Esposa Couture 2018 gelinlik koleksiyonu aşk ve romantizm dolu


önceki
Sonraki

 • Esposa Couture, 2018 gelinlik koleksiyonuyla aşkı ve romantizmi kendine özgü bir şekilde kutluyor.

  Esposa Couture 2018 yılı için en yeni gelinlik koleksiyonunu piyasaya sürmüş ve farklı ve yenilenmiş bir şekilde Esposa markası, düğün gününüzde sizi romantizmle sarmalayacak narin detaylarla zengin, büyüleyici bir gelinlik koleksiyonuyla sizi aşkı kucaklamaya ve kutlamaya davet ediyor. Bu koleksiyon, koleksiyonda şehvetli ve rüya gibi dokunuşları karıştırmaya hevesli olan Kristi Romanos tarafından, zarif ve modern bir şekilde işlenmiş farklı aksesuarlar ve düğün teklifleriyle lüks ve güzel bir dokunuş katmak için tasarlandı. Grubu ayıran en önemli şey, siz, ben veya evet gibi aksesuarlar veya dövmelerle ilgili metin mesajları ve gruba romantik ve modern karakter katan diğer kelimelerdir.

  Sposa Couture 2018 gelinlik koleksiyonunu keşfedin.

 • Esposa Couture 2018 düğün koleksiyonundaki aksesuarlar

  Esposa Couture 2018 koleksiyonunda elbiselerin malzemelerinin yanı sıra küçük detaylara gösterilen özen hakim oldu, farklı ve alışılmadık aksesuarlar buluyoruz.

  Esposa Couture 2018 koleksiyonundaki baş aksesuarları, grup geleneksel taç veya saç tokası biçimini terk ettiği için elle tasarlanmış, harika ve farklıydı, bu nedenle metalik derecede çeşitli formlarda, taç yapraklarda ve bitkilerde yüksek kronlar buluyoruz. Grubun elbiselerine ayrıca klasik, zarif ama modern bir dokunuş katan çıplak ve kırık beyaz renk paleti hakim oldu.

 • Esposa Couture 2018 koleksiyonundaki malzemeler

  Zengin ve lüks kumaş ve dokular, tasarımların klasik olarak öne çıkmasını sağlayan koleksiyonun ayırt edici özelliği oldu.

  Bazen çok yoğun olan elbiselere el işçiliği işlemeler egemendi ancak elbise şık görünümünü kaybetmemiş, ona daha fazla ışıltı katmıştır. Altın renginin de koleksiyonda payı vardı ve geline geleneksel beyaz renkten uzak bir kraliyet görünümü verdi. Kesimlere gelince, grupta açık yakalı ve dar belli, kabarık etek kemerli elbiseler baskındı.

 • Esposa Couture 2018 elbiselerindeki dekolte

  Dekolte trendi, gelinin cazibesini vurgulaması ve ona muhteşem kadınsı bir görünüm kazandırması için bir favori olmaya devam ediyor.

  Çıplak omuz trendi, çeşitli şekil ve stillerle 2018’de tekrar moda oldu. Grubun bazı elbiselerinde Kristi Romanos, kristaller ve inciler kullanarak geleneksel nakış biçimini terk etti ve kılık, Fransız danteli ve diğerleri gibi nakış gerektirmeyen malzemeler kullanmaya başladı. Gelinin görünümüne Oui ve Love gibi ifadelerle beyaz kına eklendi. Koleksiyonda ayrıca, size cesur ve modern bir görünüm kazandırmak için saç aksesuarı veya taç gerektirmeyen büyük küpeler de yer alıyor.

 • Esposa 2018 koleksiyonundaki duvak

  Birçok tasarımcı koleksiyonlarında duvaktan vazgeçse de yine de özel bir şıklığa sahip bir düğün aksesuarıdır.

  Düğün duvağı, gelinin kraliyet görünümü ve klasik lüks hissi ile ilişkilendirilir. Uzun katmanlı duvak, 2018 tasarımlarında güçlü bir geri dönüş yapıyor. Esposa Couture 2018 koleksiyonunda, her bir tasarıma benzersiz bir görünüm kazandıran karmaşık motifler ve zengin ayrıntılarla ister basılı ister 3D olsun yoğun baskılar hakim oldu. Tasarımcı Kristi Romanos, her geline düğün gününde hak ettiği kraliyet görünümünü vermek için açık göğüs, kabarık etek ve belden oluşan hikayeden ilham alan prenses kesimini benimsedi.

 • 2018 Esposa Couture koleksiyonundaki klasik tasarımlar

  1950’lere benzer şekilde koleksiyonda bazı zarif klasik tasarımlar yer alıyor.

  Bu grubun tasarımlarının çoğunda, omuzdan çıkarılmış manşetli kollar gibi 1950’lerden ilham alan bazı özellikler buluyoruz. Ayrıca başın çoğunu örten saç aksesuarları da bu grupta yeniden canlanan bu dönemin kendine özgü parçalarından biriydi. Bir önceki yılın gül trendi romantik ve zarif şekli ile öne çıkan gelinliklerdeki işlemeler ile devam ediyor.