Güncel İçerikler

Espressodaki kaloriler ve en iyi ürünleri

Espresso, dünyadaki tüm kafelerde satıldığı için en popüler kahve türlerinden biridir, ancak özellikle kilo vermek istiyorsanız espressodaki kalorileri bilmelisiniz. Bu makale, espressodaki kalorileri ve sağlıklı bir vücut için faydalarını IHerb’deki en iyi espresso ürünlerinin açıklamaları ile gözden geçirmektedir. Bu konu içerir … Espressoda kalori Bir espressoda hiçbir katkı yapmadan yerseniz 5’ten fazla kalori yoktur, ancak […]

Bu Haber 31 Aralık 2020 - 0:27 'de eklendi ve 33 kez görüntülendi.

Espressodaki kaloriler ve en iyi ürünleri

Espresso, dünyadaki tüm kafelerde satıldığı için en popüler kahve türlerinden biridir, ancak özellikle kilo vermek istiyorsanız espressodaki kalorileri bilmelisiniz.

Bu makale, espressodaki kalorileri ve sağlıklı bir vücut için faydalarını IHerb’deki en iyi espresso ürünlerinin açıklamaları ile gözden geçirmektedir.

Bu konu içerir …

Espressoda kalori

Espressoda kalori

Bir espressoda hiçbir katkı yapmadan yerseniz 5’ten fazla kalori yoktur, ancak üzerine fındık eklediğinizde her bir ceviz 7 kalori içerir.

Pek çok kişi Godiva çikolata ile espressoyu tercih ediyor ve bu çikolatanın kalori içeriği espresso için 5 kalori ve ceviz için 7 kaloriye ek olarak 42 kaloriye ulaşarak toplam kaloriyi 54 kaloriye getiriyor.

Espresso kahvenin faydaları

  • Espresso kahvenin diyabet riskini azaltmak gibi büyük faydaları vardır, çünkü bu kahveyi içen kişiler, hastalıkları erkeklerin% 54’üne ve kadınların% 30’una kadar azaltmıştır.
  • Birkaç çalışma, espresso kahvenin Parkinson olarak bilinen Parkinson hastalığının insidansını azaltma yeteneğini kanıtlamıştır.
  • Espresso kahve, egzersiz yapanlar tarafından açıkça görülebilen merkezi sinir sistemini uyararak enerji seviyesini arttırır.
  • Espresso kahve büyük miktarda kalori yakar ve hızlı kilo kaybına katkıda bulunur.
  • Espresso kahve, özellikle iştah kaybına yardımcı olduğu ve dolayısıyla kişinin fazla yemek yemesine gerek kalmadığı için fazla yağını sorunsuz bir şekilde kaybettiği için diyet uygulayanlar için ideal bir seçimdir.
  • Espresso, vücuttaki yatıştırıcı maddeleri emerek baş ağrısını azaltır.
  • Espresso kahve birçok antioksidan içerir ve bu nedenle kanser gibi ciddi hastalıkları önlemek için sağlıklı bir içecek olarak kabul edilir.
  • Espresso kahve bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Espresso, toksinleri giderir ve karaciğer sirozunu önler.

En iyi espresso ürünleri

Nesli Tükenmekte Olan Türlerden Espresso Çekirdekleri Çikolata,

Bu ürün, öğütülmüş kavrulmuş kahve artı tatlı ve acı çikolatanın yanı sıra kakao yağı ve vanilyalı soya lesitini içerir.

Suudi Arabistan Krallığı’nda ürünün fiyatı 10,8 Suudi riyali’ne ulaşmaktadır ve aşağıdaki bağlantıdan elde edilebilir: Buraya tıklayın

Chocolove’dan Espresso

Bu ürünün avantajı, içindeki kakaonun% 100’ünün, süt ve soya fasulyesinin varlığına ek olarak Rainforest Alliance tarafından onaylı çiftliklerden gelmesi.

Orijinal ürünü arıyorsanız, bu bağlantıdan alabilirsiniz: Suudi Arabistan Krallığı’ndaki fiyatı 16,5 Suudi riyali’ne ulaştığı için buraya tıklayın.

Bu yazımızın sonunda espressoda kaç kalori var sorusunu cevapladıktan sonra espresso kelimesinin kahvenin başarıyla hazırlandığı ve artık tadını çıkarılabileceği anlamına geldiğine dikkat çekiyoruz.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

Hayatınız ve ailenizle ilgili mümkün olan en iyi çözümlere ulaşmanıza yardımcı olmak için ince bir dergide buradayız, bu nedenle herhangi bir soru veya önerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Güncel İçerikler
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal