Ethan Alan, evinizin dekorunu yenileyecek yeni bir koleksiyon sunuyor


önceki
Sonraki

 • Ethan Alan, evinizi yeniden canlandıracak taze bir kıyı teması ve blues ile bu ay yeni bir koleksiyon çıkardı.

  Amerikan mağazası Ethan Allan, taze bir kıyı temasıyla harika bir ev dekoru çeşitliliği başlattı. Ethan, yüksek kaliteli ev mobilyaları satmasıyla tanınır. Bu yeni koleksiyonda, yüksek standartlarda tasarlanmış lüks tasarımlarla evinize daha fazla konfor sağlayacak renkler, deniz doğasından ve dokusundan ilham alıyor. Koleksiyon, modern bir ev için kanepelerden masalara, lambalardan, el yapımı vazolar ve diğerlerinden gereken her şeyi içeriyor ve tüm bu parçaları ayırt eden en önemli şey, size zarafet ve ayrıcalıkla titreşen bir ev vermek için tasarımlarında benzersiz olmaları.

  Yeni Ethan Alan koleksiyonundan en iyi seçimleri izleyin ve evinizin dekorunu harika deniz tasarımlarıyla yenileyin.

 • Ethan Alan koleksiyonundaki güneş aynası

  Bir ayna, evinizde duvarları tamamen dönüştürebilen temel bir malzemedir.

  Güneş aynası, Ethan Allan’ın yeni koleksiyonundaki öne çıkan özelliklerden biridir. Üst düzey modern tasarımları tercih ediyorsanız, bu ayna, kendine özgü bir parlaklık katan metalik dokunuşla aradığınız parçadır. Altın, özellikle mavi gibi koyu duvarlar olmak üzere ev dekorunu tazeleyen tonlardan biridir. Güneşin tasarımı, deniz kenarındaki güneşin harika ışınlarından esinlenen aynaya sıcak bir dokunuş kattı ve tasarımdaki modern ve klasiğin birleşimi, onu oturma odası veya salonda koordine edebilmenizi sağlıyor.

 • Kanepeler Ethan Alan koleksiyonundan

  Koleksiyonun çeşitli parçalarına sahile yakın yaşamdan esinlenilen ve üzerinde kanepe bulunan gündelik tasarım hakim oldu.

  Kanepeler, şıklık ve sofistike bir karışım sunmak için minimalist bir tasarıma ve pastel renk paletine sahiptir. Rahat kumaşlar ve yüksek kaliteli malzemeler, rahat İskandinav dekoruna sahip bir yazlık ev veya oturma odası yaratanlar için kanepeleri ideal bir seçim haline getiriyor. Set, oturma odanızda harika bir görünüm elde etmek için gruptaki beyaz kanepe ile koordine edilebilen mavi ve bej yazıtlı renkli yastık koleksiyonunda gelir.

 • Ethan Alan’ın Vazo Koleksiyonu

  Vazo koleksiyonu, yeni Ethan Alan koleksiyonunda hepsi farklı mavi tonlarında parladı.

  Ethan Alan’ın koleksiyonundaki vazo grubu, çeşitli ve çeşitli tasarımlarıyla ayırt edilir, bu nedenle kavisli ve çokgen şekilleri harika ve modern bir şekilde buluyoruz. Vazolar, titiz işçilikle el işçiliğiyle hazırlanmış zengin ve zarif detaylara sahiptir. Malzemeler yüksek kaliteli porselenden ve yine büyük bir titizlikle el işçiliği olan seramik kaplardan yapılmıştır. Grafikler, ünlü Hollanda Delft seramiklerine benzer şekilde mavi ve beyaz çiçekler, kelebekler, ağaçlar ve Çin manzaraları ile Çin sanatından esinlenmiştir.

 • Ethan Allan’ın koleksiyonundaki çağdaş avizeler

  Avizeler klasik tasarımlarla ilişkilendirilse de son zamanlarda modern tasarımlı birçok avize ortaya çıkmıştır.

  Ethan Allan’ın yeni koleksiyonu, bazılarında harika ahşap detaylara sahip, altın ağırlıklı çeşitli modern aydınlatma üniteleri ve avizeler içeriyor. Size harika bir altın metal parıltıyla zarif ve sade bir altın yıldız patlaması tasarım avize seçtik. Modern tasarımına rağmen klasik dekorasyonlarla da koordine edilebilen bu parça, oturma odası, salon, yatak odası, yemek odası gibi evin birçok odası için evin havasına ihtişamlı bir dokunuş vermek için uygundur. Koleksiyonda metal avizelerin yanı sıra kristal ve camdan yapılmış klasik avizeleri de buluyoruz.