Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Erkek Ayakkabı Renk Kombinasyonları Kılavuzu

Bir erkeğin kıyafetinin ayakkabılarından yukarı doğru değerlendirildiği doğruysa, o zaman birinin yargılarını ilk renklendiren onların gölgesidir. Erkek giyimindeki diğer her şey gibi ayakkabılar da son zamanlarda daha az sertleşti – bu günlerde Oxfords’u kot pantolonla ve spor ayakkabılarla takım elbise giyebilirsiniz. Ancak her ikisini de çekmenin anahtarı renk eşleştirmesidir; gölgeyi yanlış anlarsanız, dışarıda bir gece […]

12 Kasım 2020 - 10:01 'de eklendi ve 38 kez görüntülendi. A+A-

Erkek Ayakkabı Renk Kombinasyonları Kılavuzu

Bir erkeğin kıyafetinin ayakkabılarından yukarı doğru değerlendirildiği doğruysa, o zaman birinin yargılarını ilk renklendiren onların gölgesidir. Erkek giyimindeki diğer her şey gibi ayakkabılar da son zamanlarda daha az sertleşti – bu günlerde Oxfords’u kot pantolonla ve spor ayakkabılarla takım elbise giyebilirsiniz. Ancak her ikisini de çekmenin anahtarı renk eşleştirmesidir; gölgeyi yanlış anlarsanız, dışarıda bir gece araba satıcısı gibi görünebilir veya işe gidip gelirken rahat ayakkabılarınıza dönüşmüş gibi görünebilirsiniz.

Ve gardırobunuzdaki diğer her şeyde olduğu gibi, sabahları giyinmenin hem en basit hem de en zor yanı çivi rengidir. Siyah pantolonlu siyah ayakkabılar, kahverengi çene desenli kahverengi ayakkabılar gibi ton kombinasyonlarına bağlı kalmak kolaydır ve asla yanlış bir adım atmayın. Ancak bu, terzilik sıkıntısına ve finansal yıkıma hızla yol açabilecek bir yoldur. Sadece birkaç renk pantolon giymeyi düşünmüyorsanız, size yeterince seçenek sunmak için bir gökkuşağı ayakkabısına ihtiyacınız olacak.

Aldo’da erkek ürün geliştirme kıdemli müdürü Andrew Nicholas Vieira, “Bana göre siyah bir çift ayakkabı en akıllı renk olurdu, çünkü her erkeğin gardırobunda bulunması gereken bir şey,” diyor. “Herkesin temiz, sade bir siyah deri bağcıklıya ihtiyacı var.

“Sıradaki bir sonraki renginiz ten rengi olacaktır. İşte burası, parmak ucu veya aksanlı konuşma gibi daha ayrıntılı bir stil seçmenizi tavsiye ettiğim yer. Genel olarak, en az akıllı renk olduğuna inanmıyorum, ancak asıl özledim seçeneklerinizi keşfetmemektir. Benim tavsiyem dekore edilmiş silüetlerinizle eğlenmek ve siyah çiftlerinizi klasik tutmaktır. “

Ayakkabı rengine yeni başlayanlar için, her sabah seçiminize rehberlik edecek bazı temel kurallar vardır.

  • Blok renkler her zaman çok renkli olanlardan daha akıllıdır.
  • Genellikle koyu tonlar açık tonlardan daha akıllıdır. Onlar da daha çok yönlü.
  • Akıllılık, gölge kadar dekorasyonla da belirlenir: Siyah Derbiler bronzluktan daha akıllıdır, ancak çikolata Oxfords her ikisinden de daha rafine olabilir.
  • Eğitmenler ve akıllı ayakkabılar farklı kurallara uyar: beyaz Oxfords biraz tuhaftır, ancak beyaz eğitmenler gardırobunuzdaki her şeyle çalışır.
  • Aşınmışsa ayakkabılarınızın ne renk olduğu önemli değil. Eşleşen bir cila veya daha çılgın bir şey için gittiyseniz nötr bir cila bulun ve onları iyi bir şekilde saklayın. Daha uzun süre dayanırlar.
  • Ayaklarınızın üzerinde parlak bir şey varsa, onları başka bir yere nötrlerle tutturun. Bir Hawai gömleği de giymiyorsanız, kalın ayakkabılar çıkarmak daha kolaydır.

Siyah ayakkabılar

Hemen hemen her durumda, siyah ayakkabılar herhangi bir kategorideki en akıllı versiyondur.

Erkeklerin çevrimiçi stil servisi Thread’in stilisti Luke McDonald, “Bir çift siyah Oxfords muhtemelen gardırobunuzda giyebileceğiniz en giyinik ayakkabıdır” diyor. “Ve bu, onları giyebileceğiniz diğer kıyafetleri sınırlar.” Bunları biraz siyah bir ceket gibi düşünebilirsiniz; Giyinmiş harika görünüyorlar, ama onları kot pantolonla deneyin ve bir sokak sihirbazı gibi görünmeye başlarsınız.

Yukarıdan aşağıya başlamak için, siyah kravat için bir şeye veya sadece resmi bir iş ayakkabısına ihtiyacınız olsa da, siyah terzilik için gitmeniz gereken şey siyah olmalıdır. McDonald, “Ayrıca, özellikle daha resmi ofislerde gri veya odun kömürü terziliklerinde de iyi bir ekip oluşturuyorlar” diyor. Bazılarının düşündüğüne rağmen, mavi ile siyah giymek terzilik egonuzu zedelemeyecektir, ancak kraliyet mavisi gibi daha kutlama amaçlı bir şeyden ziyade daha koyu lacivert tonlarına sadık kalın.

Günlük pantolonlar daha zordur. Kahverengi spektrumda çinolu siyah ayakkabılar giyecekseniz, daha az resmi stillere sadık kalın. McDonald, “Biraz daha tıknaz ve rahat olduğu için bir derbi Oxford’dan daha iyi görünüyor” diyor. Aynı şey kot pantolon için de geçerli. “Oxfords her zaman çok ince siyah kot pantolonlarla çalışırdı ve o zaman bile unutulmuş bir Libertines üyesi gibi görünürsünüz.” Koyu kotunuzla siyah ayakkabılarda ısrar ediyorsanız, Chelsea botları veya Dr.Martens gibi bir şeye gitmek en iyisidir.

Chinosunu rengarenk seven biriyseniz, o zaman ani siyah ayakkabıya geçiş biraz şiddetli olabilir. Paçaları kelepçeleyerek ve hatta çorapları kaybederek ve ayakkabınızı olabildiğince giyinik hale getirerek etkiyi azaltabilirsiniz – mokasen bağcıklı her şeye tercih edilir.

Son olarak, okul üniformasını bıraktıktan sonra muhtemelen şort ve siyah ayakkabılardan kaçınmalısınız.

Siyah ayakkabılarla giyilecek doğru pantolon renkleri

gap mango man reiss crombie J.Hilburn selected homme

Kahverengi ayakkabılar

Kahverengi, akıllı ayakkabıların en bağışlayıcı tonudur. Mevcut kahverengilerin genişliği neredeyse her durum için bir ton olduğu anlamına gelir, en akıllı ofisleri engeller; Hatta bir çift ısmarlama çikolata John Lobbs bile sizi bazı yatırım bankalarında kara listeye alacaktır. Ancak siyah bir takım elbise veya smokin dışında herhangi bir şeyle, kahverengi ayakkabılar kişilik katar ve daha az havasızlık hissi verir.

McDonald, “Gölge ne kadar açıksa, görünüm o kadar rahat olur” diyor, “özellikle de ayrıntı eklerseniz.” Örneğin, bir çift kahverengi brog, aynı renkteki Oxfords’tan daha az resmidir.

Terzilikten uzak, kahverengi her renkten çino için gitmeniz gereken şey olmalı, ancak çok yakından eşleşmemeye dikkat edin; Çift kotta olduğu gibi, pantolonunuz ve ayakkabılarınız arasında en az iki ton fark olmasını istiyorsunuz, yoksa bir tulumun alt yarısını giyiyormuş gibi görünüyorsunuz.

Koyu kahverengiler, indigo denim ile harika görünür ancak daha soluk tonlarda da işe yarayabilir. Daha az resmi bir stile adım attığınızdan emin olun – süet Chelsea botları, kalın kahverengi işçi botları gibi mükemmeldir.

Siyah kot pantolon ve kahverengi ayakkabılar farklı görüşlere sahip bir mayın tarlasıdır ve kişisel şüpheleriniz varsa yürümeye değmez. Ancak kendinizden eminseniz, o zaman bronzdan daha yakın bir gölgede ayakkabılara yapıştığınız sürece işe yarayabilecek bir görünüm. Yine de, burada, özellikle de size One Direction’dan yeni ayrılan birinin kendi yönünü bulması için havasını veren Chelseas gibi botları çıkarmak daha kolay.

Kahverengi ayakkabı ve botlarla giyilecek doğru pantolon renkleri

next burton river island aquascutum Peek & Cloppenburg aquila

Oxblood Ayakkabı

Teknik olarak bir renk olmasına rağmen, öküz kanı neredeyse nötr olarak hareket edebilir. Neredeyse tamamen kahverengi ile aynı şekilde çalışma eğilimindedirler, ancak bir dokunuş daha cesur oldukları için. Giydiğiniz her şeyi bir veya iki ons kişilik daha ödünç verme eğilimindedirler. Vieira, “Akıllı ayakkabılarla bir açıklama yapmak, konfor alanınızın çok dışına çıkmak anlamına gelmemelidir” diyor. “Abartılı bir stil tercih etmek yerine, yeni renk gruplarını günlük olarak halihazırda giydiğiniz silüetlere entegre etmek kadar basit olabilir.”

Bununla birlikte, onları bir dokunuşla giydirirseniz öküz kanını çıkarmak daha kolaydır; Derbiler, Oxfords’tan daha çok yönlü bir seçimdir çünkü en akıllı takım elbiselerinizle çalışmayacakları halde, lacivert terzilikten kot pantolona ve çino pantolonlara kadar her şeyi giyebilirsiniz. Bununla birlikte, takım elbise içinde yaşıyorsanız, Berluti tarzı bir patinaya sahip bir çift cilalı, öküz kanlı Oxfords, onları daha çeşitli hissettirmenin ayırt edici bir yolu olabilir. İş kıyafetinizi düğüne hazır hale getirmek için özellikle iyidirler.

Günlük stiller çok daha fazla hareket alanı sunar. Oxblood penny loafer bir klasiktir ve hafif yıkamalı kottan ten rengine, lacivert ve hatta renkli çinolara kadar her şeyle yazın vazgeçilmeziniz olabilir. Dickie-Greenleaf-on-the-Riviera hissi için çoraplardan kurtulun ve paçaları kelepçeleyin.

Öküz kanlı ayakkabı ve mokasen ayakkabılarla giyilecek doğru pantolon renkleri

river island samsoe & samsoe brunello cucinelli tommy hilifiger joop H&M

Tan Ayakkabı

Tan, kahverenginin en rahat tonudur. McDonald, “Aksanlı konuşma derbileri veya botlar gibi daha rahat stillerde en iyisi” diyor. “Ten rengi süet ayakkabılar da güzel görünebilir, ancak bunları oldukça resmi olmayan kıyafetlerle giymeniz gerekir.” Daha akıllı stillerde bronzlaşma, bir kıyafeti kişiselleştirmenin iyi bir yoludur – Pitti Uomo’ya hakim olan bana bakma terziliği, genellikle bronz bir mokasen veya aksanla süslenir. Mavinin daha parlak tonları için veya ince çizgiler gibi desenlerdeki tıkanıklığı gidermek için özellikle iyi bir çapa.

Tan, özellikle yaz aylarında görünümünüzü biraz hafifletmeye hizmet ettikleri her renkteki kot pantolonlar ve her renkteki çinolarla iyi çalışır. Hatta ten rengi ve şortlu ayakkabılar giymekten kurtulabilirsiniz, özellikle de bir penny loafer gibi bağcıksız bir şey veya süet gibi dokulu bir şeyle giderseniz.

Bronz ayakkabı ve botlarla giyilecek doğru pantolon renkleri

el burgues gap burton luigi bianchi mantova river island nordstrom

Mavi ayakkabılar

Mavi, akıllı ayakkabılar için rahatsız edici bir renk olabilir – gardırobunuzun diğer her yerinde temel bir nötr olsa da, parlak mavi deri biraz zor görünme eğilimindedir. Bununla birlikte, daha rahat stillere adım attığınızda, mavi, görünüşe biraz kişilik katmanın mükemmel bir yoludur. Vieira, nubuk gibi dokulu derilerin donanmada iyi çalıştığını ve hatta siyah gündelik kıyafetlerde beklenmedik bir renk patlaması olarak giyilebileceğini söylüyor.

Nubuk gibi süet de mavi ayakkabıları çıkarmanın Elvis onaylı bir yoludur; yükseltilmiş şekerleme, deri ile elde edemeyeceğiniz bir derinlik katar, bu da mavi ayakkabıların gösterişli değil de göz alıcı görünmesini sağlar. Onları çok fazla giydirmeye çalışmadığınız sürece, mavi süet broglar herhangi bir takım elbise rengiyle (siyah olmadığı sürece) ve özellikle ayak bileği yanıp sönen bir rulo ile chinos için aynı şekilde çalışır.

Daha da gündelik, donanma çöl ve chukka botları için mükemmeldir, özellikle de bir duşa yakalanırsanız yağmur lekelerini göstermeyecek kadar karanlık olduğu için. McDonald, “Her iki stil de kot pantolonla harika görünüyor” diyor. “Sağlamlar ama yine de güzel bir restoran veya bar için yeterince akıllılar.” Ancak yine ayakkabılarınızı ve pantolon gölgelerinizi çok yakından eşleştirmemeye çalışın. Şüpheniz varsa, işleri biraz parçalamak için kırmızı gibi tamamlayıcı bir gölgede daha parlak bir çorap kullanın.

Mavi ayakkabı ve botlarla giyilecek doğru pantolon renkleri

massimo dutti dunhill burton carolina herrera tods river island

Beyaz Eğitmenler

Common Projects, yaklaşık 15 yıl önce Achilles Low’u piyasaya sürdüğünde, İtalyan-Amerikan ayakkabı markası erkek giyiminde yeni bir kategorinin oluşturulmasına yardımcı oldu: akıllı bir ayakkabı gibi davranan spor ayakkabı. Tamamen beyaz tenis ayakkabıları yeni olmasa da – Adidas çoktan Stan Smiths’i pompalıyordu, ancak Genel Projeler sonrası yaptıkları sayılarda olmasa da – bunlar bir takım elbiseyle giyebileceğiniz kadar kolay giyebileceğiniz bir şey değildi. kot şort.

Ancak şimdi, logo içermeyen ve birinci sınıf deriden üretilmiş tamamen temiz bir çift aldığınız sürece, beyaz minimalist spor ayakkabılar hemen hemen her şeyle giyilebilir (tabii ki doğru bağlamda; muhtemelen en iyi şey değiller) hukuk firmanızda ortaklık görüşmeleri için terzi ile eşleştirin).

Siyah bile olsa her takım elbise ile çalışacaklar – en iyisi gömlek ve kravatınızı rulo yakalı veya uzun kollu polo gibi bir şeyle değiştirseniz de – birinci sınıf Japon kenarından parçalanmış taş yıkamaya kadar her türlü kot pantolonla harika görünürler. Aynı pantolonlar için, şortlar için, paraşüt pantolonları için; Pantolonunuz ne olursa olsun, beyaz eğitmenler çalışacaktır.

Aslında, beyaz eğitmenlerle ilgili tek yanıltıcı şey, onları bu şekilde tutmaktır. McDonald, “Kutudan yeni çıkmış versiyonlar bir takım elbise ile çalışır” diyor. “Hırpalanmış, lekeli spor ayakkabılar yok. Onları bozulmadan korumak için, Krep Koruma spreyi ile hazırlayın ve ardından gün boyunca rötuşlar için çantanızda veya masa çekmecenizde biraz bebek bezi bulundurun. “

Beyaz spor ayakkabılarla giyilecek doğru pantolon renkleri ve kot pantolonlar

windsor burton simons M&S tommy hilfiger next

Renkli Eğitmenler

Beyaz eğitmenlerin önderlik ettiği yerde, daha parlak tüylü kardeşleri onu takip etti. Zaman, kalın renkli spor ayakkabıların sadece egzersiz için olduğu zamandı. Şimdi, en son hype markasına ve Nike ürününe olan yakınlığınızı göstermenin göz alıcı bir yolu olan sokaklardan ofislere sızdılar. McDonald, “Ancak tüm bu renkler onları çok daha az çok yönlü hale getiriyor” diyor. “Aslında, çok gelişmiş bir renk eşleştirmesi yapamadığınız sürece yalnızca nötrlerle çalışırlar.” O zaman bile, migreni olan izleyicilerden ayrılabilirsiniz.

Renkli spor ayakkabılar çok rahat olduğundan, jogging yapanlara (beyazdan yıkanmışa kadar her şey iyidir), jogger’lara (gri, siyah veya lacivert) veya chinos’a (ten rengi ve lacivert en güvenli olanı) en akıllıca yapışırsınız. McDonald, “Ayakkabılarınızın konuşmasına izin vermelisiniz” diyor. Kıyafetinizdeki en parlak şey onlarsa, o zaman göze çarparlar. Çok fazla parlak renge sahipseniz, insanlar nereye bakacaklarını bilemezler. “

Cesur renkli spor ayakkabılarla giyilecek doğru pantolon ve kot pantolon

scotch & soda j.crew el burgues ami simons j.crew

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Dünyanın En İyi Ayakkabıları Dünyanın En İyi Ayakkabıları

İyi ayakkabılar, bir erkeğin gardırobunun temelidir – diğer her şeyin yattığı temeldir. Evini kum üzerine inşa eden adama ne oldu...

Yaşla Daha Güzel Olan 12 Erkek Giyim Elbisesi Yaşla Daha Güzel Olan 12 Erkek Giyim Elb...

Hayattaki en iyi şeyler yaşla birlikte daha iyi hale gelir: şarap, dökme demir tavalar,  (seçiminizi yapın). Erkek gardırobunun kalıcı ...

4 Mükemmel Ayakkabı trendleri 4 Mükemmel Ayakkabı trendleri

TNoel dönemi beraberinde pek çok şey getiriyor: soğuk sabah işe gidiş gelişleri, çok fazla yemek, büyük elektrik faturaları ve tabii ki...

Günlük Erkek Stiline 6 Alternatif Günlük Erkek Stiline 6 Alternatif

Çeşitlilik, hayatın tuzu biberi derler. Ve kimse baharatsız bir güveç istemez. Yenilik, deney ve alışılmadık şeyler işleri ilginç kılar...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/