Erkekler İçin En İyi Uzun Saç Modelleri 2021

So, kendine tam bir uzun saç uzatmayı başardın. Seni şanslı. Sadece genetik piyangoyu kazanmak ve büyümenin garip ara aşamasını geçmekle kalmadınız, aynı zamanda bu süreçte son sezonların en büyük erkek saç trendlerinden birine de şapka taktınız.

Ancak çoğu erkeğin foliküler eşiğini geçmeyi başarmış olsanız da, sıkı çalışma bitmedi. Şimdi bir stil seçmeli ve waif ve başıboş olmaktan daha çok Winterfell savaşçısı görünmek istiyorsan onu nasıl şekillendirip koruyacağını öğrenmelisin.

Birçok ödüllü salon zinciri Electric’ten Steve Robinson, “Uzun saçları nasıl şekillendirdiğiniz, kişisel tercihleriniz ve yaşam tarzınıza uygunluğunuzla ilgilidir” diyor. “Neyse ki, trendin popülerliği arttıkça saç modeli seçenekleri ve sunulan ürünler de artıyor.”

Büyük saçların büyük bir bağlılık getirdiği düşünüldüğünde, bu faydalıdır. Bu saç stillerinden herhangi birinin gerçekten güzel görünmesi için saçınızın mümkün olan en iyi durumda olduğundan emin olmanız gerekir. Bunun büyük bir kısmı, nemi hapsedecek şekilde tasarlanmış bir şampuan ve saç kremi ve dolaşmayı önlemek için testere ile kesilmiş düz diş tarağı da dahil olmak üzere kendinizi doğru araçlarla donatmanıza bağlıdır.

Robinson, diyor ki, doğal saç kalınlığınız ve büyüme şeklinize uygun bir stil tercih etmek en iyisidir – muhtemelen her sabah oturup saçınızı düzeltmek veya kıvırmak için çok az şansınız vardır. “Programınız yalnızca beş kişiye izin veriyorsa, her sabah 20 dakikalık şekillendirme gerektiren bir saç kesimini asla tercih etmeyin.”

Omuz uzunluğundaki saçlar, en fazla sayıda görünüme katkıda bulunur, ancak kıvırcık, dalgalı ve afro saçlar daha kısa tutularak biraz daha akıllı ve daha kolay yönetilebilir.

Şekillendirmenin en kolay yolu, elbette, sadece saçınızı serbest bırakmak ve düştüğü şekilde giymek. Amaca uygun görünmesini sağlamak için aşağıdaki uzman onaylı uzun saç kesimlerinden birini seçtiğinizden emin olun.

Daha fazla galeri:Kısa Saç ModelleriOrta Saç ModelleriKıvırcık Saç ModelleriSiyah Erkek Saç ModelleriSaç Modeli Fikirleri