tonların kuralını bozarak, genel olarak canlı renkler yatak odası dekorasyonlarında tercih edilir hale gelmiştir.Bu renkler, özellikle duvar boyasında beyaz, gri ve nötr renkler ile size odada canlı ve ferah bir görünüm kazandıracaktır.

 • Beyaz yatak odası

  123rf richmanstudio

  Özellikle yatak odalarında sakin dekoru tercih ediyorsanız, beyaz hala harika bir bahis.

  Yatak odalarının renk paletini seçmekten korkuyorsanız ve gelenekselden sapmayı tercih etmiyorsanız, beyaz renk, yatak odası mobilyaları ve dekorasyonlarında en popüler tonlardan biri olarak şıklığını ve gücünü koruyor. Beyazın derecesi de geniş bir renk paleti ile koordine edilebilir. Kapitone yatak hala bu Yılbaşı yatak takımları dekorunun üstündedir. Zengin detaylara ve büyük ebatlara sahip aydınlatma üniteleri kullanarak odada monoton hissetmekten kaçının, ayrıca halı veya perdelerde beyazın farklı bir tonu kullanılabilir.

 • Oryantal tasarımlı yatak odaları

  123rf 2 adrenalin

  Yatak odanıza, ister oda mobilyalarında ister duvarlarda olsun, oryantal dokunuşlarla klasik bir görünüm kazandırın.

  Yatağın arka planında bazı desenler kullanarak modern görüntüsünü kaybetmeden odanıza klasik bir dokunuş katabilirsiniz. Odada daha fazla alan kazanmak için, odanın köşesine sığacak şekilde kavisli bir şekilde tasarlanmış yukarıdaki dolap tasarımında olduğu gibi fazla yer kaplamayan yenilikçi mobilya tasarımları ile odanın içinde rahat ve rahat hissetmenize yardımcı olacak yerden tasarruf sağlamak için küçük boyutlu şifonyer arasından seçim yapabilirsiniz.

 • Yatak odalarında desenler

  123rf Alexander Tikhonov

  Büyük ve yoğun motifler, genel olarak ev dekorunda 2018’in trendi.

  Tüm biçimlerindeki desenler 2017 ve 2018 yıllarının en önemli dekorasyon trendlerinden biri olmaya geri dönüyor. Yatak odası dekorasyonları tek renk dekorasyonlarla ilgili olsa da, ister kabartmalı duvar kağıdı, ister desenli mobilyalar veya perdeler kullanarak yatak odası dekorasyonlarında desenleri zarif bir şekilde kullanabilirsiniz. Siyah, dekoratif gücünü kaybetmeyen ve diğer birçok tonla koordine edilmesi kolay olan çok başarılı bir seçenek olan gölgelerden biridir.