Güncel İçerikler

En son gelin makyajı trendleri 2017 hakkında bilgi edinin

Herkes hevesle gelinin görünümünü, nasıl görüneceğini, nasıl bir elbise giyeceğini, seçtiği makyajın renkleri ve saç stilinin nasıl olacağını merakla bekliyor! Sonsuz beklentiler, ama nasıl çekici görünebilir ve tüm bu beklentileri ve algıları aşabilirsiniz? New York Gelin Haftası’ndan en son 2017 gelin makyajı trendlerine göz atın! Çıplak makyaj en göze çarpan, pek çok kat kalın fondöten […]

Bu Haber 01 Ocak 2021 - 1:03 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.

En son gelin makyajı trendleri 2017 hakkında bilgi edinin

Herkes hevesle gelinin görünümünü, nasıl görüneceğini, nasıl bir elbise giyeceğini, seçtiği makyajın renkleri ve saç stilinin nasıl olacağını merakla bekliyor! Sonsuz beklentiler, ama nasıl çekici görünebilir ve tüm bu beklentileri ve algıları aşabilirsiniz?

New York Gelin Haftası’ndan en son 2017 gelin makyajı trendlerine göz atın!

Çıplak makyaj en göze çarpan, pek çok kat kalın fondöten kremine gerek yoktur ve yüze parlaklık katmak yeterlidir ve toprak renkleri en çok göze çarpanıdır. Koyu kırmızı veya turuncu-kahverengi gibi sıcak renklerin bazı dokunuşlarının eklenmesiyle kahverengi, bej ve bronz tonları. Bu nedenle, özellikle bu renkler bordo Arap kadının ten rengine en uygun olduğu için görünümünüz harika görünecek.

Pembe, özellikle düğününüz ilkbahar sezonundaysa 2017 güzellik trendlerinde de en çok öne çıkan renklerden biri. Kadınsı görünmek istiyorsanız, pembe tonları, göz farı, allık ve dudakları tercih etmelisiniz. Güzellik uzmanıyla görünüşünüz hakkındaki algılarınız hakkında konuşun, ancak göz makyajında ​​başka bir koyu rengi pembe ile karıştırmalısınız.

Kusursuz makyaj yapmanın en önemli adımlarından biri şekillendirme olup, elmacık kemikleri, burun ve çene bölgelerini cilalayarak cildinize biraz parlaklık katmanızı, boyun ve göğüs bölgesi makyajını da unutmamanızı tavsiye ederiz. vücut.

Yani toprak ve bronz renkler, pembenin tonları, ışıklandırma ve yüzün yontulması New York Gelin Haftası gösterilerine göre gelin 2017 makyajının en öne çıkan özellikleri. Ancak makyajınızda da kişiliğinizi göstermeyi unutmayın ve renkleri karıştırırken aşırıya kaçmayın. Sadelik, ilk güzellik sırrıdır.

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Güncel İçerikler
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal