Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Erkekler İçin En İyi Taper Fade Saç Kesimi

Havza kesiğinin bazı berberler için hâlâ meşru bir erkek saç modeli olması (ver ya da al) sadece bir nesil önceydi. 21. yüzyıldaki berber rönesansından önce, asgari eğitime sahip biri kafanıza hile ve umut yaklaşımı uyguladığından, ticaret genellikle sandalyede yarım saat kadar kıllı oluyordu. Çok şey değişti. Bugünlerde cadde üstü berberler bile bir ameliyathanede göze batmayan […]

18 Kasım 2020 - 4:15 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi. A+A-

Erkekler İçin En İyi Taper Fade Saç Kesimi

Havza kesiğinin bazı berberler için hâlâ meşru bir erkek saç modeli olması (ver ya da al) sadece bir nesil önceydi. 21. yüzyıldaki berber rönesansından önce, asgari eğitime sahip biri kafanıza hile ve umut yaklaşımı uyguladığından, ticaret genellikle sandalyede yarım saat kadar kıllı oluyordu.

Çok şey değişti. Bugünlerde cadde üstü berberler bile bir ameliyathanede göze batmayan aletler kullanarak sanat eserlerine benzer saç kesimi yapabiliyor.

Buradaki durum: koniklik azalır.

Bu modern saç kesimi öğesi, klasik ve çağdaşın mükemmel bir karışımı olup, neredeyse her stili inşa etmek için ideal bir temel sağlar. LinkedIn biyografisinde bir Tinder’da olduğu kadar keskin, bu bir sonraki seviye berberlik tekniğidir ve sizi fark ettirecek. Ama tam olarak nedir?

Konik Vs. Fade: Fark Nedir?

Konik solma hakkında anlaşılması gereken ilk şey, aslında iki farklı berberlik numarasının bir karışımı olmasıdır – şaşırtıcı olmayan bir şekilde, koniklik ve solma.

Bu iki kesme yöntemi, her ikisinin de farklı saç uzunlukları arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmak için bir yol sunması açısından benzerdir. İkisi arasındaki fark, daha uzun saç ve makasların hem makas hem de makas kullanılarak inceltilmesi, solmanın ise yalnızca makaslarla gerçekleştirilmesi ve genellikle cilde kadar çok daha kısa olmasıdır.

Joe & Co.’nun önde gelen berberlerinden Joe Mills, bunu netleştirmek için kullanışlı bir benzetme yapıyor.

Mills, “Daralan pantolonları düşünün,” diyor. Yavaş yavaş daralırlar. Yani, saç kesimi açısından, bir incelme cilde doğru inmez, ancak saç giderek kısalır. Solma benzerdir ancak tamamen kaybolur, bu nedenle ‘ten rengi solar’ terimi. Bir sivrilmeden daha aşırı. “

Taper Fade Saç Kesimi Nedir?

Bir konikliği bir solma ile birleştirmek, berberlerin önemli bir uzunluktaki saçtan derinin solmasına kadar – tam anlamıyla – keskin bir hassasiyetle düzgün bir şekilde geçiş yapmasını sağlar. Bu, geçmiş yılların kuaförlerinin kesilmiş ahırlarını şaşkınlıkla tırmalamasına neden olacak modern ve cilalı bir görünüm yaratıyor.

Taper Fade Nasıl Popüler Oldu?

Hem sivriltilmiş hem de soluk stiller, son birkaç yılda büyük bir canlanma yaşadı, çünkü belirli dönem dramalarının erkeklerin gözlerini yeni (veya eski) bir tımar tarzına açan küçük bir kısmı.

Manifesto berber dükkanı müdürü Mikey Pearson, “Saç kesme makinelerinin elle çalıştırıldığı ve sadece kısa sürebildiğiniz eski günlerden geldi” diyor. “Bir tür kama oluşturmak için saç çizgisi boyunca keserler ve ardından makasla karıştırırlar. Kulakların üstünden saç fışkırırsa, “kirli” olarak sınıflandırılırsınız. “

Konik solma, bir ayağını buraya ve şimdi sıkıca tutarken, onu birçok çağdaş, stil bilincine sahip erkek için tercih edilen bir kesim haline getirirken, buna geri dönüyor.

Pearson, “Temiz ve canlı bir görünüm” diyor. “Ve hayranları sayesinde Peaky Blinders gittikçe daha fazla erkeğin bunu istediğini görüyoruz. “

Senin için mi?

Konik solma, çok yönlü bir süslemedir, çünkü esasen kısa arka ve yan tarafların patron düzeyinde bir versiyonudur. Kısa bir mahsulden üstte şarkı söyleyen, tamamen parlak bir pompadour’a kadar her şeyle giyilebilir. Bu çok yönlülük nedeniyle, çoğu yüz şekline uyacak şekilde uyarlanabilen bir kesimdir.

Bununla birlikte, Seabiscuit’inkinden daha uzun bir tekne yarışıyla lanetlendiyseniz ve bu stili denemek istiyorsanız, en iyisi çok fazla yüksekliğe sahip herhangi bir şeyden uzak durmanız önerilir. Yakın kenarlı kenarlar ve üstte kalan uzunluk, konikliğin doğal olarak yüze biraz daha fazla uzunluk kazandırdığı anlamına gelir. Bu, kasıtlı olarak at havasına gitmedikçe, muhtemelen kaçınılması gereken bir şeydir.

Lions Barber Collective’in kurucusu ve The Bluebeards Revenge’in elçisi Tom Chapman, “Karışımın solma ve ağırlığının yüksekliğini ve şeklini herhangi bir müşteriye uyacak şekilde ayarlayabildiğiniz için çoğu kişiye uygundur,” diye açıklıyor. “Sandalyede daha cesur bir müşteriniz varsa, en kısa notu oldukça yükseğe çıkarabilir ve ağır bir karışım bırakabilirsiniz. Ayrıca, temel şekliniz olarak normal düz şekil yerine bir yay oluşturarak kulağın arkasındaki yanlara daha fazla ağırlık bırakabilirsiniz. “

En İyi Taper Fade Styles Ve Nasıl Elde Edilir

On yılın belirleyici pirzolalarından biri için berberlere gitmeden önce, biraz foliküler ilham için stilin en popüler varyasyonlarından bazılarına bir göz atın.

Taper Fade & Short Crop

Daha azının daha fazla olduğunu söylüyorlar ve bu özel süslemenin minimalist tarzına baktığımızda, hemfikir olmaya meyilliyiz. 10 yıl sonraki eski fotoğraflara gözünü kırpmayacak akıllı ve az bakım gerektiren bir şey isteyen türden bir adam için mükemmel.

Electric Hairdressing’in kurucusu Mark Woolley, “Bu stil, tabandan daha uzun bir katmana kadar çok dereceli bir cilt solmasına sahip” diyor. “Üst katman, arka ve yanlardan biraz ayrılmış.”

Bunun senin için uygun olabileceğini mi düşünüyorsun? Woolley, tuhaf, kırpma sonrası ayna anlarından kaçınmak için her zaman yanınızda bir fotoğraf çekmenizi önerir.

“Nihayetinde, size hoş, dalgalı bir doku veren, hafifçe bağlantısız bir üst katman ile soluk bir kesim istemek istiyorsunuz,” diyor.

Ayrımı artırmak ve üstte oluşturulan doğal, bakım gerektirmeyen dokuyu vurgulamak için parmaklarınızla kabaca bir tuz spreyi veya mat kil / macun uygulayın.

Önerilen Ürünler

Konik Fade ve Pompadour

Johnny Cash 60 yıl sonra doğmuş olsaydı, hiç şüphe yok ki, bu onun en iyisi olacaktı. Eski ve yeninin mükemmel bir karışımı olan pompadour, geçen yüzyılın belirleyici tarzlarından birine selam verirken, arka ve yan kısımlardaki sivri uçlar her şeyi güncel hale getiriyor.

Öyleyse, görünümü nasıl elde edebilirsiniz? Yine, biraz ilham almak isteyeceksiniz.

Mills, “Bir resim yüz kelimeye bedeldir” diyor. “Bu, bir pay alırken iki kat daha doğrudur. Bir resim çekin, böylece en azından berberiniz ne düşündüğünüzü bilir. Kullandığımız terminoloji kafa karıştırıcı olabilir ve benim için müşteriyle görüşmek çok önemlidir. “

Mills, kesimi doğru yapmanın püf noktasının, arkaya ve yanlara ne kadar yaklaşmak istediğinizi bilmek olduğunu ekliyor. “İdeal olarak üst kısım, arka ve yanlardan en az dört veya beş inç daha uzun olmalıdır” diyor.

Mills, “Biçimlendirmek için düzgün bir saç kurutma makinesine ve bir Denman havalandırma fırçasına ihtiyacınız olacak” diyor. Bu bir yıka ve git bak.

“Temiz nemli saçlar için şekillendirici köpük tavsiye ederim. Mandalina büyüklüğündeki bir miktarı saça eşit şekilde dağıtın ve ardından fırçanızı ve kurutucunuzu kullanarak saçınızı yükseklik ve yön oluşturarak yüzden geriye doğru şekillendirin. ” Birkaç saat sonra stilinizin ihtişamını kaybettiğini fark ederseniz, güçlü bir saç spreyi ile bitirin.

Önerilen Ürünler

Konik Solma ve Yan Süpürme Uzunluğu

Genel olarak, bir konik solmanın dereceli arka ve yanları, daha kısa saç kesimlerine yöneliktir. Bununla birlikte, bazı zekice, asimetrik stillerle, aynı zamanda içinizdeki aşırıcıyı kucaklayamamanız için hiçbir neden yoktur.

Pearson, “Bu kesimin temel özellikleri, arkadaki düşük solma ve bağlantısız bir üst kısımdır” diyor Pearson.

“Dörde beş gibi düşük bir solma isteyin. Uzunluğu saçakta tutmak için kısa veya uzun keserek üst kısmı çıkarılmış halde tutun. Her zaman olduğu gibi sizinle bir fotoğraf çekmenizi tavsiye ederim. “

Evde şekillendirme açısından Pearson, nemli saçlarda hacimsel sprey kullanılmasını ve yukarı doğru fön ile kurutmayı öneriyor. Kuruduktan sonra, doku eklemek için mat bir kil ile bitirmenizi önerir.

Önerilen Ürünler

Konik Solmaya ve Kısa Örgüler

Karışıma atılan birkaç kısa örgü veya dehşet, sivriltilmiş bir solmaya hoş bir kişilik dokunuşu katarken, yukarı veya aşağı giyinecek kadar temiz ve akıllı kalır. Kendi berberlik akademisini işleten son derece deneyimli berber Joseph Lanzante kesinlikle bir hayran.

“Üstte kısa çizgilerle biten bir konik solma, genel stile temiz ve şık bir görünüm sağladığı için çok popüler bir saç kesimi haline geldi” diyor.

“Temiz kesimli bir solukluk yaratmak için, berberinizden ikinci ve üçüncü sınıfa kadar solan birinci sınıf bir arka kesim istemeniz gerekir. Bu tarzın anahtarı olan kısa saç çizgilerini oluşturabilmenizi sağlamak için saçınızı uzun süre uzun tuttuğunuzdan emin olun. “

Bu özel tarzın bir diğer artı noktası, evde yönetimin daha kolay olamayacağıdır. Lanzante, hindistancevizi yağından daha karmaşık bir şey önermiyor. Beslenmesini ve nemlenmesini sağlamak için yağı saçınıza sürün, ancak çok fazla kullanmamaya dikkat edin aksi takdirde yağlı görünebilir.

Önerilen Ürünler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
En iyi 10 erkek şampuanı sıralaması En iyi 10 erkek şampuanı sıralaması

Erkekler için en ucuz bakım şampuanları Orta fiyat kategorisindeki en iyi erkek şampuanları Kepek önleme için en iyi erkek şampuanları ...

En iyi erkek şampuan markaları En iyi erkek şampuan markaları

Harika saç isteyen erkekler için en iyi 15 şampuan Beyler, göz alıcı saçlar sadece bayanlar için değil, bu yüzden erkeklerin öne çıkma ...

Klasik Erkek Saç Modeli Klasik Erkek Saç Modeli

Çok Yönlü Bir Klasik Daha azının daha çok olduğunu söylüyorlar – ve en az çabayla güzel görünen saçlara gelince, Fransız mahsulün...

Şapka  Kelliğe Neden Olabilir Şapka Kelliğe Neden Olabilir

Bunu okuyarak şok olabilirsiniz. Ama bu gerçek. Araştırmacılar şapka takmanın kelliğe yol açabileceğini belirtiyorlar. Gerçek şu ki, ay...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/