En son gelinin ihracat trendlerini izleyin

 • Gelin ihracatı, Mağripli kızların, özellikle Cezayir’in meşhur olduğu geleneksel bir parça ve Fas’taki düğün törenlerinin temellerinden biridir.

  Al-Arous ihracatı, daha çok kaftan gibi olan Mağrip ülkelerinin bildiği, şifon, saten ve kadife gibi harika malzemelerle geleneksel kıyafetlerdir. Yoğun işlemeler, düğün törenlerinin ve törenlerin ruhunu ifade eden gelin ihracatının ayırt edici özelliğidir. İhracatın tasarımı geleneksel kaftan ile sınırlı kalmasa da pek çok tasarım ve şekil abiye modellerine daha yakın ortaya çıktı. Pek çok kız, gelenek ve görenekleri canlandırmak için gelinliğe klasik bir alternatif olarak beyaz giymeyi tercih ediyor.

  En son gelinin ihracat trendlerini izleyin.

 • Gelini ihraç etmede lüks

  Geline asil bir görünüm vermek için gelinin butiklerinin çoğunu yener.

  Kaftan ve Cezayir Krakow gibi Arap Mağrip ülkelerinin diğer geleneksel kıyafetleri gibi gelin ihracatı da yoğun ve zengin nakış kullanımının kraliyet karakteri ile karakterize edilir. Kadife, saten ve organze gibi lüks malzemeler ve genellikle katmanlı kesimler geline lüks ve sofistike bir görünüm kazandırır. Geleneksel Fas kaftanının şekli, gelinin ihracatında klasik ve en popüler tasarımdır.

 • Kısa gelin ihracatı

  Gelin ihracat tasarımları, modern geline yakışan klasik ve modern şekiller arasında farklılık göstermektedir.

  Gelinin ihracatı için birçok modern tasarım ortaya çıktı, bu yüzden klasik ihracat için katmanlı şekil ve düşük eteğin aksine kabarık etekli kısa şekli buluyoruz. Bununla birlikte, modern tasarımlar, geline kraliyet görünümü veren geniş bir peştamal gibi geleneksel korsajın bazı temel ayrıntılarını korur. Arap gravürleri, özellikle Mağrip ülkeleri ile ünlü mozaikler. Arkadaşlarınız ve ailenizle farklı bir görünüm kutlamak için kına gecesinde kısa yelekler giyebilirsiniz.

 • Mavi gelin korsajı

  Mavi renk, Mağrip’in ünlü olduğu ve oradaki en moda trendlerinden biri.

  Mavi renk, hem dekorasyon hem de moda açısından her zaman Mağrip ülkeleriyle ilişkilendirilmiştir ve büyük pozitif enerjisiyle bilinen derecelerden biridir ve aynı zamanda eski uygarlıklarda kıskançlığın ve negatif enerjinin önlenmesi ile ilişkilendirilmiştir, bu nedenle Fas düğün kostümlerinde gelini korumak için en popüler renklerden biridir. Saten, gelin görünümüne harika bir ışıltı veren altın veya parlak gümüş renkli Arap baskıları ile düğün atmosferine uyan harika malzemelerden biridir.

 • Gelin elbise tasarımını ihraç

  Gelinin ihracat tasarımlarına son zamanlarda modern karakter hakimdir, bu yüzden çoğu, bazı klasik ihracat özellikleriyle geleneksel bir elbise haline geldi.

  Şimdi aşağı açılır elbise tasarımıyla veya yukarıdaki tasarımda olduğu gibi iki parçalı tasarımla farklı zevklere uygun birçok ihracat tasarımı buluyoruz. Saten düşük başlıklı kabarık etek stili oluşturmak için tül, göğüste yoğun işlemeler ve kenarlarda altın inciler gibi yaygın olarak kullanılmayan birçok malzeme de vardı.

 • Düğün ihracatı

  Mağrip ülkeleri, düğün gelenekleri ve kostümlerinde diğer Arap ülkelerinden farklıdır, bu nedenle gelinin beyaz giymesi gerekmez, ancak bazıları bu rengi tercih eder.

  Altın, gümüş veya ışıltılı kristallerde ağır işlemeli beyaz tonlarda düğün gününe uygun birçok ihracat tasarımı bulunmaktadır. Düğün korsajı, geleneksel düğün duvağına alternatif olarak gelinin başını örtmek için pelerinle işlenmiş şifon kuyruğu olan klasik bir kaftan şeklini alır. Kucak, göğüs, kollar ve etek üzerindeki zengin işlemeler bir düğün günü modasının en ayırt edici özellikleri arasındadır.