Ethan Alan, yeni mobilya koleksiyonunu Dubai’de sergiliyor


önceki
Sonraki

 • Ethan Allan, “her gün lüks” olarak adlandırdığı en yeni mobilya ve mobilya koleksiyonunu tanıttı.

  Ethan Alan tarafından ortaya çıkan yeni koleksiyon, Dubai’de sergilenecek çeşitli mobilyalar, ev tasarımları ve lüks parçalar içeriyor. Marka, konforu modern bir dokunuşla birleştiren bir dizi yenilik sunmaya hevesli. Koleksiyon, markanın Hyde, Bennett, Shelton ve Arcata gibi en ünlü ürün serilerinden en yüksek lüks standartlarını yansıtmak üzere tasarlanmış bir dizi kanepe, bank, vazo ve duvar dekorasyonunu içeriyor. Her bir parça, firmanın atölyesinde, parçaların uzun süre dayanmasını sağlayan el işçiliği ve işçilikle gerçekleştirildi. Koleksiyona, rahatlık hissi veren nötr renkler hakimdir ve geniş bir renk yelpazesiyle koordine edilebilir.

  Ethan Allan’ın en yeni ev mobilyaları ve mobilyaları koleksiyonuna göz atın.

 • Arcata kanepe

  Pratik inovasyonu tercih ediyorsanız Arcata koltuk, Ethan Alan’ın yeni koleksiyonunda sunduğu ideal seçeneklerden biri.

  Arcata kanepe, sade bir tasarıma sahip olmakla birlikte, güçlü ve sivriltilmiş ayakları sayesinde size kanepenin uzun ömürlü olmasını garanti eden rahatlık ve dayanıklılık hissi verir. Koltuk arkalıkları ergonomik bir tasarım ve kraliyet şekli ile karakterize edilirken, kolçaklar, kanepeye küçük alanlara uyan aerodinamik bir görünüm vermek için alçak bir uçta tasarlanmıştır ve ayrıca misafirleri ağırlamak için resmi odalarda da kullanılabilir.

 • Emerson Kanepe

  Ethan Allan, minimalizm ve ev tasarımını sevenler için zarif Emerson kanepeyi tanıtıyor.

  Eviniz için zarif ama sade bir görünüm arıyorsanız, Ethan Alan size en yüksek konfor standartlarını karşılayan modern bir tasarıma sahip bir Emerson kanepe sunar. Kanepenin tasarımı, o zamanın taht sandalyelerini taklit eden modern kolçaklarda somutlaşan Birleşik Krallık’taki “Regency” döneminden esinlenmiştir.

 • Hyde kanepe

  Klasisizm ve lüksü sevenler için Ethan Alan, Hyde kanepe gibi klasik tasarımlara sahip birçok seçenek sunuyor.

  Hide kanepe, zengin detaylarla klasik görünüme zarif ve çekici bir seçenek sunuyor. Kanepe, dairesel bir şekilde bir grup süslemeyle süslenmiş kavisli sırt ve yuvarlak kolçaklarla modern bir tasarımla karakterizedir. Spiral tasarıma sahip koltuk ayakları, işçiliği ve ayrıntıların inceliğini gösterir.

 • Mansfield kanepe

  Mansfield koltukta Ethan Allan tarafından sunulan günlük lüks koleksiyondaki bir başka klasik tasarım.

  Koyu renkleri ve klasik karakteri sevenler için Mansfield kanepe, lüks ve sofistike tasarımıyla mükemmel bir seçimdir. Derin baklava biçimli ağlarla süslenmiş sırtlığın yanı sıra, markanın Chesterfield modelinden ilham alarak salon ve oturma odalarına çarpıcı bir görünüm kazandırdığı yuvarlak ve yükseltilmiş kol dayama yeri ile sade şıklığın kelime dağarcığını hayata geçiriyor.