Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Erkekler İçin En İyi Düz Saç Kesimi ve Görünümü Nasıl Elde Edilir

Grace Jones, Duke Nukem, Simon Cowell ve Paul Phoenix nelerden Tekken ortak? Pekala, muhtemelen hepsinin kıçınızı tekmeleyebilecekleri gerçeğinin yanı sıra (Cowell ile şansımızı denesek de), çok fazla olmadığını düşündüğünüz için affedileceksiniz. Ancak, bakışlarınızı saç tellerine çevirdiğinizde ortak bir temanın ortaya çıktığını fark edeceksiniz. Dördü de, oldukça çekici açılı saç kesimleri sayesinde pintlerini eller serbest modunda […]

16 Kasım 2020 - 22:31 'de eklendi ve 38 kez görüntülendi. A+A-

Erkekler İçin En İyi Düz Saç Kesimi ve Görünümü Nasıl Elde Edilir

Grace Jones, Duke Nukem, Simon Cowell ve Paul Phoenix nelerden Tekken ortak? Pekala, muhtemelen hepsinin kıçınızı tekmeleyebilecekleri gerçeğinin yanı sıra (Cowell ile şansımızı denesek de), çok fazla olmadığını düşündüğünüz için affedileceksiniz.

Ancak, bakışlarınızı saç tellerine çevirdiğinizde ortak bir temanın ortaya çıktığını fark edeceksiniz. Dördü de, oldukça çekici açılı saç kesimleri sayesinde pintlerini eller serbest modunda çubuktan masaya taşımak için folik olarak donatılmıştır.

Şakalar bir yana, düz üstler genellikle kötü bir şekilde sarılır. Sadece isimlerinden bahsedilmesi, ya sert yüzlü 1950’lerin ABD askeri subaylarının ya da yelpazenin tam tersi olan Will Smith’in, lise ceketini içten dışa, yaklaşık olarak 1992’de giydiği imgeleri çağrıştırıyor. Arada hiçbir şey yok … yoksa var mı

İyi evet. Doğru yaklaşımla, stil kimlik bilgileriniz düşmeden bu gerileme kesimini spor edebilirsiniz. Öyleyse su terazinizi hazırlayın ve berberliğin en ilginç ve zorlu tasarımlarından birini nasıl kucaklayacağınızı keşfedin.

Düz Üst Saç Kesimi Nedir?

Oldukça açıklayıcı olmalı, ancak alımda biraz yavaş olmanız durumunda, en geniş anlamıyla düz bir üst, saçın düz ve düz görünmesi için kesildiği veya şekillendirildiği herhangi bir saç kesimidir. kafa. Bu, geleneksel askeri mürettebat kesintilerinden seksenlerin hip-hop topluluğunun en üst düzey geçişlerine kadar her şeyi içerebilir.

Düz üstler genellikle arka ve yanlarda kısa alınır, yüzün şeklini daraltır ve uzatır, yani fıstık kafanız varsa, bu klasik kesim yeni en iyi arkadaşınız olabilir.

Kabul et, bu yaklaşım Kim Jong Un için pek işe yaramadı, ancak muhtemelen hepimiz onun oldukça aşırı bir örnek olduğu konusunda hemfikir olabiliriz.

Dior

Düz Tepenin Tarihi

Ordu için yaratılan düz tepeli mürettebat, hızla ABD’deki en popüler silahlı kuvvetlerden biri haline geldi. Kesilmiş sırtı ve yanları, bir vızıltı kesiminin tüm pratikliğini sunarken, üstteki saç parçası, o sırada tamamen traşlanmış bir kafanın taşıdığı ‘beyaz çöp’ çağrışımlarından kaçınmasını sağladı.

Öyleyse, bu pratik, askeri kesinti ne zaman ve nasıl kuvvetlerden çıkıp alt kültürlere girdi?

Joe & Co.’nun sahibi ve uzun süredir düz üstleri seven Joe Mills, “İkinci Dünya Savaşı’nın sonundan itibaren güvenle söyleyebiliriz” diyor. “Pek çok normal erkek, kuvvetlere alındı ​​ve ciddi şekilde kısa saçlara alıştı. Terhis edildiklerinde çoğu, özellikle de eyalet kanadında kısa tuttu.

“[The style] 1950’lerin sonlarına kadar Birleşik Krallık’ta pek ortaya çıkmıyor, ancak o dönemde eyaletlerden çok sayıda fotoğrafa bakarsanız, özellikle yaygındır. “

Buradan, düz tepe, onu bir isyan sembolü olarak gururla giyen çeşitli alt kültürler tarafından seçildi. Beyzbol ceketleri ve sürüngenleri olan rockabilly adamlarından, erken dönem hip-hop’larına ve gökyüzünü otlayan yüksek tepeli solmalara kadar, bu mantıklı, askeri saç stilini bugünkü cesur moda ifadesine dönüştürmekten sorumlu olan gençlik kabileleriydi.

Düz Bir Üst Nasıl Kesilir

Sıradan bir gözlemciye, mükemmel düz tavanı yaratmak için ihtiyacınız olan tek şey bir çift bahçe makası gibi görünebilir, ancak gerçekte, lazer hassasiyeti, detay için bir göz ve becerikli, sabit bir el gerektirir.

Mills, “Neredeyse diğer tüm tarzlardan farklı olarak düz bir tepenin farkı, saç kesmek için geleneksel kuralların hiçbirine uymamasıdır” diyor. Tamamen görsel.

Stili düzeltmek için yaygın olarak kullanılan birkaç teknik var, ancak Mills, bunun berberden berbere çok değiştiğini açıklıyor.

“Genel olarak, her şey saçı bir kurutucu ile dikmek, ardından saç kesme makineleri ile püskürtmek ve şekillendirmekle ilgilidir” diyor. “Bunu yapmanın kolay bir yolu yok ve bu yüzden teslim etmesi kolay bir kesim değil. Şimdiye kadar pek çok berberin gösterildiğini veya ona nasıl yaklaşılacağını bileceğini sanmıyorum … ama şahsen bunun harika bir görünüm olduğunu düşünüyorum ve dükkânı açtığımda tüm ekip izlemek ve dahil olmak istiyor. “

Düz Top Benim İçin mi?

Sıkı bir bütçeyle meşgul bir adamsanız, düz bir üst sizin için uygun olmayabilir. Hassas şekillendirmesi, çok hızlı büyüdüğü ve taze görünmesi için her hafta bir veya iki haftada bir rötuş gerektireceği anlamına gelir. Açıkçası, bu cüzdanda kolay olmayacak, son derece zaman alıcı olacağından bahsetmiyorum bile.

Akılda tutulması gereken bir diğer şey de yüz şeklinizdir. Düz bir tepenin – yüksekliğe bağlı – yüze uzunluk katabileceğinden bahsetmiştik, bu da “neden uzun yüz?” Den kaçınmaya hevesliyseniz onu özlemek isteyebileceğiniz anlamına gelir. komik arkadaşlarınızdan şaka yapın.

Kare yüzlü insanlar, düz bir tepe almayı düşünürken dikkatli olmalıdır, çünkü köşeli görünümü sadece başın kutsallaşmasını abartır.

Anahtar Düz Üst Varyasyonlar ve Nasıl Elde Edilir

Düz bir tepe kesmenin birden fazla yolu vardır. İşte birkaç temel varyasyon ve bunları nasıl elde edeceğinizle ilgili bazı ipuçları.

Düz Üst Boogie

Amerikalı gençlerin altmışlı yılların sonlarında ve daha sonra rockabilly dirilişçilerinin tercih ettiği bir görünüm, Hoxton’dan Harajuku’ya kadar her yerde, düz tepeli boogie ciddi tavırlı bir kesim.

“Önde daha uzun boylu, kenarlarda fırçalanacak veya üflenerek bir DA’ya geri üflenecek yeterli uzunlukta, tepeden düz bir üste sahiptir. [duck’s arse]Savills Barbers and Savills Academy’nin sahibi Joth Davies, “ve ense kısmına doğru daraldı” diyor.

“Berberinizden ‘çamurluklu düz bir tepe’ veya bilenler için ‘düz tepeli bir boogie’ isteyin.”

Bu kesim, keskin görünmesini sağlamak için sıkı bakım ve dikkatli şekillendirme gerektirir. Davies, az miktarda macunu nemli saça sürmeyi ve mümkün olan en pürüzsüz sonuç için havalandırmalı Denman fırçasıyla tekrar kurutmayı öneriyor.

Davies, “Bazı saç tipleri şekillendirmek için düzleştirici gerektirebilir” diye ekliyor. “Saç kesimi de en azından birkaç haftada bir gereklidir ve bazı düz üst kullanıcıları haftada bir kadar sık ​​sandalyede oturur.”

Anahtar Ürünler

Klasik Askeri Mürettebat Kesimi

Her şeyi başlatan kesim. Bu tarz, en saf haliyle düz tepedir. Basit, temiz ve sıkı – temel bir süslemenin tüm özelliklerini taşıyabilir, ancak askeri düz tavan bunun dışında bir şey değildir.

Pimps And Pinups’ın kıdemli stilisti Adam Harant, “Bu tarzın tipik özellikleri, bu stile askeri bir hava katan sıkı, ten rengi solmuş kenarlarıdır” diyor. Bununla bağlantılı olarak, üstte tamamen kare. Önde yüzü uzatan bir miktar uzunluk kaldı, ancak saç kesiminin sert yapısı daha kare ve erkeksi bir yüz şekli oluşturuyor. “

Harant, berberinizden yanlarda yüksek ve sıkı bir cilt solması ve düz, kare bir üst kısım istemenizi önerir. Uzunluk daha sonra tercihlerinize göre özelleştirilebilir. Çok fazla ağırlık, stilin sarkmasına neden olabileceğinden, saçak bölgesinde çok uzun süre kalmadığınızdan emin olun.

“Evde şekillendirme açısından, müşterilere mümkünse saçak bölgesindeki tüm saçları yüzlerinden uzağa fön ile kurutmalarını tavsiye ederim. Stilin gün boyunca sabit ve sabit kalmasını sağlamak için güçlü, mat şekillendirici bir balmumu veya kil ile bitirin. “

Anahtar Ürünler

Yüksek Üstte Fade

Bu çarpıcı düz üst varyasyon funk / erken hip-hop grubu Cameo tarafından popülerlik kazandı, bu yüzden bazen ‘Cameo kesimi’ veya ‘Cameo afro’ olarak anılıyor.

Tarzın belirleyici özellikleri açıkça görülüyor: “Sıkı yanlar ve yüksek ve düz afro” diyor Barberology’nin kurucusu ve baş berberi olan Adam Gore.

“Berberinizden temiz bir ten rengi solmasını ve sağlam bir taslak oluşturmak için kenarların etrafında tam olarak dizilmiş pürüzsüz düz bir üst olmasını isteyin.”

Bu görünümü keskin tutmak için epey bir çalışma gerektirecek, bu yüzden taahhütte bulunmadığınız sürece bunu üstlenmeyin. Evde şekillendirme biraz pomad (sağlıklı bir parlaklık için), bir afro toplama ve biraz dokunma ile elde edilebilir, ancak işleri yerinde tutmak istiyorsanız, Gore berbere haftalık gezilerin kaçınılmaz olacağı konusunda uyarıyor.

Anahtar Ürünler

Rockabilly Düz Üst

Düz tepe, rockabilly alt kültürünün imza görünümünün belirleyici unsurlarından biridir. Öyle ki, hareket tarzına kendi damgasını vurmuş durumda. İşte kendiniz için nasıl elde edebileceğiniz.

Lions Barber Collective’in kurucusu ve The Bluebeards Revenge bakım ürünlerinin elçisi Tom Chapman, “Bu üst düz ve temiz bir şekilde kesildiğinde, saç dünyasının en çarpıcı şekillerinden biri” diyor. “Pek çok varyasyon var ve yanların kısa olması gerekmiyor. Ancak, üstte düz olması gerekiyor. “

Bu tarz harika görünebilir, ancak çok niş ve bu yüzden bir berbere tam olarak ne istediğinizi sadece kelimeler kullanarak iletmek biraz zor olabilir. Şans eseri, Chapman’ın bir çözümü var: “Seninle bir fotoğraf çek derdim. Bu günlerde yapmak çok kolay.

Chapman, “Bu kesim herkes için değil” diye uyarıyor. “Güçlü bir saç çizgisi ve büyüme şekli hayatı çok daha kolay hale getirecek. Şekillendirmek için, daha fazla kontrol ve hacim için iyi bir ön şekillendirme ürünü kullanın, ardından fönleyin ve aynı zamanda fırçalayın. ” Saçınızı gün boyu yerinde tutmak için güçlü bir saç spreyi ile bitirin.

Anahtar Ürünler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
En iyi 10 erkek şampuanı sıralaması En iyi 10 erkek şampuanı sıralaması

Erkekler için en ucuz bakım şampuanları Orta fiyat kategorisindeki en iyi erkek şampuanları Kepek önleme için en iyi erkek şampuanları ...

En iyi erkek şampuan markaları En iyi erkek şampuan markaları

Harika saç isteyen erkekler için en iyi 15 şampuan Beyler, göz alıcı saçlar sadece bayanlar için değil, bu yüzden erkeklerin öne çıkma ...

Klasik Erkek Saç Modeli Klasik Erkek Saç Modeli

Çok Yönlü Bir Klasik Daha azının daha çok olduğunu söylüyorlar – ve en az çabayla güzel görünen saçlara gelince, Fransız mahsulün...

Şapka  Kelliğe Neden Olabilir Şapka Kelliğe Neden Olabilir

Bunu okuyarak şok olabilirsiniz. Ama bu gerçek. Araştırmacılar şapka takmanın kelliğe yol açabileceğini belirtiyorlar. Gerçek şu ki, ay...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/