Erkeğin evlenme niyetinin samimiyetini doğrulayan işaretler

123rf / Antonio Guillem

Şaşkınlığınızdan kurtul sevgili kızım ve sevgilinin seninle evlenmek niyetinde olup olmadığını ve duygularının sana karşı samimi olup olmadığını ve hayat arkadaşı olmak için seninle evlenmek mi istediğini ya da evliliği kızların kalpleriyle eğlendirmek ve oynamak için kullanan aldatıcı ve aldatıcı bir adam olup olmadığını öğren.

Bu makale sayesinde, sizi evlenme niyetinin samimiyetini teyit eden bir dizi işaret sunarak, sizi kafa karışıklığı ve endişe duygularından kurtaracak ve sevgilinizin sizinle evlenme niyetini tanımanıza yardımcı olacağız, bizi takip edin.

Hayatınızın ayrıntılarını bilmekle ilgileniyorum

Bir erkeğin çıktığı kadınla evlenme niyetinin samimiyetini doğrulayan işaretlerden biri, onun kişisel hayatı, işi, arkadaşları ve ailesi hakkındaki en doğru ayrıntıları bilme konusundaki sürekli istekliliğidir. Onun neyi sevdiğini ve neyden nefret ettiğini bilmekle ilgilenir ve onu mutlu etmek ve arzularını yerine getirmek için çalışır.

Bir aile kurmak istiyor

Her zaman ailesi ve ailesinden ve eşiyle uzlaşma arzusundan bahseden adam, bu, yakalanması zor erkeklerden olmadığını, evlilik hayatını büyük ölçüde kutsadığını, gönlünce seçtiği ve gelecekte pek çok önlem ve planlarda ona katılan sevgilisiyle bir aile kurmak istediğini ve onunla ilgili hayallerini sürekli konuştuğunu gösterir. Ebeveynlik kurarak ve çocuk sahibi olarak, yalnızca resmi olarak evlenme teklif etmek için uygun zamanı bulamıyor.

Bir veliyle görüşmeyi ertelememek

Sen sevgili kız, kendinle çıkmakta olduğun adamın değişikliklerine dokunacaksın ve onun koruyucunla görüşmeyi erteleyip ertelemediğini keşfedeceksin, çünkü samimi niyetli adam, sevgilisinin koruyucusuyla görüşmeyi ertelemiyor ve evliliğin önünde duran hiçbir argüman yapmıyor, daha çok arıyor ve uyguluyor. Size bağlanmak ve sizi resmen sunmak için elinden gelen en iyi çaba.

Korku ve kıskançlık

Bir erkeğin kadına olan sevgisinin işaretlerinden biri de onu kıskanması ve ona karşı korku duymasıdır.Eğer sevgilinizin size olan kıskançlığını fark ederseniz, samimi olarak sizinle evlenmek istediğini bilin, çünkü erkek müstakbel eşini çok kıskanıyor ve kendisine zarar verebilecek herhangi bir olumsuz duruma maruz kalmasından korkuyor ve korkuyor.

Kendi adına konuş

Aşk ve evlilikle çıktığı karısıyla kendisinden bahseden adam, kendisi ile resmi bir ilişki niyetinde olan samimi bir adamdır, çünkü gelecekteki partnerini hayatının tüm detaylarını ve kişisel karakterini tanımaya heveslidir ve böylece gizemli, yalancı ve aldatıcı adam iken gelecekte mutlu ve istikrarlı bir aile hayatının oluşmasının önünü açmıştır. Karısına hayatının ayrıntılarını ifşa etmesi konusunda bilgi vermeyi reddediyor ve evlenmeye samimi bir niyeti yok.

Evli arkadaş

Aynı şekilde evli insanlarla arkadaş olan ve onlarla dostluğuna içerlemeyen bir adam, samimi evlilik adamlarından biridir, çünkü her zaman onlar gibi olmaya çabalar ve aralarında tek bekar olduğu için hayatını değiştirmek için onlar gibi yerleşmek ister.

Dünyada sadece kız arkadaşını görüyor

Bir erkeğin, kendisiyle evlenmeyi vaat ettiği sevgilisine karşı samimi bir niyete sahip olduğunun bir başka kesin işareti, dünyada başka hiçbir şey görmemesi, kadınlarla başka bir ilişkisi olmaması ve sizinle başka hiçbir kadın hakkında konuşmamasıdır, sizi seven ve hiçbir şey görmeyen bu adam, bağlılık ve sorumluluk duygusu hissediyordur. Size karşı, samimiyetini ve size sadakatini fark ediyorsunuz ve sözlerini sizinle yerine getiriyorsunuz.

Çok çalışıyor ve koşulları açıklamıyor

Adam aynı zamanda kendi çalışma alanında çok ve gayretle çalışan, şartlara atıfta bulunmayan ve pozisyonlara başvurmayan, evlenmek için samimi niyet olan çok sayıda hırsı ve başarısı vardır, çünkü evliliğe erişimi büyük ölçüde hızlandırır, buna hazırlanır ve hazırlanır, evli hayatını inşa etmek ve bir aile kurmak için para biriktirir.