Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Erkekler İçin En İyi Kesilmiş Saç Modelleri ve Nasıl Elde Edilir

Son on yılın jeopolitik veya kültürel açıdan tam olarak bir midilli yolculuğu olmadığı doğru olsa da, aslında saçlarımız için oldukça iyi oldu. Alt kesimi alın. Bu basit gerileme tarzı, Hollywood seçkinlerinden askerlere kadar herkes tarafından sarsılan en ikonik ‘dos’lardan biri olarak yerini yeniden sağlamlaştırdı. Ve bir saç kesiminin bu kadar geniş bir çekiciliği olduğunda, yakın […]

19 Kasım 2020 - 3:50 'de eklendi ve 34 kez görüntülendi. A+A-

Erkekler İçin En İyi Kesilmiş Saç Modelleri ve Nasıl Elde Edilir

Son on yılın jeopolitik veya kültürel açıdan tam olarak bir midilli yolculuğu olmadığı doğru olsa da, aslında saçlarımız için oldukça iyi oldu.

Alt kesimi alın. Bu basit gerileme tarzı, Hollywood seçkinlerinden askerlere kadar herkes tarafından sarsılan en ikonik ‘dos’lardan biri olarak yerini yeniden sağlamlaştırdı. Ve bir saç kesiminin bu kadar geniş bir çekiciliği olduğunda, yakın zamanda kesilmeyeceğini varsaymak güvenlidir.

Ancak denenecek pek çok varyasyon varken, sandalyeye oturmadan önce anahtar çekimlerine geçmek işe yarıyor. Kendinize avantajlı bir başlangıç ​​yapmak için işte erkeklerin alt kesimlerine yönelik eksiksiz bir kılavuz.

Alttan Kesme Nedir?

Özünde alt kesim basit, şık ve çok yönlüdür. Terimin kendisi, arka ve yanlar tamamen kırpılırken, soluklaşırken veya tamamen kesilirken uzunluğu üstte bırakan herhangi bir kesimi ifade eder.

Bu günlerde, mükemmel alt kesimi şekillendirmek, berberler için hassas bir iştir – özellikle de cilt solduğunda ve sıkı çizgiler karışıma girdiğinde. Bununla birlikte, Edward dönemi İngiltere’sinde, bir alt kesim, bir erkeğin uzunlukları karıştıracak kadar yetenekli herhangi birinden saçını kestiremeyeceğinin bir işaretinden başka bir şey değildi. İşlerin nasıl değiştiği komik, değil mi?

Undercut Nasıl Popüler Oldu

Peaky Blinders Terzilik açısından kafası karışmış bir nesli düz keplere ve trençkotlara dönüştürdü, ama aynı zamanda alt kesimin yeni şafağından da sorumlu.

Üniseks kuaför salonu The Lounge Soho’nun kurucusu Joe Mills, aynı zamanda buzz kesimi gibi IDGAF stillerine karşı bir isyana dönüşün de işaretini veriyor. “Benim için, [the undercut] Kısmen erkeklerin ayaklarını bulması ve erkek tımarının hayatımızdaki yerini bulması nedeniyle böylesine bir ivmeyle geri döndü ”diyor.

“Saçımızı takma şeklimizin yeniden bir şey haline geldiği noktaya kadar sakalları, bıyıkları ve bakım ürünlerini denedik.”

Alttan Kesmenin Benim İçin Uygun Olduğunu Nasıl Anlarım?

Herhangi bir saç stilinde olduğu gibi, sandalyeye oturmadan önce tartmanız gereken (tabii ki saçınızın ağırlığı da bunlardan biri) birkaç şey vardır.

Onları kendi başınıza halletmenin yanı sıra, bir kesime başlamadan önce yüz şeklinize, saç tipinize ve yaşam tarzınıza neyin uygun olabileceğini düşündükleri konusunda berberinize danışmanız her zaman akıllıca olacaktır. Sonuçta onlar profesyoneller.

Yüz şekli

Boynun kuzeyindeki herhangi bir şekillendirme seçeneği – gözlük veya yüz kılı – yüzünüzün şeklinden etkilenecektir. Aynı şey saçınız için de geçerli, bu da en belirgin özelliklerinizi dengelemeyi hedeflemelidir.

Örneğin, yüzünüz o kadar uzunsa, Hugh Laurie’ye Grand National’da parası için bir şans verebilirsiniz, bu çok fazla yüksekliğe sahip herhangi bir şeyden kaçınmak için akıllıca bir harekettir. Bunun yerine, geriye kayarak giyilebilecek bir stil veya üstte düz duran dokulu uzunlukta kısa bir saç kesimi seçin.

Ölçeğin diğer ucunda, yuvarlak yüzleri olan adamlar, alttan kesilmiş bir pompadour veya sıkıca kırpılmış kenarları olan quiff gibi bir stille birkaç inç eklemeye çalışmalıdır.

Son olarak ve genellikle olduğu gibi, oval yüzlü insanlar ne olursa olsun iyi görüneceklerdir. Can sıkıcı. Neyse, geri kalanımız için.

Saç tipi

Sazınızın ne kadar kıvırcık, kaba, kalın veya ince olduğu, hangi alt kesim stilinin seçileceğine gelince başka bir belirleyici faktör olarak hizmet edecektir. Neyse ki, görünüşte sonsuz çeşitlilik olduğu için, her türe uyacak bir şey var.

Genel bir kural olarak, tüyler ve ponponlar gibi yüce stiller kalın, dolgun saçlar için daha uygunken, kıvırcık veya çok ince saçlı olanlar daha kısa, dokulu stilleri tercih etmelidir. Öte yandan Afro saç, gevşek buklelere veya örgülere iyi uyum sağlar.

Bakım

Bakım, her sabah yatakta geçirdiğiniz fazladan 15 dakikaya ne kadar değer verdiğinize karar vermek için kullanılan berber terimidir. Cevabınız “çok” ise, oldukça az bakım gerektiren bir şeyle, örneğin dağınık şekilde giyilmek üzere tasarlanmış bir tarzla, aynanın önüne fazladan iş koymayı düşünmeyenler için daha iyi olursunuz. 09:00 öncesi daha oyulmuş keskin uçlar arasından seçim yapabilir.

Bakım aynı zamanda amaçlanan şekli korumak için saçınızı ne sıklıkla kestirmeniz gerektiğini ifade eder. Her alt kesim varyasyonu kısa bir arka ve yanlara sahip olduğundan, en az iki haftada bir sandalyeye oturmanız önerilir.

Undercut Varyasyonları

Pompadour ile Undercut

Pompadour, 18. yüzyıl köklerinden uzun bir yol kat etti. Başlangıçta yalnızca Barok dönemi resimlerinde görülen kadın tipi tarafından giyilen stil, 1950’ler boyunca Johnny Cash, Elvis Presley ve sayısız diğerleri tarafından yeniden beğenildi ve erkeklerin kafasına geri döndü.

Justin Timberlake ve Brooklyn Beckham gibileri için gidip gelen bir berber olan Jason Collier, “Klasik pompadour, iki ana özellikle tanımlanıyor,” diyor, “saçları çok daha uzun süre aşınmış, arka ve yanlarda keskin bir alt kesim,” hızlı bir şekilde geri süpürüldü. “

Ama bu senin ‘İyi Şans Caziben mi olacak, yoksa bu seni’ Şapelde Ağlayan ‘bırakacak olan berbere bir gezi mi? Collier’e göre, hepsi saç tipinize bağlı.

“Bu saç kesimi söz konusu olduğunda her şey stilde” diye ekliyor. “Daha ince, daha ince saçlara sahipseniz, biraz geri tepen ve hacim veren bir ürünle sesi artırmanız gerekir. Kalın veya kıvırcık saçlar için daha çok canavarı evcilleştirmek ve saçı klasik pompadour şeklinde tutmak için güçlü ürünler kullanmakla ilgilidir. “

Anahtar Ürünler

Örgülü Undercut / Afro

Afro saçların doğal olarak kuru ve kıvırcık yapısı nedeniyle amaç genellikle herhangi bir alttan kesme stilini, stilden ödün vermeden olabildiğince az bakım gerektirmektir. Kısa, sıkı korkuları birleştirmenin çok etkili olabileceği yer burasıdır.

Fish kuaför ve şekillendirme serisinin kurucusu Paul Burfoot “Bu tarz benim kişisel favorim” diyor. “Üstteki korkular ile yanlardaki kısa solmanın şiddeti arasındaki kontrastı seviyorum. Gerçek bir alt kesim için yanlardan tepeye doğru bir bağlantı kopması olacaktır. “

Bu özel stil yalnızca afro saçlarda işe yarar, bu yüzden ince, sarı saçlarınız varsa bunu düşünmeyin bile. Yapmak isteyeceğiniz son şey 2016’da Justin Bieber gibi görünmek. Ancak, doğru saç tipine sahipseniz ve bu stile bir şans vermek istiyorsanız Burfoot, berberinizden yanlarda ve sırtta bir cilt solmasını istemenizi önerir. , dokulu bir görünüm oluşturmak için saç makası üstte biraz farklı uzunluklarda kesilerek.

Yeni saçınızı evde nemle dolu saçları pompalamak için tasarlanmış bir şampuan ve saç derisi yağı kullanarak koruyun ve örgüler tercih ederseniz, onları düzenli tutmak için geceleri bir bez giyin.

Anahtar Ürünler

Üstte Kaygan Sırt Uzunluğu ile Alttan Kesim

Gemiye binebileceğimiz birkaç yenilikçi saç stilinden biri olan kaygan arka kesim, son on yıldır doğu Londra dövme salonlarının ve denim dükkanlarının temelini oluşturuyor.

Mills, “Bu görünümün temel özelliği, uzunluktaki görsel fark ve mezuniyet olmadan bağlantısının kesilmesi” diyor. “Bu konuda bir serseri hissi var ve neredeyse eski mohawk’ın çizgisinde.”

Bu, ofisinizde uçacak bir görünüm gibi gelmiyorsa, stili biraz daha az sinirli hale getirmek için yapılabilecek birkaç ince ince ayar vardır. Mills, “Daha az şiddetli, arka tarafın üste harmanlanmasıdır” diye ekliyor. “Bu daha klasik görünüyor ve nasıl göründüğünü beğendiyseniz, makaslarla her zaman kısaltabilirsiniz.”

Saçı yüzden uzaklaştıran her stilde olduğu gibi, daha kalın teller ve güçlü bir saç çizgisi ile en iyi sonucu verir. Ama bir Yunan tanrısının kilitleriyle kutsanmana gerek yok. “[Just] makasla arka ve yanlarda çok yükseğe çıkmayın ve daha kalın görünmesine yardımcı olmak için üstte olabildiğince fazla uzunluk bıraktığınızdan emin olun ”diyor Mills.

Anahtar Ürünler

Bir Quiff ile Alt Kesim

Tüm zamanların en ikonik saç stillerinden biri olan quiff, 1950’lerden beri dünyanın en şık isimlerinden bazılarının kafasında bir yuva buluyor.

Bu tarzın birçok farklı çeşidi var, bu yüzden ödüllü erkek bakım zinciri Ruffians’tan bir berber olan TJ Hunt, sizinle berbere bir fotoğraf çekmeyi öneriyor. “Düz saçlara sahipseniz, keskin ve kaygan görünür, ancak dalgalı saçlarınız varsa daha rahat ve kumsal gibi görünür.”

Sonuçta, David Beckham gibi görünmeyi beklemek istemiyorsunuz, bir Viking gibi görünmekten vazgeçiyorsunuz. “Sıkı bukleleriniz veya çok ince saçlarınız varsa bu görünümden kaçının” diye ekliyor. “Saçları genellikle çekildiğinden veya geri çekildiğinden, güçlü bir saç çizgisine sahip olanlar için de daha iyi.”

Ev tasarımı için saç kurutma makinesiyle tanışmanız gerekecek. Hunt, “Endişelenmeyin, oldukça basit” diye ekliyor. “Mümkünse, yuvarlak bir fırça kullanın ve saçı yukarı ve aşağı kurutun. Saçaklarını önce hacim oluşturmak için önce yukarı, sonra da doğru yönü elde etmek için geri çekmek için kullanmayın.” Şekillendirmek için, daha ince bir görünüm için bir pomad veya daha doğal bir görünüm için bir kalıp kremi kullanın.

Anahtar Ürünler

Dokulu Uzunlukta Bağlantısız Alt Kesim

Üstteki saç ne kadar uzunsa, kısa kenarlarla kontrast o kadar büyük olur ve genel görünümünüz o kadar çarpıcı olur. Bu, kulak uzunluğundaki saçları asimetrik olarak giyilen, hakkında bir grunge ipucundan daha fazlasını içeren bir ifade görünümü için sağlam bir seçim haline getirir.

Londra berber dükkanı Manifesto’nun direktörü Mikey Pearson, “Bu tarzın temel özellikleri keskin, dokulu ve çok yönlü olmasıdır” diyor. “Keskin: Yanlarda ve arkada süper temiz solma. Dokulu: üstte hareket sağlayan ve uygulanabilir olan uzun bağlantı kesme. Çok yönlülük: birçok yönden biçimlendirebilirsiniz [including loose and casual or slick and smart]. “

Görünümü elde etmek için, birkaç temel terminolojiyi bilmek gerekir. Pearson, “Berberinizden üst kısmı oksipital kemiğe bir at nalı bölümü ile ayırmasını ve arka ve yanlarda kısa bir solma olmasını isteyin,” diye ekliyor. “Üst kısım arkadan öne doğru kısa kesilmelidir, ancak yanlara ve arkaya bağlanmamalıdır.”

Şekillendirme söz konusu olduğunda, şampuandan sonra krem ​​bazlı bir ürün üzerinde çalışmak için parmaklarınızı kullanın, ardından hoş bir dokulu görünüm için doğal olarak kurumaya bırakın.

Anahtar Ürünler

Yandan Ayrılıkla Alttan Kesme

Zamansız bir saç stiline alttan kesim yapmak, bir gerilimi çağdaş bir klasiğe dönüştürmenin en basit yollarından biridir. Birkaç durumda bu, yandan ayrılmadan daha doğrudur.

“Klasik için […] Manchester berber dükkanı The Mens Room’un sahibi Joseph Lanzante, yan ayrılık, belirleyici özellik ayrılmanın kendisidir ”diyor.

Ancak, kesme makinesini tutan kişinin modern bir varyasyonun peşinde olduğunuzu bilmesi önemlidir. Lanzante, “Berber koltuğuna oturduğunuzda, üstte bir yan ayrılık ve uzunluk ile durgunluk çizgisine kadar bir solma isteyin,” diye açıklıyor. “Solma konusunda tam olarak emin değilseniz, size uygun uzunluğu bulana kadar berberinizden bunu aralıklarla yapmasını isteyin.”

Her saç tipi için bir alt kesim olsa da, bir yan ayırma keskin çizgilere dayanır ve bu nedenle çok düz ve hepsinden önemlisi itaatkar saçlı erkekler için en uygun olanıdır. Lanzante, evde kontrol altında tutmak için bol miktarda hacim oluşturmak için ön şekillendirici bir losyon ve saç kurutma makinesi kullanmanızı önerir. Daha sonra saçı daha ince olanlar için bir pomad veya pudra bazlı bir ürünle çalışın.

Anahtar Ürünler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
En iyi 10 erkek şampuanı sıralaması En iyi 10 erkek şampuanı sıralaması

Erkekler için en ucuz bakım şampuanları Orta fiyat kategorisindeki en iyi erkek şampuanları Kepek önleme için en iyi erkek şampuanları ...

En iyi erkek şampuan markaları En iyi erkek şampuan markaları

Harika saç isteyen erkekler için en iyi 15 şampuan Beyler, göz alıcı saçlar sadece bayanlar için değil, bu yüzden erkeklerin öne çıkma ...

Klasik Erkek Saç Modeli Klasik Erkek Saç Modeli

Çok Yönlü Bir Klasik Daha azının daha çok olduğunu söylüyorlar – ve en az çabayla güzel görünen saçlara gelince, Fransız mahsulün...

Şapka  Kelliğe Neden Olabilir Şapka Kelliğe Neden Olabilir

Bunu okuyarak şok olabilirsiniz. Ama bu gerçek. Araştırmacılar şapka takmanın kelliğe yol açabileceğini belirtiyorlar. Gerçek şu ki, ay...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/